Jdi na obsah Jdi na menu
 


24.díl - Návrat hada

27. 8. 2010

Tak a máte tady vysvětlení tajemného „ON“. Doufám, že se mým minulým kritikům bude líbit (viď Daii). Návážu na poslední odstavec, který sem dám z minulé povídky. A předem se omlouvám za odvolání všech kteří tam bojovali původně ale zdálo by se dosti nelogické, kdyby dobojovali takový to boj a potom ještě bojovali s někým jako jsou „ONI“. Jako poslední boj tedy zůstávala Saskia a Kana.

„Božský vítr.“ to vytvořilo tornádo, které Saskii vtáhlo do víru. Když konečně zmizelo, spadla na zem pouze kus kmene stromu. „Technika výměny.“ říkala si Kana. Když se podívala za sebe, uviděla ji, byla tam Saskia a chystala se použít Techniku velkolepého firebaltu. Stalo se však něco co nikdo nečekal, nebe pročísl blesk, který udeřil doprostřed arény. Všechny to odhodilo na stranu a nikdo nevěděl, co přesně se stalo. Když se prach usadil, stál tam „ON.“


Hned po tom co ho z tribun zahlédli, byli u něj Mich a Imidari a chvíli po nich i ostatní. Imidari vytáhl svou Kusanagi a postavil se s napřaženým mečem před sebou. Ostatní vybaveni jen kunaii je vytáhli a postavili se do střehu. „Je vás tu na mě nějak moc, to není zrovna to, co bych čekal od mého domova Skryté listové.“ řekl ON. „Tohle pro tebe přestal být domov, když si odtud utekl. Teď si jen další řadový nukenin, který se přidal k Orochimarovi a zradil tak všechny své přátele. Viď Sasuke!“ vykřikl s odporem Imidari. „Ale nečekal bych, že tu jsou bývalí členové ANBU. Přivolávací technika.“ v tu chvíli se tam objevil velký had, na jehož hlavě stáli dva muži, Orochimaru a Kabuto. „Nechceme bojovat, jen sem si chtěl něco ověřit. Sestřičko si to ty?“ podíval se na Sas a pokračoval. „Tak dlouho jsme se neviděli, doufal sem, že tě ještě spatřím. Přišel sem si pro tebe a….“ „Na to zapomeň!“ vykřikli Dai a Imidari a postavili se před Sas, která tam seděla a nemohla uvěřit svým očím. Její bratr se vrátil, to v co doufala, se stalo. Najednou se Sasuke začal přibližovat Dai a Imidari šli kousek na stranu a jen čekali, co se bude dít. Když už byl jen několik metrů od Sas, Imidari aktivoval Byakugan. „Cože?! Ty parchante!“ pomyslel si Imidari. Sasuke roztáhl ruce a čekal až k němu Sas příjde. Sas vstala a začala se k němu přibližovat když od něj byla jen kousek, řekl Sasuke vyrovnaným hlasem. „Skryté hadí ruce.“ a z rukávu mu vystřelili hadi, kteří zaútočili na Sas. Teď už nečekali ani chvíli Imidari vzal Kusanagi a přesekl všechny hady. Dai rychle zaútočil na Sasukeho množstvím kopů a úderů. Tím ho dostal dál. Imidari vzal Sas do náruče a odnesl ji k Sakuře, podal jí svitek a dopis který právě napsal. „Bež za hradby arény odveď všechny, kteří tu zrovna bojovali. Potom použij ten svitek a někoho přivoláš, pak jim předej dopis a nezapomeň se vrátit, budeme tě tu potřebovat.“
Saskura udělala, jak ji řekl, a odvedla všechny, potom položila svitek na zem, dala na něj obě ruce a řekla. „Přivolávací technika.“ V tu chvíli se objevil kouř a před ní stáli tři jednotky ANBU. „Kdo jsi a jak to, že si nás přivolala?“ Sakura mlčela a předala dopis. jejich kapitán si ho přečetl a řekl. „Tým jedna a dva udělejte kolem arény Osmistrannou bariéru. Tým tři odveďte Saskii do bezpečí. Je to vzkaz od Imidariho.“ „Provedu.“ odpověděli všichni naráz a jak bylo rozkázánu tak se i stalo ale před tím se Sakura ještě vrátila zpět do arény..
„Teď už můžeme bojovat sami. Michi jakou zvolíš taktiku.“ zeptal se Kakashi. „Věděl sem, že se zeptáš, navrhuji tohle. Kakashi a Imidari půjdou na Sasukeho. Hokage-sama, Ibiki a já půjdeme na Orochimara. Dai, Sakura a Shizune půjdou na Kabuta.“ „Dobře rozdělte se do týmů a přeji hodně štěstí.“ řekla Tsunade.
(Všechny boje se budou odehrávat ve stejnou chvíli, ale budou rozděleny do tří odstavců. Až dokončím odstavec s bojem je to znamení, že skončil.)
První boj je s Orochimarem. Ibiki stál bokem, jeho úkolem bylo analizovat schopnosti stejně neměl moc technik, kterými by mohl útočit. Tsunade tam jen stála, čehoš si Mich všiml, využil příležitosti a zaútočil jako první, použil techniku Problesknutí a objevil se za Orochimarem. „Nečekal bych, že takovej skrček umí tuto techniku.“ na to se Mich rozběhl přímo na Orochimara. Běžel k němu, vytáhl kunai a hodil ho. Hned vytáhl druhý a připravil se na střet. Vykryl svým kunaiem ten, který na něj hodil Mich a připravil se na střet. Mich zaútočil, avšak Orochimaru se sehnul a bodl Miche do ruky. Ten zmizel a Orochimaru se zvedl. „Takže to byl jen klon jo?“ kde je v tom případě druhý. Mich stál vedle Tsunade bez hnutí. Orochimaru se podíval nad sebe, ale bylo již pozdě. Tsunade letěla k zemi obrovskou rychlostí a Orochimaru stihl uhnout jen asi o metr, tam kde dopadla Tsunadina noha s výkřikem. Když její noha dopadla tak obrovská síla roztrhla zemi a vytvořila asi deseti metrový kráter. Tam se Orochimarovi zasekl kotník a on si ho nejspíš vymknul. Rychle použil techniku Edo Tensei. Ze země se vysunula rakev a v ní byl první Hokage. „Tsunade která stála vedle Miche zmizela a místo ní tam stál další Mich který následně zmizel. „Už to chápu, použil klon, aby mě odlákal a mezitím vytvořil další, který nahradil Tsunade výborná strategie ale kdo to je?“ pomyslel si Orochimaru pak vstal a vložil Prvnímu do hlavy kunai. „Tsunade-sama tento boj nezvládnete, běžte na Orochimara já se postarám o tu zrůdu, která vypadá jako první rychle!“ vykřikl Mich. Na to se Tsunade konečně odhodlala udělat kroky. Vyměňovali si množství úderů. Tsunade však netrefila Orochimara mockrát a on i když kulhal, neztratil nic ze své úhybnosti. To Mich měl větší problémy, bojovat s prvním pro něj nebyla žádná lehká věc a ještě k tomu jeho povaha ho v tom nepodporovala. Nakonec však dostal trochu na vrh a hodil Asumův boxer na stín prvního a povedlo se. Chytil ho a on teď nemohl nic dělat. „Tsunade musíš to vyřešit do pěti minut, potom končím a první po tobě půjde.“ řekl už beznadějně a úplně zapoměl na to že Tsunade je Hokage. Ta však za chvíli dostala na vrh a uzemnila Orochimara. Víc však nestihla, protože Orochimaru vstal a použil hady, kteří ho obalili velkou vrstvou, kterou nemohla proniknout. tak to vzdala ale První zmizel. Orochimaru potřeboval co nejvíc chakry na ty hady takže musel zrušit tu techniku.

