Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hokage

7. 2. 2010

Hokage

Shodai Hokage:
Shodai Hokage
Jeden ze zakladatelů Listové, Senju Hashirama pomohl vytvořit ideály všech Hokage, kteří po něm následují. Hashirama soupeřil s Madarou Uchihou o post Kage, ale nakonec byl jmenován Hokagem Hashirama.
 
 
Nidaime Hokage:
Nidaime Hokage
Senju Tobirama také pomohl při zakládání Lístové, byl mladší bratr Hashirama. Stejně jako u prvního Hokage, Tobirama pomohl zavést zásadu, že Hokage zemře pro lidi, kteří mu jsou drazí, tedy pro vesnici.
 
 
Sandaime Hokage:
Sandaime Hokage
Třetí Hokage se stal Hokage ve velmi mladém věku. Sarutobi Hizuren byl znám jako profesor a Ninja s neobyčejnou dovedností a znalostí jutsu. Později předává své dovednosti svým studentům jménem Jiraiya, Tsunade a Orochimaru, později známých jako Legendární Sanninové. Po smrti Čtvrtého Hokage odešel Třetí z důchodu, aby znovu vedl Listovou vesnici.
 
 
Yondaime Hokage:
Yondaime Hokage
Třetí Hokage první chtěl, aby se Čtvrtým Hokagem stal Orochimaru, ale kvůli jeho zákázaným technikám používaných na lidech se stal Čtrvtým Hokagem Minato Namikaze. Čtvrtý Hokage se potýká s obtížným úkolem nedlouho poté, co byl jmenován do funkce. Jeden z největších démonů, liška Kyuubi, napadl jeho vesnici. Mnoho shinobi zemřelo. Čtvrtý musel dát svůj život a tak porazit Kyuubiho. Uvěznil ho v jeho sotva narozeného syna jménem Uzumaki Naruto.
 
 
Godaime Hokage:
Godaime Hokage

Přestože Tsunade byla vnučkou Prvního Hokage a studentem Třetího Hokage, byla neochotna stát se Pátou Hokage. Její přítel a malý bratr měli sen stát se Hokagem, ale zemřeli. Když se setkala s Narutem, myslela si, že se vydal špatnou cestou a že se Hokagem nestane, ale jeho tvrdá práce a odhodlání ji inspirovala k názoru, že se Naruto může stát Hokagem.

Rodaime Hokage:

Šestým Hokagem se stal Kakashi Hatake, poté co byla Tsunade zabita v boji při útoku na Konohu ale její tělo se nenašlo. A tak byl zvolen Kakashi za Hokage, ovšem tomu moc dlouho nevydrželo, jelikož při návratu z jedné mise se našla Tsunade jak se motá kolem. Zjistilo se že jí jako bezvládnou unesl Orochimaru. A to za důvodem její nadpřirozené síly, kterou chtěl získat pro sebe. Ovšem to se mu nepovedlo a Tsunade utekla. Když se Kakashi dozvěděl, že se Tsunade vrací dobrovolně odstoupil z postu Hokage, aby mohl opět chodit na mise a měřit sílu s jinými ninji.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

blbost-tsunade a unesena to je k smíchu.

(niliaku, 14. 1. 2012 13:32)

Tsunade nebila unesena Orachimarem,po útoku na konohu vypotřebovala téměř všechnu svou čakru a padla do komatu, ze kterého se probudila těsně předtím než Kakasiho zvolili hokagem.předtím než sem napíšete ňeakou koninu tak si to ověřte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!