Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.díl - Seznámení s misí. Nové tváře na scéně

5. 2. 2010

Po týdnu od konce té strašné bitvy seděl Hokage-Kakashi Hatake ve své pracovně. Najednou někdo zaklepal.

„Dále“ řekl Kakashi. Dveře se otevřely a tam stála Shizune. „Chtěl jste mě vidět Hokage-sama?“ zeptala se. „Ano chtěl.“ odpověděl Kakashi a pokračoval. „Zavolej mi prosím Sakuru, Hinatu a toho nového jounina Daisukeho ať přijdou za půl hodiny ke mně do kanceláře. Daisuke ať příjde o pět minut později. A předej mu tuto složku, prosím“.

„Ano jak si přejete. Už nic nepotřebujete?“ zeptala se Shizune. „Ne děkuji, můžeš jít“. Když Shizune odešla a dveře se zavřely, za oknem se objevil člověk s maskou ANBU. Kakashi vstal a otevřel okno.

„Přál jste si se mnou mluvit, pane Hokage?“ Zeptal se člen ANBU. „Ano chtěl“ řekl Kakashi a pokračoval „Chtěl bych tě požádat o jednu věc, chtěl bych, abys našel bývalého člena ANBU jménem Imidari Tensai. Vím, že ho znáš, byli jste spolu v týmu, tak by jsi možná mohl vědět kde je, vyřiď mu ať pří jde za 45 minut ke mně do kanceláře a taky chci abys mu předal tuto složku“.

„Ano jistě, jak si přejete.“ odpověděl a zmizel. Kakashi zavřel okno a sedl si ke stolu. Vzal si nějaké složky a začal se jimi prohrabovat. Byli to složky těch 4 lidí, pro které poslal.

„Imidari to bude docela zajímavé setkání“ pomyslel si Kakashi. Po půl hodině přišla Hinata se Sakurou, zaklepaly na dveře  od kanceláře. „Dále“ ozvalo se hned. Hinata a Sakura vstoupili do Kanceláře, kde seděl Kakashi. „Pojďte blíž a zavřete dveře“ řekl a vzal si nějakou složku.

„Přál jste si nás vidět?“ zeptala se Sakura. „Ano přál. Chtěl bych vám dát misi, budete v týmu s dalšími 2 ninji, nevím, jestli je znáte, jeden se jmenuje Daisuke Rock, ten byl povýšen z Chuunina na Jounina díky zásluhám v boji, a druhý se jmenuje Imidari Tensai, který přestoupil z ANBU. Ale dost toho. Teď vám vysvětlím misi, ty dva uvidíte za chvíli a povykládat si můžete po cestě na místo určení. Takže mise se odhaduje na úroveň A ale může se vyšplhat až na úroveň S“ řekl Kakashi a podíval se na ty dvě. „Mise S?“ zeptala se trochu překvapeně Sakura. „Ano“ řekl Kakashi a pokračoval. „Je to trochu těžší ale myslím si, že to zvládnete. Tak a teď k té misi jde o to, že někdo v lese 3 dny cesty odtud zabijí všechny, kdo tam  prochází. Několik vesnic tam poslalo své ninji, ale z 6 týmů se vrátil jen 1.“

 „ 1 tým? Může být vůbec někdo tak silný?“ zeptala se Hinata. „Ano jen jeden,  ale neříkal sem, že tým byl to jen 1 ninja, který po 2 dnech ve vesnici umřel na vnitřní poranění. Takže teď se dostáváme k vašemu úkolu. Vaším úkolem je najít a eliminovat toho ninju a druhým úkolem je přežít.“

 „Ťuk ťuk“ ozvalo se najednou.

 „Kdo tam je?“ odpověděl hned Kakashi. Dveře se otevřely a v nich stál Daisuke Rock. Vešel do kanceláře pomalým krokem a řekl: „Co si přejete Hokage-sama?“  po nepatrné odmlce  pokračoval „Jo a mimochodem, jmenuji se Daisuke Rock a jak vám mohlo dojít, jsem dvojče Rocka Leeho.“ pohlédl na Sakuru a následně z okna na oblohu.

 „Daisuke, zavolal jsem tě sem, protože půjdeš na misi se Sakurou Haruno, Hinatou Hyuuga a Imidarim Tensai, který za chvíli dorazí.“ odpověděl zdvořile Kakashi.

