Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kusabi Dasuda

18. 9. 2010

Kusabi Dasuda

Živel: Oheň, země, blesk

Kekkei genkai: polovina Suisei Me (Má kvůli tomu zapečetění vážné problémy se zdravím,

nemá totiž dostatečné životní podmínky, je to v mojí přihlášce.),

Hodnost: nukenin / jounin/anbu

Věk: 23

Popis: Kusabi je velice inteligentí a tajnůstkářské stvoření. Přemýšlí rychle. On je vlastně vůdce Senkai, organizace, která se snaží získat kekkei genkai z mocných klanů po celém světě shinobi. Ty klany následně i vyhlazují. Členové Senkai se snaží utajit své schopnosti, aby si jejich protivníci nemohli vymyslet strategii. Když už vyjde jejich síla na povrch, co nejrychleji zabíjí nepřítele. Pláště nosí jen pro ,,dekoraci", pod nimi mají spoustu svitků pro případnou krádež kekkei genkai. Pláště jsou červené s oranžovými plameny.

Shromažďuje kekkei genkai, aby je mohl do sebe vložit, popřípadě aby i jeho společníci měli ňáké ty kekei genkai. Chce se stát soudcem světa, neboli bohem jako Pein(Nagato). Jeho zdravotní stav je zatím průměrný a stále klesá. Suisei Me mu ubírá staminu(životní energii). Po každém aktivování tohoto kekkei genkai se jeho stamina sníží o 1,5 procenta. Proto ho využívá co nejméně a jen v nebezpečných situacích. Jeho specializace je podobná jako u Kikai. Je mistr v Genjutsu a ninjutsu. Jeho slabiny jsou jeho zdravotní stav a taijutsu, ve kterém bojuje jako vyšší chunin. Kvůli svému stavu je závislý na prášcích a různých drogách, které mu dodávají sílu a na určitý čas mu přidají životní sílu.

Techniky:Obrazek

Živel země: Nicota (zatvrďuje tělo, lepší obrana a tvrdší zásahy v taijutsu)
Živel země: Střely draka země
Živel země: Kamenná destinace (dokáže uvolnit jakoukoli část země- skálu nebo se může i rozsypat jeskyně, přitomhle byl zabit Obito)
Živel země: Technika zuřící skály (ta to technika promění nepřítele v kámen)
Živel země: Samo destrukční klon (vytvoří se klon, který v zápětí vybuchne, ničivé následky)

Živel země: Bouře ze skal( na nepřítele jsou poslány kameny, které do něj narážejí)
Živel země: Zemní Stěna
Živel oheň: Technika ohnivých koulí
Živel oheň : Dračí ohnivá střela (neuvěřitelně dlouhý a rychlí oheň)
Živel oheň: Technika ohnivého draka (velice rychlí útok, oheň je vydechnut na provázky které jsou kolem nebo poblíže nepřítele, technika má velmi ničivé následky)

Živel oheň: Rychlý oheň
Ohnivý živel: Technika obří dračí hlavy
Ohnivá bomba (je menší než normální útok ohně, je na malou vzdálenost a je velice přesný)
Živel blesk: Létající bůh blesku (elektrický proud projde nejdřívm uživatelem- bez následku a poté protivníkem kterému to už ublíží, uživatel se musí dotýkat soupeře)

Živel blesk: Bleskové spoutání (uživatel musí mít vodiče aby vytvořil jakoby elektrickou bariéru, zevnitř se nedá zničit protože uvězněný dostane ránu bleskem, technika se dá zničit silným útokem zvenčí)

Živel blesk: Elektromagnetická vražda (z ruky vyletí na nepřítele několik blesků)

Živel blesk: Tornádo bleskového draka (jde použít jen, když je oblačno, potom uživatel do sebe nechá uhodit bleskem a blesky které se vytvoří se začnou formovat do tornáda ve tvaru dračí hlavy)

Živel blesk: Brnění z blesku (tělo je pokryto bleskem, poskytuje to ochranu ale ne 100%)

Demonická iluze: Falešné okolí
Démonicka iluze: Technika spatření pekla
Démonická iluze: Technika dvojnásobného falešného okolí

Smrt ve spárů stromů (v genjutsu je nepřítel připoután větvema stromu, za ním se objeví uživatel a zabije ho)
Technika chrámu Nirvány (kolem nepřítele začnou létat pírka pro odlákání pozornosti po malé chvilce je ninja uspán, zkušení ninjové se tomu dokáží ubránit)

Techniky kekkei genkai (ty které získal z ukradených kekkei genkai nebo jeho vlastní):

Technika přivolání: Smrtící vlna velryby (podobné jako několikanásobné vyvolání duše zvířat. Nejprve se zjeví velryba šplouchne ploutví do země, ze země se zvedne ,,jakoby" vlna miniaturních velryb s technikami třídy B a výš. Je to jako doživotní vězení, počet malých velrybek může být i přes několik miliónů)

 Technika vyvolání: Několikanásobné duše zvířat – vyvolání několika duší zvířat najednou a přenést je do soupeře, je velmi obtížné dostat se z této techniky než u předešlého vyvolání jedné duše, zároveň, ale ubírá mnoho chakry. Jinak se dá říct, že jakmile se vymaníte z nadvlády jedné duše, budete muset muset bojovat s druhou a pořád dokola, než nezbydou žádné duše.

Technika vyvolání: Duše zvířat (vyvolám 1 duši zvířete a můžu jej dát do jakéhokoli těla, které pak dokážu ovládnout ale jen na krátkou dobu- jen opravdu silní ninjove se tomuhle dokáží ubránit, díky téhle technice mě mají zvířata rádi a vždy mě poslechnou)

Bouře: Vlna mračen (kolem uživatele se objeví fialový mrak, z kterého začnou lítat blesky ovládající právě uživatel)

 Obrazek

Minulost a cíl:

Byl v Akatsuki po krátký čas. Když se dozvěděl pravý záměr Akatsuki, tedy Madarův plán, odešel a přidal se zpátky ke skupině Senkai, které se později stal velitelem a určil ji nový cíl a to takový, že začnou zbírat všechna nebo aspoň ta nejsilnější kekkei genkai. Až budou mít ty nejsilnější kekkei genkai a dají to do jedné osoby Kusabiho a ten získá nejen všechny schopnosti těch kekkei genkai ale i ovládne meziprostor, zesílí mu to techniky o 50%, dvojnásobně mu to zvýší chakru a bude nesmrtelný (nemůže umřít na ztrátu chakry jako například když umřel Kakashi při útoku na Konohu, kterou vedl Nagato) ale jinak je smrtelný. Až se tohle stane bude chtít zničit Uchihu Madaru a stát se bohem světa, tedy ho ovládnout a všem rozkazovat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář