Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dotazy a hodnocení webu

14. 3. 2010

Tady se můžete ptát na cokoli co vás zajímá nebo si nevíte rady ;-). Taky bych tu prosil o zhodnocení webu. Děkuji :-)

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jaký je tvůj kontakt

(Shizuka Nami, 7. 7. 2010 12:40)

aHOJ TO sem já shizuka nami jaké je tvoje ICQ proste nějaky kontak dik čau

zas odpověd

(Admin-Daisuke Rock, 8. 5. 2010 9:49)

O.K...neres to je to jejich registracka jak to budou mit ty to taky mas nak ;-)

odpo

(Saskia, 6. 5. 2010 18:19)

Ne, nemyslím tebe :D ale vím, že se jedná většinou o minulost nebo dovednosti založené na stejné podstatě :)

Dotaz na odpověď

(Admin-Imidari Tensai, 30. 4. 2010 19:58)

Ahoj jestli myslíš postavu Imidari Tensai tak se pleteš. Pokud si to četla všechno, tak by si měla vědět že můj klan nejspíš není vyvražděný akorád ho neznám a navíc nevím ze které vesnice vůbec jsem. Vím jen že jsem byl unesen a teď že žiji v Konoze víc se neví. Tak poakud myslíš mě tak si to prosím znovu přečti děkuji. :)

Další odpvěď :-D

(Admin-Daisuke Rock, 30. 4. 2010 19:55)

Ahoj hele porsímtě můžeš mi prosímtě přesně určit u jakého ninji to je? :). ňák to nemůžu najít. Děkuju

Odpověď

(Saskia, 30. 4. 2010 17:10)

Ne, nemyslím to, tak, jak jsi to pochopil.
Myslím to tak, že by se neměly opakovat příběhy těch, co působí v Narutu přímo od tvůrců. Tudíž mi přijde pošetilé, když vyvraždili Saukemu celý klan, proč by to dělal hned druhý a ještě ze stejné vesnice??? Myslím, že by ty postavy a děj měly dávat trochu smysl.

Přesněji vysvětlit

(Admin- Daisuke Rock, 27. 4. 2010 17:41)

Ahoj, prosímtě ty myslíš tou originální postavou aby každý zastupoval ňákou určitou postavou v Narutu? např Uzumaki Naruto? To by šlo ale zase by to bylo k ničemu, myslím že tady co jsou lidi tak by chtěli být v příběhu jako sami za sebe a chovat se jak by tam chtěli. Pokud ne tak mě prosímtě oprav :-). Za další jak jsem už vysvětloval máme to tu aby to tu měli podle toho jak oni chcou je to jejich minulost atd. jedině pokud je to až moc přehanné, tak to teprve opravíme. Jinak si myslím že je clk časté vyvraždování klanů třeba kvůli sporům atd. :D. A jinak budeme rádi, když se přidáš :-)

Protříbit

(Saskia, 27. 4. 2010 10:05)

Podle mého názoru, to tu máte zmatené. Probrala bych registrované - měl by se registrovat a začleňovat do příběhu jen ten, s originální postavou. Skoro všem postavám všichni zemřeli nebo nemají žádné příbuzné. Co je to za blbost??
Trošku to proberte a spravte si chyby v článcích :)
Jinak moc pěkný web, co nevidět se k vám přidám.
S pozdravem Em

Poděkování

(Admin- Daisuke Rock, 10. 4. 2010 19:36)

Děkuju že oceňuješ moji práci. Ale nesmím zapomínat na ještě jednoho a to je Imidari Tensai. Bez něho by tenhle blog ani nevznikl a pomáhá mi strašně s těma povídkama, také jich spoustu napsal sám. Navíc pod každou povídkou je napsáno kdo ji napsal ;).

Super web

(Hidan (ben), 10. 4. 2010 19:22)

Luko je to super web a ty povidky...ty se nezdas

Odpověď na možnost psaní povídek

(Admin-Daisuke Rock, 9. 4. 2010 20:47)

Ahoj Kimiko, byli bychom rádi kdyby si se k nám přidala jak normálně postavou tak i jako k psaní povídkám :-). Pokud by ses k nám chtěla přidat i tak že by si v těch povídkách účinkovala. Tak napiš nejdříve registračku. Potom ji pošleš na požadovanou adresu. Po případě ji upravíme a pak napíšeš povídku o své minulosti. Jak prostě jsi žila a tak. Může i boj se tam vyskytovat prostě od všeho trochu ;). Možná ti to bude připadat že to stejné si napsala do registračky ale tam máš z té tvé minulosti jen to nejdůležitější. Tady co po tobě chcu aby si pak mohla psát povídky je aby jsi ji napsala asi tak na A4 ne-li víc :-).

Rada bych taky psala x)

(Kimiko, 9. 4. 2010 18:35)

Ahoj Admine. Rada bych taky psala, jestli to nevadi. Kdyby jo, tak vysvetli mi prosim, jak to bude fungovat x) Arigato

Slovák

(Admin- Daisuke Rock, 7. 4. 2010 22:40)

Ano budeme velice rádi když nám pomůžeš psát povídky :-). Nebudeme mít tolik práce a navíc každá povídka je jinak dělaná, ja má své + tak má i své-. Stačí když jen vyplníš Registračku pak nám napíšeš a pošleš ňákou zkušební povídku a mi ti dáme následně vědět

Pro Slováka

(Admin- Imidari Tensai, 7. 4. 2010 17:45)

Ahoj že jsi slovák nám moc nevadí pokud budeš chtít napsat povídku není problém já si klidně najdu čas abych ji přeložil do češtiny Nyruto mě baví tahle stránka slouží všem kterým se líbí pokud si slovák tak s tím nemáme problém :)

Dodatek Sharinganu

(Admin- Imidari Tensai, 7. 4. 2010 17:44)

Ještě jednu bych dodal věc pokud říkate že nikdo kromě Kakashiho nekopírujete tak ste zapoměl na Sasukeho vzpomeńte si na dobu před Chuninskou zkouškou kdy Sasukeho vyzval Rock Lee pokud si já dobřepamatuji tak jeho lotus byl zkopírován a následně použit na Chuninské zkoušce.

Slovák

(Mr.Marco, 7. 4. 2010 17:07)

ja sa chcem opytat ci nevadi ze som slovak kedze toto je ceska stranka asi by ste mi moc nerozumeli ked by som pisal nejaky pribeh teda povídku inak tento web je super

Odpověď na Sharingan

(Admin- Daisuke Rock, 6. 4. 2010 21:48)

Máte pravdu že to bylo nejspíš vidět jen u Kakashiho. Ale zase když si vezmete tak když se z Japonštiny do Češtiny přeloží slovo "Sharingan" tak by to mělo znamenat "Kopírovací oko". Podle toho se domníváme, že Sharingan je kopírovací technika(jak už v Narutu bylo zděleno)a tak jsme to napsali. Po případě kdyby jste nesouhlasil s naším názorem tak se na nás obraťte znovu a my se pak obrátíme na spolehlivé zdroje např. Konoha

Přeji hezký zbytek večera a děkujeme za váš komentář :-)

Sharingan

(Armany, 6. 4. 2010 21:26)

Tento web se mi docela líbí ale mám připomínku jak máte téma Kekkei-Genkai tak je mi divný že u sharinganu máte napsaný že díky němu se daj kopírovat cizí techniky, s tím bych nesouhlasil, jedinej kdo toto ovládá je Kakashi, nikdy jsem neviděl Sasukeho, Itachiho a nebo Madaru kopírovat cizí techniky