Jdi na obsah Jdi na menu
 


14.díl - Tsunadin návrat

20. 5. 2010

„Tsunade- sama“ vykřikli všichni. „Asumo pusť mě, zvládnu jít sám, běž raději pomoct Tsunade.“ řekl Imidari. Asuma ho pustil a rozběhl se spolu s Kurenai a Sakurou k Tsunade. Tsunade se držela za bok a opírala se o strom. Když k ni doběhli, tak ji Asuma a Kurenai chytli a Sakura ji začala léčit. „Musíme ji rychle dostat do nemocnice, nebo to nevydrží. Mistře Asumo vezměte Daisukeho, Gaii ty Tsunade a běžte s ní rychle do nemocnice. Imidari ty pošli zprávu.“ řekla Sakura a kývla na ně. „Technika přivolání“ řekl Imidari najednou se tam objevil malý jestřáb, kterému připevnil zprávu a odeslal ji. Ostatní udělali to, co jim bylo nakázáno. Gai se okamžitě rozběhl směrem k vesnici a ostatní vyšli taky.

Když dorazili ke Konoze, čekal je tam už lékařský tým, který odvedl raněné. Sakura šla s nimi podívat se, jak je na tom Tsunade. Imidari, Mich, Lee byli ihned propuštěni ale Daisukeho si tam nechali. Všichni propuštění šli domů odpočinout si. Tak nějak za hodinu šel Imidari podat hlášení Kakashimu. Ten seděl v kanceláři a díval se z okna. Najednou se ozvalo klepání. „Dále.“ řekl Kakashi. Dveře se otevřely a v nich stál Imidari. „Nesu vám hlášení z naší mise.“ řekl Imidari, zatímco podával spis. „Ano děkuju, ale mám pro tebe špatnou zprávu.“ poznamenal Kakashi. „Jak to myslíte Hokage-sama?“ divil se Imidari. „S okamžitou platností rozpouštím tvůj tým Imidari!“ zdůraznil Kakashi. „Cože co tím myslíte?!“ neudržel se. „Tvůj tým se rozpadl Nikolay uprchl a už jste zbyli jen vy dva, ale nemusíš být nervózní. Víš, co si po mě při našem minulém rozhovoru chtěl?“ uklidnil Ho Kakashi. „Myslíte Saskii?“ zklidnil se Imidari. „Ano přesně to. Chci umístit Saskii Uchiha spolu s Kikai Dasuda a Hikimarem Narashi do týmu, který by vedl Daisuke Rock. Ale ohledně Saskie, chtěl bych, aby si ji trénoval ty. Bude v týmu Daisukeho ale přeju si, aby si ji trénoval ty.“ odpověděl Kakashi. Imidari hned pokračoval. „A co bude se mnou?“ zeptal se Imidari. Tak tebe sem zařadil do týmu s Michischigem Narou a ještě jedním ninjou, jehož jméno se dozvíte později.“ poznamenal Kakashi a otočil se směrem k oknu, z čehož Imidari pochopil, že je konec jejich rozhovoru. Ihned to šel říct Michovi.

Mich ležel na střeše a sledoval oblohu, když vtom se před ním najednou objevil Imidari. „Ahoj přišel sem ti oznámit, že jsi byl zařazen do týmu, spolu se mnou a ještě nějakým ninjou. Jeho jméno se prý dozvíme později.“ oznámil Imidari. „Ahoj. Díky to je skvěla zpráva.“ pousmál se Mich. „Tak nic musím jít tak se měj, uvidíme se jindy.“ „Jasně Imidari tak ahoj.“ Imidari zmizel a objevil se až na hlavě Čtvrtého Hokage. Tam si lehl a odpočíval.

U pomníku bylo nějaké shromáždění. „Mistře Iruko proč jste nás sem vůbec zavolal?“ nevěděl Hikimaro. V tom shromáždění byli čtyři lidé. Byl tu Iruka, Hikimaro, Kikai a nově příchozí Saskia. „Jde o to, že jste členy nového týmu. Vy spolu s vašim senseiem.“ odpověděl mu na to Iruka. „Cože? A kdo je náš nový sensei, a kdo je tahle nová holka?“ ptala se Kikai. „Takže váš nový sensei se jmenuje Daisuke Rock. A tato nová dívka se jmenuje Saskia Uchiha.“ neubránil se úsměvu Iruka "Já jsem ti to říkal." ušklebil se Hikimaro na Kikai. „Uchiha? Já myslela, že jsou všichni mrtvý.“ zeptala se Iruky Kikai a zárobeň ignorovala Hikimara. „To je jedno seznámíte se potom.“ musel je zarazit Iruka a poodstoupil. Za ním stál jejich sensei. „Já jsem váš sensei jmenuji se Daisuke Rock.“ všichni užasli a nemohli z něj spustit oči. „Uvidíme se zítra, musím jít zpátky do nemocnice ale během zítřka mě propustí takže tu buďte ve čtyři hodiny.“ řekl pouze a odešel. Iruka přistoupil k Saskii, naklonil se k ní a pošeptal jí. „Tvůj sensei na mise byl tenhle muž ale tvůj sensei který tě bude učit techniky a podobně je Imidari Tensai. Myslím, že by si ho měla znát.“  Sas jen kývla a odešla.