 „Takže toto je můj budoucí trvalý tým?“ zeptal se Daisuke.

„Ne, je to jen pro tuto misi. Váš trvalý tým určím mezitím, co budeš na misi s Imidarim.“ odpověděl Kakashi.

„Takže ten Imidari bude i potom se mnou v týmu?“ vyzvídal Daisuke. „Doufám, že bude normální a ne nějaký magor.“ odfrkl.

„Ano bude a kroť se ve výrazech.“ Napomenul ho Kakashi. „A teď nám o sobě něco řekni!“ poručil.

 „Na to, že jsem bratr Leeho, umím používat Ninjutsu. Rád vysedávám na druhém Hokage a pozoruji oblohu. Moje minulost je propjata s Orochimarem, který mě unesl a vložil do mě geny druhého Hokage. Díky tomu umím používat všechny jeho techniky, jako například s ledem.“ odpověděl zdlouhavě Daisuke.

 „A jaký je tvůj sen?“ zeptala se zvídavě Sakura.

 „To nikomu neříkám.“ odpověděl důrazně. Znenadání se vedle Kakashiho objevil někdo v masce ANBU.

 „Tak, a teď už jsme tu všichni. Chtěl bych vám představit posledního člena tohoto týmu. Tohle je Imidari Tensai. Imidari, chtěl bych tě poprosit, abys sundal svou masku, nezapomínej, že už nejsi v ANBU.“ řekl Kakashi a otočil se k oknu.

„Já vím pane, ale když jsem se doslechl s kým mám být v týmu tak sem si ji radši vzal“ odpověděl mu Imidari.

„ O čem to mluvíš Imidari?“ zeptal se Kakashi.

 „No tak vy dobře znáte moje schopnosti, takže asi víte že by nebylo dobré sundat si ji, když je tu členka klanu Hyuuga“ řekl Imidari a otočil se na Hinatu.

  „O čem to sakra mluvíš? Sundej si tu masku a hned!“ řekla mu Sakura.

„Musím souhlasit se Sakurou Imidari sundej si ji.“ řekl Kakashi a otočil se zpátky ke stolu.

 „No dobře chtěli jste to vy.“ řekl Imidari a pomalu si sundal masku.

 Když si jí sundal a otevřel oči, Hinata s vyděšeným pohledem odstoupila několik kroků zpátky.

 „Děje se něco Hinato?“ zeptala se Sakura.

„Ty oči, co se to děje? Kdo to je?“ pomyslela si Hinata.

 „Sakuro, ty sis nevšimla?“ zeptala se.

 „Ne čeho“ zeptala se jí Sakura.

„Jeho oči jsou stejné jako moje on má Byakugan ale není členem našeho klanu. Takže kdo si?“ zeptala se s naštvaným výrazem Hinata.

 „Tak já vám to vysvětlím, slečno Hinato“ řekl Imidari. „Když mi byl 1 rok, unesl mě Orochimaru, dělal na mě různé pokusy a asi přišel na to, že jsem ten pravý na vylepšení.“

„Na vylepšení? Jak to myslíš?“ zeptali se Sakura a Hinata.

„No, tak jeho vylepšení spočívalo v tom, že mě obdařil Byakuganem, jak si správně všimla slečna Hinata a také kromě toho mi přidal trochu genů klanu Hyuuga takže můžu používat i jejich styl boje. To je asi tak vše co bych k tomu mohl říct.“

 „Tak a teď nám řekni nějakou svoji krátkou charakteristiku.“ řekl Kakashi a podíval se na něj.

„Takže, když mi byli 3, ujalo se mě ANBU kvůli mým schopnostem. Mám za sebou několik stovek misí ANBU 16 misí třídy S, 34 misí třídy A, 57 třídy B, 123 třídy C a asi 350 třídy, to je asi vše.“

 „Ano to stačí, děkuji ti, teď můžete jít. Odcházíte zítra po východu slunce. Zatím se běžte nachystat na misi a připravit se.“

Když to Imidari slyšel, tak jen řekl. „Děkuji Kakashi a slečno Hinato, doufám, že se brzy uvidíme.“ A zmizel.

Napsal: Imidari Tensai

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář