Jdi na obsah Jdi na menu
 


20.díl - Michischigeho minulost - Finálová kola zkoušky Chunuinů. Vesnice pod palbou

9. 7. 2010

 

Takže je tu další registrační povídka :-). Všichni ji ohodnoďte jak si zaslouží:

Finálová kola zkoušky Chuuninů
Teď nebo nikdy
Vesnice pod palbou

Den finálních bojů zkoušky chuuninů nastal. Michischige spolu se svým bratrem Shikamarem vyrazili na finálová kola. V aréně už stáli v řadě připravení geninové se zkoušejícím Genmou, který si jako vždy přežvykoval své párátko. Stál tam celý tým z písečné, dále Shino Aburame a Neji Hyuuga, chyběli už jen Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha a Dosu Kinuta. ,,Ahoj Neji dlouho jsme se neviděli.“ pozdravil Michichchige. ,,Máš pravdu Michi je to dlouhá doba od toho kdy jsme spolu seděli v lavici na akademii. Vidím, že už jsi chuunin někdo měl holt štěstí a nešel o rok později, ale to je teď jedno nyní se stanu taky chuuninem stejně jako ty.“ odpověděl Neji. ,,Dobrá tedy nyní vás opustím, hodně štěstí Shikamaru, Neji.“ řekl Mich a šel si sednout do arény ke svému týmu. Michischige Nara byl členem týmu Taiky který se skládal z těchto členů: kunoichi Nakashima Etsuko, ninji Yusuke Saruwatari a seneseie Taiky Fujimoto. Minulost toho to týmu je velmi zajímavá. Tři různí studenti akademie ze tří různých tříd. Přesně tak, stalo se to úplnou náhodou. Při zápisu nových studentů akademie se stala chyba, kdy se špatně rozdělil počet žáků do tříd. V každé ze tří tříd jeden student přebýval,ale zjistilo se to až den po závěrečných zkouškách při rozdělování do týmů. Učitelé se proto rozhodli dát tyto tři děti do jednoho týmu. Někteří z kantorů říkali, že takto složení tým nemá šanci uspět ani na jediné misi, přesto zvládli všechny své mise a zúčastnili se nejbližší zkoušky chuuninů. Na které se jako jediní stali chuuniny. Od té doby byli nerozluční a nic je nedokázalo zastavit. Jejich týmová práce a duch byla neuvěřitelná, byli označováni jako zázračný tým skryté listové.
„Nazdárek Michi tak už jsi tady, jsem moc zvědavý na Shikamara jak si povede.“ řekl Yusuke. „To já taky, to já taky“ říkal si v duchu Mich. Mezitím se do arény přiřítil Naruto. „Jsem tady, tomu věřte.“ Genma se podíval po geninech a prohlásil: „V rozlosování je změna protože se Dosu zkoušky nezúčastní, tak Shikamaru Nara bude zápasit proti Temari.“
„A nyní protože už je nejvyšší čas přistoupíme k prvnímu zápasu Naruto Uzumaki a Neji Hyuuga. Ostatní prosím odejděte nahoru! Připraveni? Tak tedy začínáme!“ dořekl Genma a začal boj mezi Narutem a Nejim. Zápas zvednul diváky ze sedaček, nikdo netušil to, co se stalo, Naruto vyhrál, porazil Nejiho, což bylo neuvěřitelné. Schylovalo se k dalšímu zápasu, na řadě byl Sasuke Uchiha proti Gaarovi z pouště. Zápas byl ale odložen a Genma pokračoval k dalšímu zápasu, v kterém se proti sobě měli postavit Shino Aburame a Kankuro. Stalo se něco, co nikdo nečekal. Kankuro se vzdal. A teď je ta chvíle, na kterou Mich čekal. Zápas jeho bratra právě začíná. „Michi teď je na řadě Shikamaru,že?“ zeptala se Nakashima. „Přesně tak.“ odpověděl Mich.
Jakmile Genma zahájil zápas Temari se rozmáchla a svým vějířem, čímž zaútočila na Shikamara který odpověděl svojí technikou stínů. Dalo to práci ale nakonec Shikamaru chytil Temari do svojí techniky. Bohužel zápas vzdal, jakmile řekl, že odstupuje, došla mu chakra a jeho technika skončila. Lidé se už nemohli dočkat na zápas Sasukeho proti Gaarovi samozřejmě včetně feudálních pánů. Když už Hokage rozhodl, že se bude čekat jen deset minut, tak se na poslední chvíli objevil v aréně Kakashi se Sasukem a začal poslední zápas. Sasuke překvapil Gaaru svou rychlostí, která byla stejná jako Leea, když si sundal závaží. Gaara použil svou absolutní obranu a Sasuke začal s novou technikou, kterou ho Kakashi naučil. Ta technika byla famózní, když Sasuke složil potřebné pečetě, tak se v jeho ruce začínala formovat chakra, skoro jako by měl v ruce elektrický výboj ve tvaru koule s elektrickými paprsky všude okolo. Nepochybně to byla technika Raitonu. Technika, kterou sám vytvořil Hatake Kakashi. Technika, která nese název Chidori (tisíc ptáků) podle zvuku, který vydává. Sasuke se rozběhl přímo proti Gaarovi a jeho absolutní obraně, kterou jediným útokem chidori prorazil a způsobil Gaarovi zranění.
Ale teď se dělo něco divného, Mich to brzy rozpoznal. Genjutsu. Někdo použil genjutsu, aby uspal ostatní lidi v aréně. Mich a jeho tým se uvolnili s genjutsu a v zápětí se ozval výbuch. Vesnice čelila útoku. „Michi ty a Yusuke jděte pomoc ostatním k bránám Konohy, já a Nakashima pomůžeme tady, běžte!“ rozkázal Taiky. „Ano“ řekl Mich s Yusukem a vydali se k bránám. Při cestě narazili na několik ninjů z písečné a zvučné, kteří vesnici napadli. Bylo jich pět. „Jsi připraven Michi?“ zeptal se Yusuke. „Jdeme na to!“ odpověděl Mich. Mich hodil dva kunaie s výbušným lístkem a Yusuke začal s pečetěmi. Suiton:Mizurappa (vodní vlna). Tímto dostal dva ninji a zbylé tři dostal Mich svým Kage Kubi Shibari no Jutsu. Poté postupovali dál, až dorazili k bránám Konohy. Kde byli přivolaní obří hadi. „Kuchiyose no Jutsu“ řekl Mich a přivolal dva obří jeleny. „Rád vás opět vidím Kaito a Kanji.“ řekl Mich. „Á podívejme Michischige tak to ty jsi nás přivolal, to vypadá jako Orochimarovi hadi jen počkej, mi si to s nimi vyřídíme.“ dořekl jeden z jelenů. Rozběhl se a srazil jednoho hada svým parožím. Náhle se objevil Jiraya s Gamabuntou a řekli: „My se tady o to postaráme s Kaitem a Kanjim, běžte pomoct zpět do arény.“
Mich s Yusukem běželi zpět do arény, cestou nepotkali žádné nepřátele, ale v aréně už bylo dost nepřátelských ninjů, kteří byli v přesile. Souboje hráli v neprospěch Nakashimy a Taiky-senseie. Mich se snažil svým stínovým jutsu zachránit oba dva ale bylo už příliš pozdě. Nestihl to. Mich a Yusuke viděli, jak jejich týmoví partneři padli a oni byla naprosto bezbraní. Nehodlali to ovšem, jen tak nechat a snažili se ostatní dostat. Mich vytvořil pomocí Bunshin no Jutsu (iluze klonu) několik klonů a hodil po nepřátelích všechny shurikeny co měl u sebe. Když už byli shurikeny blízko u protivníka použil Kage Shuriken no Jutsu, čímž znásobil počet shurikenů. Nepřítel nestihl zareagovat a dostal přímí zásah. Na druhém konci zatím bojoval Yusuke. Nejdřív používal jen taijutsu, zjistil, že s ním si, ale nevystačí, a když skládal pečetě, objevil se za ním druhý ninja s katanou v ruce. „Pozor Yusuke“ vykřikl Mich a běžel směrem k němu. Ale Yusuke dostal přímí zásah. Mich to nestihl včas. „Zase jsem byl pomalý.“ sevřel pěst Mich. Stál před dvěma protivníky a snažil se myslet. Přišel na to. „Kage Kubi Shibari no Justsu“ řekl a probodl naráz oba protivníky.
Boje začali pomalu končit. Ninjové z písečné a zvučné se začali pomalu stahovat.Skrytá listová byla prozatím v bezpečí. „Při této bitvě zahynulo mnoho ninjů od třetího Hokageho po členy Michova týmu. Všichni padli jako pravý hrdinové při ochraně jejich milované vesnice. A proto jim vzdejme hold.“ dořekli radní vesnice na pohřbu a odebrali se do budovy Hokageho.
Den po pohřbu stál Mich v dešti u pomníku, kde byla vytesána jména ninjů, kteří padli v boji. Přísahal, že od tohoto dne bude tvrdě trénovat, aby už nikdy nebyl nikde pozdě, mohl zachránit své blízké a neopakovalo se to samé co tehdy v aréně. Přesně od té chvíle začal opravdu tvrdě trénovat a mezi ostatními ninji v listové si později vysloužil díky své povaze a rychlosti přezdívku Líný Rychlík.

 

Napsal: Michischige Nara

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hodnotenie

(Endaria , 17. 7. 2010 0:18)

perfektná kapitola n.n dávam 10:)

Hodnocení

(Admin- Daisuke Rock, 11. 7. 2010 19:18)

Hm...takže..chyběli tam nazvy technik v čestine jako mej tam klidne nazvy v japonstine ale i v cestine...malo kdo vi co je to za techniku a nechce se mi kvuli tomuopoustet povidku...mensi chyby...jinak se mi libilo jaks popisoval chidori a tn zaverjak i tam umrel pritel...me hodnocení: 8

Hodnocení

(Kikai, 10. 7. 2010 11:13)

Úplně super povídka, tolik napětí :) Za mě 10 :)(ignoruji všechny chyby)

hodnocení

(Kana, 9. 7. 2010 17:17)

me se to moc líbilo a veřím, že i jeho ostatní povídky jsou nebo budou stejne skvele,takze 9+

Hodnocení

(Admin- Imidari Tensai, 9. 7. 2010 16:57)

Mě osobně se tato povídka líbí rád bych viděl i další pokud se k nám tedy přidá za mě to je 9. (I kvůli těm chybám co sem musel opravoval :D, ale to jen málo změnilo moje hodnocení.)