Když se konečně probrala Tsunade, seděla vedle ní Sakura a Shizune. Naproti její posteli stála jednotka ANBU. „Asi mě mají hlídat.“ pomyslela si Tsunade. „Tsunade-sama kde jste celou tu dobu byla?“ neubránila se slzám Sakura. „Při útoku na Konohu jsem bojovala s Orochimara to jsem, však nevydržela, jelikož se tam objevil i Pein, který uměl techniku přivolání a upadla jsem do bezvědomí, čehož okamžitě využil Kabuto s Orochimarem a unesli mě. Probrala sem se, až v nějaké místnosti kde jsem byla připoutána nějakými zvláštními řetězy, které mi požírali chakru. Byla jsem tam zavřená celou dobu, zatímco na mě dělal Kabuto nějaké experimenty nakonec tam vypukla vzpoura vězňů a jeden z nich mě pustil z těch řetězů. Nakonec jsem šla a dostala sem se až k vám a dál už to znáte.“ vysvětlila Tsunade. „Omlouváme se paní Tsunade máme vás hlídat, dokud si nebudeme jisti, že je vše v pořádku.“ promluvil ANBU v bílém plášti. „Ale jistě opatrnost ANBU nezná mezí, jak jsme se mohli několikrát přesvědčit.“ odsekla Tsunade. Muž v masce neodpověděl a jen tak tam stál.

Po pár hodinách se jí udělalo dobře a tak šla Tsunade v doprovodu Shizune a Sakury do sídla Hokage, kde už na ni čekala rada. „Tsunade byla si sem přivedena aby, jsme mohli hlasovat o tvém návratu do funkce. Kakashi se už vzdal své funkce, nejspíš proto aby si mohla znovu nastoupit a nyní můžeme přistoupit k hlasování.“ pronesla radní. „Kdo tedy chce, aby se velectěná Tsunade-sama vrátila na post Hokage? Kdo souhlasí, ať zvedne ruku, kdo nesouhlasí nechť ji nechá dole. Hlasování zahájeno.“ položil otázku jiný z rady. Rada začala zvedat ruce. „Tak je tedy rozhodnuto Tsunade-sama jste znovu dosazena na post Hokage.“ pronesl nejstarší z nich. Shizune a Sakura, které stáli vedle ní, skoro neudrželi slzy dojetím. Odvedli Tsunade do pracovny kde ji ležela nějaká korespondence.

„Nevíš, proč jsme sem byli zavoláni Michi?“ zeptal se Imidari. „To nevím dozvěděl sem se to stejně jako ty.“ odpověděl Mich. Najednou se u nich objevil Kakashi. „Co tu děláš Kakashi neměl by si být v kanceláři?“ nemohl uvěřit Mich. „Není důvod, abych tam byl. zdal jsem se býti Hokagem. Na moje místo byla dosazena Tsunade-sama.“ oba nemohli uvěřit svým očím. „A co tu děláte vy?“ zeptal se pro změnu Imidari. „Říkal jsem vám přeci, že se dozvíte jméno svého třetího člena později ne?“ pousmál se Kakashi. Oba s sebou ani nehnuli, nečekali co příjde, ale najedou, dopověděl Kakashi. „Tak váš třetí člen a zároveň velitel jsem já Hatake Kakashi.“ oba se na sebe podívali a najednou pochopili. „Děkujeme Kakashi.“ poznamenali zároveň. „ A abych nezapomněl poslední věc na postu Hokage byla, že Michischige Nara má povolení odejít trénovat.“ řekl slavnostně Kakashi. „Ano. Velice vám děkuji.“ poklonil se, a když už chtěl odejít, zastavil ho Imidari. „Co jdeš trénovat?“ podivil se Imidari. „Techniku problesknutí. Našel sem svitek, ve kterém se popisuje, jak by měl probíhat trénink. Tak se mějte a za týden se uvidíme.“ dořekl a zmizel v oblaku kouře. „Tak a my teď máme týden volna.“ pousmál se Kakashi. Imidari přikývl a odešel.  

Napsal: Imidari Tensai

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář