Jdi na obsah Jdi na menu
 


Organizace

9. 2. 2010

ANBUJe jednotka, která slouží k ochraně Konohy (Listové) a jejich občanů, páchají atentáty a vyplňují mise typu S. Jsou to vycvičení ninjové většinou se speciálními vrozenými schopnostmi. Pracují ve skupinkách, kterou vede sempai (to je důvod proč Yamato oslovuje Kakashiho sempai). Skupina je většinou složena z 4 ANBU. Jsou vybíráni již, když jsou Chuuninu a postupně se vypracovávají na vedoucího skupiny (to bývá většinou Jounin). Tito ANBU pracují přímo pro Kage (přeloženo stín). Mohli jste vidět, jak se Patá vztekala, když zjistila, že přísně tajné informace o každém členovi ANBU pronikly až k samotnému Orochimarovi. Překlad zkratky ANBU: může být temná strana nebo černé jednotky. To celé je zkratka Ansacu Sendžucu Tokušu Butai. Volný překlad zní asi takhle: Speciální vraždící a taktická skupina/síla.
ANBU

AKATSUKIAkatsuki je tajná organizace.Tato organizace je známá sbíráním nových jutsu a informací o Jinchuuriki.Tato organizace má maximálně 9 hlavních členů.Zbytek tvoří nespočetné množství špehů a různých přívrženců Akatsuk.Členové Akatsuki jsou S-Kriminálnici.Jsou to ti nejhledanější a nejnebezpečnější kriminálníci ve světě anime NARUTO.Zde naleznete o této organizaci více informací!
AKATSUKI

JASHINNáboženství členové: Hidan Člen z Akatsuki Hidan věří v kult Jashin. Nosí kulatý náhrdelník se symbolem jejich skupiny. Hidan věrně koná pravidla organizace, včetně modlení před bitvou. Potom, co porazí svého nepřítele, nastane krvavý rituál. Obřad zahrnuje že nepřítel leží na symbolu a vrazení bodce do jeho hrudi.
JASHIN

Policejní armáda z KonohyStanoviště: Země Ohně Druh: Organizace Organizace byla založena klanem Uchiha. Organizace je zodpovědná za udržování míru ve městě a prosazování práv.
Plicejní armáda

Nemocnice v KonozeStanoviště: Skrytá Listová Druh: Zdravotní organizace Slouží ke zdravotním potřebám ve vesnici, nemocnice pomáhá zraněným ninjům a civilistům kteří žijí ve vesnici.
Nemocnice

Ninja poslovéNinja poslové jsou skupina ninjů,kteří jsou schopni objetovat svůj život za všasné doručení důležitých zpráv mezi dvěma a více místy.Podle údajů jsou jejich jména něco ve smyslu PSČ.
Ninja poslové

Lovci odměnLovci odměn se zabívají lovením osob,na které byla vypsaná odměna.Lovci bývají obvykle velmi tajemní.
Lovci odměn

ShinobazuShinobazu jsou ninjove kteří dezertovali ze své vesnice a spojili se do gangu.Páchaji zločiny jako jsou například loupeže,ale když je nutno také zabíji.
Shinobazu

Doprovodné jednotkyTito bojovnici slouží k tomu aby hlídali přepravu nebezpečných zločinců jako je například Shinobazu a jiní velcí zločinci.

Doprovodné jednotky
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář