Jdi na obsah Jdi na menu
 


25.díl - Saskiina cesta

30. 8. 2010
Tak ani trochu jsme si neoddechli a už tu je další díl. Vesnici opustí hned několik lidí, ale kteří? Každopádně se nechte překvapit. Potom co byl odehnán útok na Saskii jejím bratrem Uchihou Sasukem . A jak se asi může cítit? Jo a nezapomínat že Saskia má 2 senseie, kdyby došlo náhodou k nedorozumění.
Saskia pod dozorem ANBU, kteří jsou velice dobře zamaskovaní, tak že je ani Saskia nereaguje a probírá se svými věcmi vyházenými na posteli. Když v tu jak zbrkle, rychle a nepřehledně c o si hledala, vyletěl z krabice, kterou právě prohledávala papírek o velikosti fotografie bílým nahoru a fotografii dolů. Saskia ho nejdřív nedůvěřivě sledovala, ale poté se zvedla z postele a jednou rukou si podala fotografii a hned ji otočila, aby zjistila co je na druhé straně. Když pohlédla na fotku, vytřeštili se jí oči a ona se posadila zpět na postel a sledovala bez přestávky fotku, na které byla její rodina. Všichni se usmívali, Itachi měl Sasukeho a Saskii přilepené z obou stran těla a obýmali ho z plné lásky. Otec a matka stáli každý z jiné strany a měli položenou ruku na Itachiho ramena. Byla tam vidět rodiná láska. Všici se navzájem milovali. Saskia nemohla uvěřit tomu, co se stalo. Po tváři ji tekly slzy. Čím dál víc nahlas říkala „Proč? Proč? Proč tohle muselo potkat mě? Proč musela celá rodina a klan zahynout zbraní mého bratra? Proč bratr musel zradit a povraždit celý klan Uchiha? Proč jsem pak musela opustit svou vesnici a skrývat se jako zbabělec? A proč teď snad jediný člověk, kterého jsem opravdu milovala, mě zradil a pokusil se mě zavraždit? K čemu jsem se tedy narodila jen proto, abych snášela tu to bolest?“ vzlykala Saskia nad svým životem a obličej si položila do dlaní a několik minut brečela. Po pár okamžicích, kdo si otevřel po tichu dveře a ve stínu se přibližuje k Saskii. Když je dostatečně blízko natáhne ruku, v tu dobu se ANBU rozhodují, zda zaútočí, jelikož ten co natahuje ruku k Saskii, je zahalen ve stínu. Ten záhadný ninja položil ruku Saskii na rameno a povídá „Saskio, přestaň truchlit, buď statečná. Vím, že to pro tebe je teď dost těžké ale nesmíš zapomínat, že kolem sebe máš tebe milující lidi, kteří nedovolí, aby se ti cokoli stalo. A proto já tvůj sensei, tě budu odteď trénovat tak, že jak se vrátíme opět do vesnice, tak předčíš své přátele z týmu. Už nebudeš ta, co umí pouhé základní techniky jako každý jiný. Budeš ta respektovaná kunoichi z Uchiha klanu. A věřím, že až se setkáš opět s bratrem, tak mu oplatíš tuhle zákeřnost a PORAZÍŠ HO!!!“ řekl se soucitem a poslední dvě slova silně zdůraznil. „Senseii.“ Řekla rozbrečeně Saskia „To pro mě uděláte? A proč mimo vesnici? Nebude tam hrozit útok mého bratra? A co tým kdo ho bude teď trénovat?“ dodala Saskia. „Bude tam lepší prostředí, více místa. Ne, kdyby ale náhodou se tam Sasuke objevil tak tě před ním ochráním a to budu riskovat i svůj život. Ale v případě tvého bratra svůj život riskovat nemusím. Navíc jsou připravena určitá opatření.“ Oznámil Saskii její sensei a vzpomínal na to, když byl v kanceláři Hokage.
Teď se ta to část vyskytující se v kanceláři Hokage bude odehrávata když na ni sensei vzpomíná a bude tam vysvětleno vše:
„Takže ty chceš jít trénovat Saskii? A to mimo vesnici, v tuhle dobu? Nevím nezdá se mi to jako moudrý nápad.“ Váhá Tsunade „Mám plán, když budem já se Saskii pod dohledem ANBU tak se nám nic nestane. Jsou vynikající ninjové a já jim můžu kdykoli pomoci.“ Dodal arogantně sensei. „No dobrá ale, pokud se Saskii něco stane, tak za to poneseš plnou zodpovědnost. Jak si řekl skupina ANBU vás bude sledovat. Tedy budete v bezpečí. Ale co když vás Sasuke přemůže a zemřete?“ optává se Tsunade. „Odpusťte, ale neměla byste vyslat tým na most Nebe a Země? Bude tam Orochimarův špech a tím se Orochimaru a spol. upoutají na tohle, jelikož si myslím, že na to Orochimaru přijde nebo už přišel. Takže budu neočekáván a tím se ta to možnost vylučuje, že by nás měl navštívit Sasuke nebo někdo z jeho party.“ Nabídl sensei „Málem jsem na to úplně zapoměla. Díky že jsi mi to připomněl. Shizune zavolej mi sem Yamata, Naruta, Sakuru, toho ninju co sem podstrčil Danzo, myslím, že se jmenuje Sai a v neposlední řadě sem pošli Tým SAS, mám s nimi plán.“ Kývla na Shizune a ta okamžitě zmizela z kanceláře „Doufám, že ji naučíš hodně dobrých technik! Jak přijdete, bude Saskia vybrána, proti komu bude bojovat na ověření její schopností. “ oznámila Tsunade „Je mi to jasné, nyní mě omluvte, jdu jí to oznámit.“ Potom co to dořekl, dal se k odchodu.
Teď budeme pokračovat, kde jsme skončili a to u Saskii doma:
„O tvůj tým se nestarej, co teď tě má zajímat je to že půjdeš trénovat se mnou. A mám plán z tebe udělat jednoho z nejlepších ninjů ve vesnici. A taky tě naučím nebo se aspoň pokusím naučit jednu monstrozní techniku.“ Řekl sensei. V očích Saskii se objevily slzy, vyskočila z postele a obejmula senseie „Děkuji vám. Nevím, co bych si počala kdyby, jste se tu neobjevil vy.“ Rozbrečela se ještě víc Saskia. „Víš, několikrát nás život zavede do takových úzkých chvil, že můžeme myslet jen na to nejhorší a v tuhle chvíli jsou tu ti, který miluješ a oni milují tebe a snaží se ti pomoct. Každá věc je s každýho pohledu jiná a někdy se na konci dozvíš, že vše bylo myšleno jinak než se z prvu zdálo.“ Promluvil k ní opět sensei. „Moc tomu teď nerozumím senseii. Všechno je teď zmatené.“ Povzlykla si Saskia „Proto tu jsem, abych tě dostal z toho dle kruhu nenávisti. Protože jsi má oblíbená studentka a když budeš v nebezpečí, tak udělám cokoli, abych tě zachránil, klidně nasadím i svůj život.“ Utěšuje sensei Saskii. Chvíli zavládlo ticho ale ne na dlouho, to ticho narušila Saskia a to s obrovským, uřvaným výkřikem „Děkuji vám, Daisukeeee!!!“
Sarutobi Asuma se procházel uličkou, když v tom se před ním objevila Shizune „Ahoj Asumo. Mám ti vyřídit, že od zítřka se stáváš na dobu neurčitou senseiem týmu 12. Z důvodu nepřítomnosti Daisuke Rocka a jeho studentky Saskii. Na starost budeš mít ninji Hikimaro Narashi a Kikai Dasuda. Každopádně zítra mate sraz v 10 hodin u pomníku zesnulých. Tak ať si tam v čas. Promiň, ale mám spoustu práce, kdyby si měl dotaz, tak zajdi za Hokage-sama.“ A okamžitě Shizune zmizela a nechala tu Asumu na kterém bylo znát dost velké zmatení.
Po chvíli se objevila Shizune i u Hikimara a Kikai. „Ahojte, musím vám oznámit, že po minulým incidentu a útoku na Saskii, odchází Daisuke Rock se Saskii mimo vesnici trénovat a vy...“ „Cože???!!! Jaktože o ničem nevíme?“ přerušil Hikimaro Shizune „Vždyť ti to právě říká ty blbe!“ vykřikla Kikai a udeřila Hikimara do hlavy, který neudržel nátlak té síly a spadl na zem, kde si slízával rány. „Jak jen to s ním můžeš vydržet?“ podivila se Shizune, KIkai se jí na to jen zachychtala. „No nebudu zdržovat. Daisuke odchází, aby naučil Saskii mnoho různých jutsu a tak se z ní stal výborný ninja.“ Pokud se s nimi chcete rozloučit tak v tom případě buďte za jednu hodinu u brány Konohy.“ Zakončila Shizune a chtěla odejít ale Kikai ji zastavila „Shizune a nebude to akorát více vyhovující pro Sasuke znovu na ni zaútočit?“ zajímá se Kikai „Neboj se o ně. Bude na ně dohlížet skupina ANBU a taky je tam Daisuke váš sensei tak se o ně nemusíš bát.“ Utěšila ji Shizune „Hmm. To je pravda.“ Usmála se „Ale kdo nás bude trénovat? To teď budeme jako sami?“ zeptala se nervozně Kikai .„Ne neboj se Kikai. Buďte zítra v 10 hodin u pomníku zesnulých a tam potkáte vašeho senseie. Více se dozvíte zítra. Mimochodem je to borec v ovládání chakry, tak by vás mohl v tom zaučit.“ Usmála se Shizune a utekla zařizovat další věci. Mezitím se Hikimaro zvedl ze země „Cože to říkala? A proč si mě vůbec praštila? Víš, jak to bolelo? No Kikai?“ zakřičel Kikai do ucha. Z které začala okamžitě sršet nenávist a udeřila Hikimara znovu tentokrát do břicha, v bolestech se složil na zem. „Přestaň mi řvát do ucha!!! Zítra máme sraz v 10 hodin u pomníku zesnulých. Jo a jinak budu u brány Konohy tak dojdi.“ Usmála se vlídně na Hikimara a odešla.
Za pár minut v kanceláři Hokage přišli Tým Yamato vyjma Saie, který na ně bude čekat u nemocnice a Tým SAS. „Takže mám plán týkající se mostu Nebe a Země.“ Prozradila Tsunade „Nezdržuj!!“ vykřikl Naruto „Narutoooo!!! Mám tebe plný zuby a těch tvých připomínek odejdi za dveře, nemáme čas, potom ti Sakura vše poví. Vypadni z kanceláře!“ vykřikla na něj opětovně Tsunade a Naruto se nesnažil ani odmouvat je si v duchu pomyslel „Sakra, ta baba má ale náladu!“ povzteskl si Naruto. Jak odešel Naruto z kanceláře Tsunade zpustila „Jak už víte, týká se to mostu Nebe a Země. Tým Yamato bude tým, který se setká s Orochimarovým špehem a Tým SAS bude pouze schánět o soupeřovi informace a sepisovat všeho čeho si všimnou a tak sbírat informce o nepříteli. Kdyby se něco zvrtlo, což doufám, že se nestane tak tým, který bude bojovat, bude pouze Yamatův tým! Tým SAS má zakázáno se přidávat k boji! Vy máte za úkol sbírat informace o nepříteli a takhle z dálky by se to sledovalo lépe než při boji, ale pozor! Můžete se připojit do boje jen v tu chvíli, kdyby byl Yamatův tým poražen a byla by šance na ztracení jakéhokoli člena Yamatova týmu! Jinak máte výslovně zakázáno se zúčastňovat boje! Každopádně čím déle se vám tahle mise prodlouží tím déle budou ve větším bezpečí Saskia s Daisukem před Orochimarem, protože mám pocit, že se utkáte s Orochimarem, jelikož ten podle mého instinktu ví. Doufám, že se mýlím.“ Dořekla svůj dlouhý proslov Tsunade. „Prosím vás Hokage-sama cože to jde dělat Daisuke se Saskii, že tuhle misi máme tak protáhnout?“ zeptal se Imidari „No jdou trénovat. Daisuke ji jde pomoct v zlepšování jejich schopností.“ Odpověděla Tsunade „Počkat ale já jsem taky její sensei. Proč nemůžu jít taky?“ zeptal se Imidari „Protože Daisuke je její hlavní trenér, vidí ji častěji a chodí s ní i na mise. Ty ji trénuješ volnými chvílemi. Navíc teď máš misi. A tak to taky zůstane!“ přikázala Tsunade „Každopádně doufám, že je vše jasné. Teď vás prosím, abyste odešli a připravili se na misi. Čeká mě za chvíli zase další tým.“ Všichni se dali k odchodu. Když v tom je ještě Tsunade zastavila „Počkat!“ všichni se otočili s údivem „Ať můžu do papírů napsat, že se mise povedla a ať nejsou žádné ztráty na životech! Já věřím ve zdařený konec mise!“ všem se potom to proslovu rozzářil obličej plný radosti a toho, že v ně věří jejich Hokage.
Za pár chvil u brány Konohy. Když se tam setkala výprava za tréninkem Daisuke, Saskia a Týmy směřující k mostu Nebe a Země. Sakura a Daisuke se loučili dlouhým polibkem a mezitím je z odstupu sledoval Imidari plný zášti, že on nemohl jít trénovat Saskii ale Daisuke, Saskia vysvětlovala Hikimarovi a Kikai, že jejich trenér je strašně moc laskvej a že by tohle udělal pro každého z nich a ať nejsou na něj naštvaní a taky ať se Hikimaro zklidní, než se vrátí zpět do vesnice, tohle dávala za úkol Kikai. Všichni se tam loučili. A navzájem si říkali a snažili si to aspoň trochu vybavit, jak to asi může dopadnout a to jak mise nebo trénování. Nakonec se všichni rozešli a to že Daisuke a Saskia úplně jiným směrem než Tým Yamato a Tým SAS. U brány stáli jen Hikimaro a Kikai a sledovali, jak jejich přátelé utíkají vstříc krásně oranžovo-červenému slunci a mizí za horizontem.
Během té chvíle se objevil Tým 13 v plném složení a to Mitarashi Anko jako kapitán a sensei tohohle týmu, Abiru, Shizuka Nami a Kana Taisho jako její studenti. „Takže vy se vydáte ke chrámu Zemi Ohně, kde na vás bude čekat rodina, kterou napadá jeden gang a krade jim jídlo a vše co najde, ale oni nejsou jedinými, kteří jsou pod nátlakem tohohle gangu a potřebují pomoc, každopádně vás se vším podrobněji seznámí. Jsou na tom tak špatně, že se museli všichni ti pod útokem banditů složit, aby nám mohli zaplatit, protože jim zásoby čím dál víc dochází. Musíte tento gang zničit a ty lidi ochránit. To je vaše první mise!“ vysvětlila ztručně Tsunade.

Takže tahle povídka je u konce. Doufám, že se líbila.

Napsal: Daisuke Rock

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hodnotenie

(Endaria , 1. 9. 2010 15:02)

u mňa to bude vždy 9...všetky kapitoly,čo som zameškala a dnes aj prečítala sa mi páčili..len tak ďalej :)

hodnocení

(Kana, 30. 8. 2010 21:07)

povídka se mi líbila a hodně se těším na tu misi, taky se mi líbila ta část s narutem a tsunade, ale přesto dávám devět. =)

Hodnocení

(Admin- Imidari Tensai, 30. 8. 2010 11:24)

No takže prot že jsem plný zášti tak dávám: 9 líbila se mi například část: „Takže mám plán týkající se mostu Nebe a Země.“ Prozradila Tsunade „Nezdržuj!!“ vykřikl Naruto „Narutoooo!!! Mám tebe plný zuby a těch tvých připomínek odejdi za dveře, nemáme čas, potom ti Sakura vše poví. Vypadni z kanceláře!“ vykřikla na něj opětovně Tsunade a Naruto se nesnažil ani odmouvat je si v duchu pomyslel „Sakra, ta baba má ale náladu!“ povzteskl si Naruto.

ta byla opravdu dobrá a nebyla jediná takže 9

Děkuji

(Admin- Daisuke Rock, 30. 8. 2010 11:20)

Ale víš :D...zapomněla si na hodnocení :D

Nádhera!

(Kikai, 30. 8. 2010 11:18)

Jop, líbila :) Je mi trochu líto, že Daisuke-sensei odchází :´( , ale zároveň přichází Asuma, yea. Ovládat chakru celkem umím, takže se těším na super bomba těžkej trénink.