Jdi na obsah Jdi na menu
 


12.díl - Bitka v Rock stylu

10. 5. 2010

Tak a máme tu další díl v pořadí už 12., který přichází trochu pozdě, ale to si myslím, že nevadí. Tak si to užijte :-).

 

 

Výprava do Země Měsíce s ninjama, kteří už přicházejí do vesnice končí a je tady další díl v Konoze.

 

Když jsou všichni před branami, Yamato se podívá na Sakuru:

„Sakuro, měla by si jít dopředu jak s Nikolayem, tak i se Saskií. Potřebují péči, aby se plně uzdravili.“ ta mu kývla. Naruto se k ní ze zadu přiblížil a dal ruku na rameno. Ta se na něj otočila s vražedným pohledem:

„Narutoo, co si myslíš, že děláš??“ vykřikla na něj a vrazila mu facku. Naruto padl na zem „Sa-sa-kuro...chtěl jsem se ti jen nabídnout, že ti pomůžu je odnést.“ natahoval Naruto ruku a naznačoval, aby mu pomohli zvednout se ze země.

„Pche, ale nemusíš na mě šahat.“ odpověděla Sakura. Shino se zamyslel:

„Myslím, že má Daisuke štěstí, že jedině on nemusí poznat sílu Sakury a že si může dovolit víc ,než ostatní.“ poté přistoupil k Sakuře, hodil na ramena Nikolaye a kývnul, aby si pohnuli do vesnice.

 

Mezitím někde ve vesnici v lese trénuje Daisuke.

„199 kliků...jestli nedám 300 kliků udělám 400 úderů do nejtlustšího stromu, kterej najdu.“ vzdychal Daisuke.

 

V nemocnici se seznamují ostatní ninjové s novou kamarádkou Saskií Uchihou.

„Jak to, že máš sharingan? A jak to, že žiješ? Kde si celou tu dobu byla?“ ptal se Hikimaro „No, tak je to úplně normální mít sharingan když jsem z Uchiha klanu.“ zasmála se Saskia a pokračuje: „No, Sasuke to ňák domluvil s 3.Hokage, který mě poslal na planetu Zemi kde jsem doteď žila. Takže nemám moc praxe v tomto světě.“ odpověděla Saskia. Shikamaru se na ni pousmál:

„Však neboj, jsi Uchiha, učit se rychle budeš, my ti s tím pomůžeme.“ ta mu úsměv opětovala.

 „Když můj klan byl vyvražděn Ita... no, prostě ho chci od té doby zabít a být navždy po boku Sasukeho. Nevíte, kde teď může být?“ zeptala se Saskia. Tenten se na ni podívala:

„Nevím, jestli ti to něco řekne ale je u Orochimara, je to ninja, který chce ovládnout všechny techniky na světě a stát se nesmrtelným. Dřív byl taky v Konoze ale pak ji opustil kvůli tomu, že se přišlo na to, že dělal různé pokusy na lidech. A teď je u něj Sasuke kvůli moci.“ řekla Tenten. Saskia se podívala do dlaní „Orochimaru?“ řekla si potichu.

 

Zatímco v Hokage pracovně se Hokage-sama dozvídá hlášení o misi.

„Cože??“ bouchl zlostí pěstí do stolu. „Jak je možné, že nemáte svitek?“ Yamato se na něj podíval:

„No, víte, my bychom si na něj maximálně šáhli, ale to tak že bychom tam zůstali navždy a už se nedostali ven. Jednoduše řečeno, jsme to nestihli odstranit včas ten klan a zároveň vzít ten svitek...“ vysvětlil Yamato. Kakashi zmírnil svůj přísný pohled:

„Hm tak hlavně, že jste v pořádku. To je teď důležité.“ ale teď opět svůj nespokojený výraz ukázal směrem k Imidarimu.

„An-n-no? Co se děje Kakashi-sama? Pokud jde o tu holku s tím sharinganem...“ nestihl ani to doříct a Kakashi ho přerušil:

„Ano, o to jde. Copak jsi si jistý, že je to správný člověk? Je z Uchiha klanu a bude chtít zabít svého bratra Itachiho a poté následovat Sasukeho, co když se Sasuke obrátí proti vesnici? Co bude potom? Každopádně, už jsem zařídil ňáké „ty“ opatření. Taky se kouknu do svitků jestli tam nebude ňáký záznam o ní, co uschoval „třetí“.“ prohlásil Kakashi.

„Ano odpusťte, ale mám plán.“ podíval se na Kakashiho Imidari svým šibalským pohledem. „Udělejte mě jejím mistrem. Chci ji...“ byl náhle přerušen Kakashim.

„Zamítnuto...!“ odpověděl rychle Kakashi.

„Cože??“ vykřikl Imidari plný hořkostí. Kakashi na něj upřel pohled:

„Už jsme se dohodli. Bude ji učit Nikolay, má také sharingan a navíc oba jsou z Uchihů, tak si budou více rozumět. Ty mu můžeš pomáhat a trénovat, když on nebude moct. Každopádně tě oceňuju, že ses zeptal.“ odcekl mu Kakashi. Yamato se podíval na Imidariho.

„Imidari, Kakashi má pravdu.“ dodal za pravdu Kakashimu. Kakashi opět upřel na Imidariho pohled, ale tentokrát usměvavý:

„Kde máš svého kamaráda? Daisukeho? Když jste tu nebyli, byl tu Kazekage, myslel jsem, že Daie zabiju, byl tak drzý, co se týče rozhovoru s Kazekagem. Mimochodem furt utíkal z nemocnice trénovat.“ řekl Kakashi.

„Mimochodem, kde je Lee? Snad ne... a jestli Daisuke je zase mimo nemocnici tak...“ nedokázal doříct Yamato s trnoucím pohledem na tváři. Imidari se otočil směrem ke dveřím: „Omluvte mě.“ rozloučil se a zmizel v oblaku kouře. Kakashimu zůstával stále usměvavý výraz zatímco Yamatovi spiš hrozivě trnoucí výraz.

 

Daisukeho trénink pokračuje a berle mezitím odpočívají na vedlejším kameni.

„350 kopů do kmenu, jestli nedám 500, udělám 700 sklapovaček.“ vzdychá Daisuke, když v tom se za ním něco šustne. Daisuke zavře oči:

„Je tady.“ pošeptá a pomalu otevírá oči. Když uslyší šum větru, jak se odírá o jeho speciální oblek a slyší z oblohy čím dál víc přibližujícím hlasem:

„Našel jsme tě! Konoha senpuu!“ vykřikne kdosi. Daisuke nezaváhá ani chvilku, plnou rychlostí, co může se otočí a hledí vstříc obloze proti slunci a na jeho obličeji je vidět jasný úsměv.

„Dai Konoha senpuu“ vykřikne Daisuke. A vyskočí proti útočníkovi z oblohy, každý zasazuje tomu druhému rány, ale nedovedou zasáhnout toho druhýho. Řada kopů, které každý vydá, aby porazil toho druhýho je neuvěřitelné množství, ale bohužel jsou proti tomu dalšímu nefunkční a tak Daisuke zvolí další krok:

„Kage Bushin no Jutsu“ klon, se objeví nad zemi, následně vyskakuje s nohou napřed, Daisuke si připraví svou nohu. Jak se klon přiblíží k Daisukemu, jenž už je připraven, že mu klon pomůže tak, že ho vykopne o trochu víš. Když už se oba dotýkají nohou a už Daisuke pociťuje jakousi sílu, která ho má vymrštit, tak protivník vytáhne kunai a hodí to po klonu, který následně zmizí. Po tomlhe se jakoby Daisuke zaseknul ve vzduchu, ale to netrvalo věčně, bohužel kvůli gravitaci se Daisuke začal řítit k zemi. Stín neboli protivník ho následoval i v pádu:

„Omote rengan“ zahlásil a obrovskou rychlostí se blížil k Daisukemu, když byl v jeho úrovni, chytl ho kolem boku a mířil si to s ním přímo k zemi. Kde už čekala Sakura, jenž si prokřupávala zápěstí a bylo vidět, že není vůbec spokojená. Když si toho nepřítel všimnul, snažil se jakkoli zabrzdit a nebo změnit směr, bylo na něm vidět, že se mu Sakuřin pohled vůbec nelíbí, ale už bylo pozdě. Už byl asi v metrové vzdálenosti od Sakury, která po něm chňapla, šikovně ho odtrhla od Daisukeho a změnila jeho směr a to tak, že byl až po bok zabořený v zemi. Samozřejmě nezapomněla na Daisukeho, který taky padal. Toho chytla zbrzdila pád a pokládala na zem. Celá tahle akce, kdyby byla přehrána zpomaleně, byla by Sakura k nerozpoznání s tančící vílou, tak čistě a lehce to provedla jako by tohle dělala, každý den a teď zase zpátky k tomu, jak pokládala Daisukeho k zemi. Toho dlouze políbila, bylo vidět, že se jí po něm stýskalo. Daisuke se pomalu od ní odtrhnul:

„Chyběla si mi. Nikoho jsme tu neměl, kdo by ukojil můj chtíč.“ pousál se Daisuke „Pšš...ticho, teď jsem tu pro tebe a chci si to s tebou pořádně užít.“ opět se přiblížila k jeho rtům a dlouze a lehce ho políbila.

„Je ti jasné, že dneska spím s tebou.“vzkázala mu Sakura.

„To je.“ řekl nedočkavě Daisuke. Sakura mu pomohla vstát a ten se otočil na místo, kam dopadl nepřítel. Když v tom přišel Imidari:

„Hm...asi jsem přišel pozdě.“ pronesl. Daisuke se otočil na opačnou stranu, kde stál Imidari: „Jéé čauu. Tak jste všichni OK?“ zasmál se Daisuke.

„Jo, to jsme, i ty ses trochu vyléčil.“ pohlédl na berle, které leželi stále na kameni.

„Pojď, musím ti ukázat novýho ninju...lépe řečeno...žáka Nikolaye.“ prohlásil Imidari. Daisuke na něj pohlédl překvapeným pohledem:

„Nik má žáka, no to mě poser.“ začal se smát.

„Tak jdem. I když, počkej, musím něco zařídit.“ pohlédl na ninju, který se stále snažil dostávat ze země.

„Živel země- Zemní stěna.“ ze spod země se vysunula tvrdá část ve tvaru obdélníku a vystřelila nepřítele ze země, který se z toho vzpamatovával.

„Pohni bráško, půjdeš se mnou podívat se za tím žákem OK, Lee?“ tázal se Daisuke Leea, který byl ten „nepřítel“. Tak nakonec přece jen z toho byla bratrská šarvátka. Lee se okamžitě zvednul, donesl Daisukemu berle, položil ruku na jeho rameno:

„Víš, je na tobě vidět, že jsi nic nedělal a jen ses válel.“ začal se smát Lee. Daisuke se na něj podíval:

„Tak jen ležel jo? Ať ti teda Kakashi-sama poví, co jsem všechno dělal, jak jsem utíkal z nemocnice, abych mohl trénovat.“ odfrkl si Dai. Lee se na něj pousmál:

„Jsi stejný jako já, je vidět, že jsme bratři. Mimochodem s tím klonem to byl dobrý nápad. Škoda, že nám do toho vstoupila Sakura...teda jako skoro vždycky.“ na to se všichni začali nehorázně smát a vydali se směrem do nemocnice.

 

Potom, co Imidari zavedl Daisukeho, Sakuru a Leea k Saskií do nemocnici, vyšel směrem k Hyuuga sídlu. Když zaťukal na okno pokoje Hinaty, okna se okamžitě otevřela a Hinata mu přistála kolem krku a dlouze ho líbala. Po pár vteřinách ho vtáhla do pokoje, kde z něj začala sundávat šaty:

„Imidari, já už to bez tebe nevydržím.“ povzdychla si Hinata.

„Já bez tebe taky ne.“ řekl Imidari a políbil ji. No bude to určitě vášnivá noc. Ta, která proběhne i u Disukeho a Sakury.

 

Po půlnoci se kdosi prochází ulicemi Konohy, všude tma, obchody zavřené a všichni spí. Jenom hlídači u brány jsou vzhůru, ale to jen na chvíli, dokud je dotyčný neomráčí. Když projde branou, padne na něj velký černý stín.

„Sbohem Daisuke. Budu na tebe z daleka dohlížet. Věřím v tebe.“ pootočil hlavu, tak, že pouze jedním okem naposledy shlídl krásu vesnice zahalenou ve stínu. Na obličeji mu v tu chvíli bylo vidět jenom oko, které mu svítilo červeně a kolem zorniček byly podivuhodné černé čáry. Byl to jistě Mangekyou Sharingan, který jako jediný byl poznán na té postavě celé zahalené do stínu. Potom se postava otočila a kráčela směrem z Konohy.

„Sbohem Daisuke...sbohem celá vesnice.“

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Omluva

(Admin- Daisuke Rock, 14. 5. 2010 8:15)

Já jsme na to úplně zapomněl. Moc se ti omlouvám. Tenhle víkend to budu řešit a napravím to. Co nejvíc budu moct. Ještě jednou se opravdu omlouvám a máš pravdu, že to není fér. Budu se to snažit napravit.
S omluvou a pozdravem Daisuke Rock

ohladom poviedky

(Endaria, 13. 5. 2010 19:27)

prepac mi,ale mne si vravel,ze ja nemozem byt z Uchiha klanu..ze vynimka je len u dvoch...a tu je Saskia Uchiha a pritom som bola prva a preco je ona z Uchiha klanu a ja nie???...nieje to trocha fer...