Jdi na obsah Jdi na menu
 


22.díl - Trénování na plné obrátky

5. 8. 2010

Zbývají už jen čtyři dny do očekávaného zápasu mezi týmem dvanáct a třináct. Žádný tým neviděl ten druhý, tak jak to chtěli jejich senseiové. Mohli by totiž získat respekt a tudíž i ztratit koncentraci. Už takhle trénovali několik dní, aby se ukázali v tom nejlepším. Trénovali dlouho od rána, až do pozdních hodin. Někdy to byl kondiční trénink jindy zase zaměřený na techniky. Dnes se však rozhodli pro cvičný boj. Dai ani Anko nevěděli, co dělá ten druhý, ale dnes se jim však povedlo udělat trénink se stejným zaměřením, a to cvičný boj. Nachystali si lístečky se jmény a vytáhli první týmovou dvojici, která spolu bude bojovat.

U Daie to byli Kikai proti Hikimarovi. „Tak a konečně mu budu moct namlátit.“ zasmála se Kikai. „To možná ano ale, pokud si budu myslet, že situace je pro někoho bezvýchodná tak zápas přeruším.“ dodal Dai, který se posadil na větev stromu, odkud bude mít hezký přehled o bojišti. Saskia si sedla o kousek dál do trávy. „Tak začněte!“ přikázal Dai, na což oba protivníci zareagovali vytáhnutím kunaiů. Chvíli tam tak stáli, prohlíželi si jeden druhého, ale najednou Hikimaro hodil kunai po Kikai, ta ho vykryla svým. Hiki mezitím udělal potřebné pečetě a zvolal „Porcující sprcha.“ Kikai okamžitě zareagovala a odpověděla mu na to „Technika vodní zdi.“ Zatímco ji nebylo vidět, přivolala si jeden klon, který udržoval Vodní stěnu, zatímco na ni dopadalo obrovské množství jehliček. Ona se mezitím chystala použít nějakou techniku. „Démonická iluze: Technika dvojnásobného falešného okolí.“ zašeptala tak že ji Hiki nemohl slyšet. Na to Hiki přestal střílet a začal utíkat někam pryč, protože za sebou zahlédl, jak celý les hoří. V tu chvíli si uvědomil, že to musí být past a tak použil „Uvolnění.“ Našel východ a rozběhl se tam, když tam došel, viděl něco nečekaného. Celá vesnice byla zničena, rozběhl se tam, aby zjistil, co se stalo, v tu chvíli něco ucítil, nemůže dýchat. Najednou všechno zmizelo a on si uvědomil, co se skutečně stalo. Byl v jezeře a topil se. Vyplaval na hladinu a pak ke břehu. Vyšel ven a rozhlédl se nic neviděl v tom za sebou ve vodě něco uslyšel, věděl, že je to ona udělal několik pečetí a vykřikl. „Technika vodního vězení.“ otočil se k vodě a strčil do ní ruku, když jí vytáhl, měl ruku ponořenou ve vodní kouli, ve které byla Kikai. Začal se radovat, ale stále nespouštěl oči z Kikai, která byla uzavřená v kouli. V tu chvíli ucítil něco studeného na krku, když se podíval, uviděl ostří kunaie. Byla to Kikai. Ve stejný okamžik Kikai v kouli zmizela. „Cože?! To byl klon? To není fér sensei!“ naštval se Hiki. Znenadání se tam objevil Dai. „Ale ano je to fér. Vyhrála Kikai.“ Kikai mu sundala kunai z krku a on se k ní otočil s nenávistným pohledem to už Kikai ale nevydržela a dala mu pěstí takovou ránu, že se několikrát odrazil od hladiny, než konečně dopadl. „Ještě jednou se na mě takhle blbě podíváš tak tě zabiju!“ začala řvát Kikai. „Jenom se uklidni, odpočiň si, vítěze čeká ještě jeden západ je tu ještě Saskia.“ usmál se Dai. Potom se vrátili za Saskií a povídali si.

Mezitím byli vylosovaní i v druhém týmu tam to byli Shizuka a Abiru. „Tak začněte, chci vidět co ve vás je!“ vykřikla Anko. Nemusela jím to říkat dvakrát. Oba vytáhli kunaie a postavili se do bojového postoje. Abiru se rozběhl, řítil se na ni velmi rychle, když od sebe byli sotva čtyři metry Shizuka po něm ty dva kunaie hodila, on je vykryl pomocí svých každou rukou jeden. Shizuka se však rychle vrhla k zemi a než stačil zareagovat, dostal pořádný kopanec do břicha, který ho odhodil pár metrů dozadu. Rychle vstal a právě včas. Mezitím si totiž kolem sebe obtočila dva svitky a zvolala. „Vyvolání dojitých draků.“ Abiru nečekal už ani sekundu, blesku rychle udělal několik pečetí a řekl. „Vodní táborová bariéra.“ okolo něj se objevila vodní stěna, která ho před neustálím útokem zbraní chránila. Jakmile přestala útočit, stěna spadla a on zvolal. „Styl skutečné pěstní nirvány.“ na to se rozběhl proti Shizuka, která se nestačila vykrýt a dostala Drtící pěst, která ji ohodila nějakých dvacet metrů z původního místa. Než se však Abiru vzpamatoval, že se mu to povedlo, byla už na nohách, kousla se do prstu a řekla vyrovnaně s mírným úšklebkem. „Přivolávácí technika.“ na to se před ní objevil bílý jestřáb, na kterého okamžitě nasedla a který ji vynesl nahoru, kam k ní Abiru nemohl. Ten si až teď vzpamatoval, podíval se na horu na ní a přemýšlel, co udělá ale Shizuka mu k tomu nedala příležitost a na pokraji sil řekla po tichu tak že Abiru potom musel přemýšlet, co vlastně řekla „Ovládání létajících čepelí.“ nato vystřelila pět kunaiů, které se chystal vykrýt Abiru avšak neměl šanci protože kuanie náhle zrychlily a letěly na něj ze všech stran. V tom se tam objevila Anko a odrazila všechny kuanie. „Shizuko působivé pojď sem, vyhrála si, teď si odpočiň, čeká tě ještě jeden zápas.

Zatím se stačila Kikai plně zotavit a díky Sakuřiným pilulkám které oba týmy dostali i nabrat chakru. Teď už stála proti Saskii ve střehu a připravena na vše. „Obávám se, že tohle bude rychlý konec a že Kikai nebude ta, která bude stát.“ pomyslel si Dai. Saskia si aktivovala svůj Sharingan nyní mohla předpovídat každý Kikain útok. Kikai bez rozmyšlení situace zaútočila. Řítila se na Saskii s kunaiem v ruce a jako dravá šelma se na ni vrhla, Saskia udělala úkrok stranou, otočila se kolem své osy a dala Kikai pořádný kopanec do ruky, kterou se pokusila krýt. Kikai spadla na zem a odrazila se na rukou. Dopadla na nohy, ale hned ucítila v ruce nesnesitelnou bolest. Takto si vyměňovali ještě pěknou chvíli údery, ale na vrh získávala Saskia, která si to uvědomila a pomyslela si. „Teď to ukončím.“ V tu chvíli naznačila úder pravou rukou, který Kikai odrazila dolů, což Saskia očekávala, o tu ruku se opřela a nohou odhodila několik metrů. Kikai dosedla na zadek a když se podívala na Saskii, jak skládá pečetě, uvědomila si, že bude zle. Když je Saskia dodělala, musela se usmát. „Technika velkolepého firebollu.“ na to z úst vypustila obří kouli které se Kikai vyhnula vysokým výskokem. Avšak nastal obrat, Saskia se objevila pod Kikai a začala ji kopat směrem vzhůru, když už si byla jistá, že jsou dost vysoko, použila techniku Sokolí pád a řítili se dolů. Daisuke se pomalu postavil a zašeptal. „Vodní vlnovýbuch.“ na to se z jeho pusy vyřítilo obrovské množství vody, které zastavilo jejich pád. Když voda opadla, holky tam leželi zcela vyčerpané na zemi. „Myslím, že pro dnešek končíme, potřebujete si odpočinout, takže zítra zase ráno tady.“ řekl Dai a zmizel. Holky po nějaké době vstali a rozešli se domů.

Schylovalo se k poslednímu zápasu mezi Shizukou a Kanou. Nikomu se už nechtělo bojovat a tak to chtěli ukončit, co nejdřív bylo už šero. Kana na to šla od začátku dost zostra. „Živel vítr: Božský vítr.“ zvolala hned po odstartování. Poslala obrovské tornádo na Shizuku kterou to trochu zaskočilo a chtěla utéct pryč, ale nestihla to, tornádo ji nasálo a ona zmizela v jeho středu. Když tornádo zmizelo, na zem o kus dál dopadl pařez. „Takže Technika přemístění jo?“ pomyslela si Kana. Když se podívala za sebe, viděla asi deset klonů, jak se na ni řítí, vzala si do ruky kunai a rozběhla se jim v ústrety. Když už byla u nich, začala se kolem sebe ohánět, jako smyslů zbavená. Zničila skoro všechny, zbývali už jen dva. Stáli těsně za sebou necelé dva metry před ní. Najednou se za Shizukou ozval výbuch, o nějakých deset metrů za nimi explodoval výbušný lístek. Otočila se zpátky a rozběhla se i s klonem na Kanu ta jen držela Kunai a stála ve střehu. Když k ní doběhli, ten klon se rozpadl a zbyla jen voda, ve které byla Kana uvězněná díky Technice vodního vězení. „Tak myslím, že sem vyhrála, nemám pravdu?“  vysmívala se Shizuka. Najednou však ucítila bodavou bolest v zádech. Když otočila hlavu, viděla Kanu, jak jí přiložila špičku kunaie na záda. „Cože tam to byl jenom klon?!“ vybuchla vzteky bez sebe Shizuka. „Přesně tak, a myslím, že souboj skončil právě teď.“ nemohla si odepřít úšklebek Kana. Poté se rozešli do svých domů, aby si dopřáli zasloužený odpočinek.

U brány byl nějaký rozruch, začali se tam scházet někteří ninjové. Dívali se co se to děje. Nakonec je zahlédli, obrys šesti postav rýsujících se na cestě. „Okamžitě doneste zprávu Hokage-sama, že tým SAS a další tři shinobi se vrátili a že hned jak dorazí, pošleme je za ní.“ rozkázal jeden. Okamžik poté zmizel ten druhý. Když dorazili až k branám všichni se až na jednoho rozestoupili. Byl to ten, který předtím dával rozkazy, byl to Ibiki Morino. „Okamžitě se dostavte za Hokage-sama očekává vaše hlášení.“ řekl jim vyrovnaným hlasem. Těch šest se ubíralo bez jediného slova dál. Když došli až ke dveřím Hokage, tak zaklepali a vešli dál. „Konečně ste tady, tak jak to probíhalo?“ zeptala se netrpělivě Tsunade. Tak jí vše vylíčili, a když došlo na Endariu musela se zeptat. „Takže ty ji znáš Imidari?“ musela se zeptat Tsunade. „Ano chodila se mnou na akademii, ale ztratila se a nikdo nevěděl kam, bylo to má kamarádka, ale teď už není a jediné co s ní chci mít společného je to, že ji zabiju.“ řekl chladně Imidari. Tsunade se opřela do křesla a povzdechla si. „A co ta její schopnost může mi někdo říct, co to bylo?“ „Ano to bych mohl já, vlastně to tu zatím neví nikdo, chtěl sem počkat až do vesnice než to někomu řeknu.“ promluvil Mich a hned byl vybízen k pokračování. „Má velmi nebezpečnou schopnost čtení myšlenek ale než se začnete divit že to není možné tak opravdu je ale našel sem obranu a to je to nejdůležitější. Dostal sem slib, že tu techniku pojmenujeme Michovo brnění. Jde o to, že sem celé své tělo zahalil do Chakry a udělal tak kolem mě neproniknutelnou zeď, přes kterou už nebylo možné, aby četla dál. Proto navrhuji, aby se to začali učit ninjové, u kterých je možnost že by se s ní mohli setkat. Například tým SAS bude určitě posílán na podobné mise, takže by se všichni měli naučit jak na to stejné i Sakura a Yamato. Imidari by to měl zvládnout velmi rychle díky tomu, že ovládá Vír proroctví, akorát musí zpevnit tu chakru kolem sebe. Kakashi věřím, že to zvládne také v pořádku a Sakura s Yamatem také. U Naruta je to zdá se zbytečné on to nejspíš nikdy nezvládne, navíc v jeho hlavě by se toho stejně moc nedozvědí.“ posmíval se Mich. „Potřebujete ještě něco Hokage-sama nebo už můžeme jít?“ zeptal se po menší odmlce Imidari. „Ale ne už můžete jít.“ A tak se všichni rozloučili a odešli. Sakura šla k Daiovi domů kde se skoro celou noc milovali, a až k ránu usnuli. Imidari zase šel za Hinatou a prožili něco obdobného.

A tímto uzavírám tento díl, další by měl vyjít zítra.

Napsal: Imidari Tensai    

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hodnocení

(Shizuka Nami, 15. 8. 2010 7:35)

Tahle povídka byla SUPER!Proto dávam 10 bodu.

Zklidni své hormony :-P

(Admin- Daisuke Rock, 9. 8. 2010 17:56)

Hele borče....:D...takže...v povídkách bychom se měli střídat..takže po každé napsané povídce jde psát další člověk v pořadí(kromě mise ktera je vic nez jak na jeden díl) a je jen na tom člověku kdoi psal před ním zda ho něčím zaúkoluje nebo ho nechá ať si to vymyslí sám :-).

A když už sme u toho

(Admin- Imidari Tensai, 9. 8. 2010 16:56)

Hele a když už tak ty si Dai nemáš co ztěžovat ty si tu vymyslíš boj a pak řekneš ať ho udělám já to je nejlepší přístup :D jako ani nevíš jak to je těžký vymyslet co a jak :D

Mich ne

(Admin- Imidari Tensai, 9. 8. 2010 16:52)

Mich odjíždí zítra myslím na 10 dní pryč takže Kikai bude muset :)

.........

(Admin- Daisuke Rock, 8. 8. 2010 22:16)

Imidari, Imidari, Imidari...co mam s tebou delat. Ja uz fakt nevím :D. Ne vsak dobry, i kdyz... ne neni to dobry. Nechapu proc nereknes doma nez prijel bracha ze mas neco rozdelaneho a ze az to dokoncis budes se jim venovat. Myslim ze by to pochopili. Tak a rekl jsem ti to co me hned napadlo kdyz jsem si tvou omluvu precetl. Pak si s tebou promluvim na skypu nebo nekde!!!!!! Tak a ted v klidu :-)...takze hele aspon je dulezity ze tu povidku vidas zitra. Protoze kdybych ji mel psat ja tak bude odhadem...asi na konci prazdnin. A to proto ze ja mam nabite prazdniny a jsem furt pryc. Dalsi povidku pote zkousce bude psat Mich nebo Kikai ale priklanel bych se k Michovi. Jelikoz ted je rada na nem nebo ne? Jinak se velice tesim na tu tvou povidku :-).

jojo

(Kana, 8. 8. 2010 20:58)

to nevadí, hlavní je, že to vachází tobě, popřípadě vám oboum =)

ZAse se musim omluvit

(Admin- Imidari Tensai, 8. 8. 2010 18:32)

A je to tu zase vím že už vám to musí ézt na nervy ale stejnak jak to tak pozoruju vás tu moc není, když mám jenom 2 komenty ale i tak přijel můj bratr a potřebuje pracovat na PC takže povídka výjde zítra navíc vůbec nvím jak ten boj bude probíhat :D

Omluva

(Admin- Imidari Tensai, 6. 8. 2010 13:16)

Chtěl bych se omluvit ale dnesk nestihnu udělat povídku vím že už to říkám po několíkáté ale jde o to že přijela návštěva dnes i zítra a budeme oslavovat moje narozeniny tudíž to nestihnu. V9m že se to tak opakuje už hodněkrát ale nemám na výběr stejně ta povídka měla vyjít v neděli ale já je chtěl vyda hned po sobě, takže se omlouvá že mi do toho něco vlezlo :)

EHM....:D

(Admin- Daisuke Rock, 5. 8. 2010 23:00)

Takže chyby sem zapocitavat nebudu. Jinak boj a prichod tymu do konohy byl dobry. Akorat tak co me trosku k souboji vadilo co se tyce u boje kde byl Abiru a to ze nepouzil ani jedno genjutsu a to on je na to specializovany a to ma a i velkou inteligenci. Jinak k souboji Saskia a Kikai mam to ze si myslim ze i presto ze Saskia ma sharingan tak mela vyhrat Kikai a to diky svemu kekkei genkai a taky ma vice technik i kdyz jsou obe na hodnosti chuunin a taky ma techniky vice propracovane, a to proto ze nesmime zapominat na to ze Saskia byla do nakeho urciteho veku mimo planetu shinobi a byla tam kde techniky ninju nepouzivala a ty se teprve naucila kdyz se zpet vratila. Jiank az na tohle byla slusna povidka. Me hodnoceni : 8

wow

(kana, 5. 8. 2010 19:34)

sugoi..... dej me naprosto dostal a libil se mi a jak uz jsem rekla, na chyby nekoukam, tedy jestli tam nejake jsou a davam deset, ale jestli mam byt prisna tak devet plus XD