Boj sváděl i Dai a ostatní. Kabuto nepoužíval techniky a neútočil, pouze se bránil a to aby pak mohl ostatní uzdravit, o tom ale nikdo nevěděl. Používal však jen jednu techniku a to Chakrový skalpel. Tím nedovolil, aby se k němu Dai dostal a mohl si s ním pohrát pomocí taijutsu. Dai nevěděl, co dělat nic nemohl, potřebuje Taijutsu aby mohl něco udělat i kdyby použil některou ze svých technik, stejně by to nikam nevedlo, nemohl nic dělat. Sakura se rozběhla několik metrů před Kabuta a udeřila ho do země, která se rozpadla. Kabuto vyskočil, ale zasáhli ho Shizuniny jehly. Nakonec se u něj objevil Dai a použil na něj tornádo z listové. Jeho dopad ztlumili hadi, které tam poslal Orochimaru a kteří ho bránili mezitím, co ho léčil. Potom si stoupl a zůstal stát, stále obklopen hady jejich boj byl u konce, pomysleli si všichni.


Poslední boj byl se Sasukem.

Sasuke vytáhl katanu a pustil do ní elektřinu, potom řekl „Chidori katana.“ Imidari udělal to samé a byl tu boj mezi nimi. Kakashi si dal čelenku na čelo a odhalil tak Sharingan kterým pozoroval boj, který se přímo před ním odehrával. Bylo to zajímavé síly byli vyrovnané, vyměňovali si údery, bloky, kryli se. Zkoušeli překvapivě zaútočit, ale nic nedokázalo toho druhého vyvést z míry. Když už oba pochopili že je to zbytečné provedli poslední výpad a odskočili od sebe. Sasuke použil techniku Oheň: technika velkolepého fireballu, tu však vykryl Kakashi pomocí Zemní stěny. Sasuke věděl, že to musí udělat a tak aktivoval Sahringan. Teď aktivoval Byakugan i Imidari, který ho předtím zrušil. Ryhle se přemístil k Sasukemu a použil techniku Hmat 64 úderů. Ale stihl napočítat jen do čtyř, než ho odhodil jeden z Orochimarovích hadů. „Stihl si to?“ zeptal se Kakashi. Imidari narazil do Kakashiho zdi takže měl nejspíš zlomenou nějakou kost a z úst mu vytryskla krev. Pak se rozkašlal. „Ano ale jen čtyři. To by mu mělo dělat menší problémy s ovládáním chakry, ale nejsem si jist, jestli to k něčemu bude. Jediný důvod proč sem přišli je, že si chtěli odvést Sas, ale ta už je touto dobou schovaná.“ usmál se Imidari. „Měli bychom to ukončit, co říkáš?“ zeptal se Kakashi. „Ano.“ Na to oba použili Chidori a rozběhli se na Sasukeho. Ten to předpovídal a chystal se udělat konečný úder, když v tom zmizel. Stejně tak i Orochimaru, Kabuta a všichni jejich hadi. Bariéra kolem arény byla ukončena, když si ANBU všimli, že protivníci jsou pryč. „Nepřátelé utekli a Saskia je v pořádku ale nese dost těžce zradu svého bratra myslím že by ste si s ní měli promluvit. Přivedeme ji do kanceláře Hokage-sama dnes večer.“ řekl jejich velitel a chystal se odejít, ale zastavila ho Tsunade. Souhlásím s tím, ale chci, aby ji doprovodili tři jednotky ANBU a neodcházeli, dokud neskončíme, po skončení si vaše nejlepší jednotka vezme na starost hlídání Sas. Budete ji sledovat dnem i nocí, pouze když dostanete můj souhlas, budou moc odejít, třeba když půjde Sas na misi nebo tak tam se o ni postará Dai ale jinak ji budete hlídat vy je vám to jasné?!“ rozkázala Tsunade. Velitel ani neodpovídal, věděl, že to nebyla žádost ale rozkaz.
Na večer se sešli Imidari, Dai, Tsunade a Sas v její kanceláři. Všude stáli ANBU za dveřmi za okny na střeše a střežili prostor, aby nikdo nemohl naslouchat tomu co se tam děje. „Imidari a Dai pozvala sem vás sem, protože ste jejími učiteli. Ale hlavní  otázkou je co si myslí Sas o tom, co se dnes stalo.“ „Nikdy svému bratrovi neodpustím Hokage-sama. Takovou zradu mu nedokáži odpustit. Pokusil se mě zabít to je neodpustitelné a já mu nikdy neprominu.“ a rozbrečela se. Nevěděla, co dělat přišla, aby našla svého milovaného bratra, a ten se ji pokusí zabít. „Už vůbec nevím, co mám dělat.“ „Přiznala to.“ pomyslela si Tsunade. „Sas, neboj se, já nikdy nedovolím, aby ti kdokoliv ublížil. Rodinu si neztratila my všichni sme tvá rodina tak se nemusíš bát, pomůžeme ti, když budeš potřebovat, věř nám. Nebyl to určitě poslední pokus zabít tě, ale my nikdy nedovolíme, aby se jim to povedlo. Já s Daiem sme tví učitelé a ti nikdy neopustí své žáky ať se děje cokoliv.“ řekl Imidari a objal Sas. Hned na to ji pustil a ona řekla. „Moc vám děkuji, hodně ste pro mě dnes riskovali a já vám sem nevýslovně vděčná ale přísahám vám, že jednou se svému bratrovi pomstím.“

Konec zvonec tohle by konečně mohlo utišit ty zvědavce s tím kdo je „ON“.

Napsal: Imidari Tensai   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

NENE :D

(Admin- Daisuke Rock, 29. 8. 2010 23:07)

Musím se přiznat že mezi zvědavce patřím i já :D a myslím že se ptal i Mich ale toho si nejsu jist. Každopádně jsme se to dozvěděli všichni až v povídce :-)

Hodnocení

(Kikai, 29. 8. 2010 22:50)

Povídka se mi moc líbila :) Za mě 9 :) ,,Ty zvědavce" myslíš spíš tu zvědavou,ne? :D

noooo

(Admin- Daisuke Rock, 29. 8. 2010 22:24)

Myslim ze by nebyl problem kdyby si mel odrudu asumova boxeru :-). V tomhle pripade by to bylo spravne :-)

Ano

(Admin- Imidari Tensai, 29. 8. 2010 22:16)

Ano máš pravdu ale uvědomil sem si to pozdě. Vím že Asuma žije . Naneštěstí sem si vzpoměl až po té co sem umístil povídku sem a tak nějak sem doufal že si toho nevšimne nikdo ale je vidět že někdo přeci jen :)

Mé hodnocení

(Mich Nara, 29. 8. 2010 21:59)

Povídka se mi líbila,ale tak trochu sem čekal,že ten ON bude Nikolay,ale to nevadí to bylo jen mé tušení.Dále jsem se zarazil,když jsem viděl,že mám Asumův boxer,což mi přijde nesmyslné,protože Asuma stále žije že?Pokud ne tak mne opravte a navíc,i kdyby ne,tak boxery po něm má Shikamaru,takže podle mě by bylo lepší.Kdybi tam stálo jen,že jsem použil zbraň s chakrovým ostřím na tu jednu techniku.Jinak se mi povídka líbyla a mé hodnocení je 9.

hm.hm..jojo

(Kana, 28. 8. 2010 15:15)

takže co dodat, tahle povídkla se mi líbial stejně, jako všechny předchozí, ale i tak dám za devět

Pochvala :-)

(Admin- Daisuke Rock, 27. 8. 2010 23:13)

Vidím tu zlepšení od minulé povídky. Což mě velice těší, i když to není ještě jak bych si tě představoval. Takže líbil se mi začátek, tedy příchod sasukeho pak boj se Sasukem a celkem byl dobrej i s Orochimarem až na to že mi tam chyběla akce s Ibikim!!!! Mohl si ho tam dát i když je z většiny na vyslýchání a na taijutsu (pokud se nemýlím). A teď mínusi jsou ty při boji s Kabutem a to ty že se tam vůbec ten boj neprodlužoval byl velice krátký a nezaujatelný. I ostatní souboje by mohli být delší ale tam ty byli zajímavé líbili se mi. To je vše a rozhodně si se zlepšil ale furt nejsi ve 100% formě. Viděl bych to tak na takových 80%. Příště už by se to mohlo zvednout aspoň na 95% což je tohle ideální forma ale stejně se to nevyrovná 100%. Méí hodnocení: 8