Jdi na obsah Jdi na menu
 


28.díl - Velitel Asuma - Mise v zemi Ohně

11. 9. 2010

Velitel Asuma- mise v zemi Ohně

Bylo deset hodin ráno a u pomníku zesnulých stály tři postavy.Byl to Sarutobi Asuma,Hikimaro Narashi a Kikai Dasuda. „Jak jistě víte od dnešního dne jsem na dobu neurčitou kapitánem vašeho týmu.“řekl Asuma a podíval se na oba dva a pokračoval: „Jelikož na dnešek nemáme žádnou misi,budu po vás chtít,abyste mi předvedli,jak dobře umíte ovládat chakru a podle toho začneme trénovat.“Ukázal na strom a řekl: „Tak tedy začneme,jako první chci abyste vylezli po tom stromu, jen chodidly s použitím chakry a jestli budete chtít můžete se na to rozběhnout.“ Jak řekl,tak udělali.První se rozběhl Hikimaro,udělal několik kroků po kmeni a poté spadl.“Nevadí na podruhé budu výš“řekl a rozběhl se znovu s kunaiem v ruce a pak na místě poslední kroku udělal zářez.Měl pravdu byl o něco výš.Mezitím co se Hikimaro snažil dostat se výš a výš,tak si Kikai vybrala jiný strom na kterém Asumovi ukázala,že zvládne bez problému zacházet s chakrou v chodidlech.Když po pár hodinách zvládl Hikimaro vylézt na strom stejně jako Kikai,rozhodl Asuma,že půjdou dále trénovat k řece ovšem viděl,že Hikamarovi už pomalu docházejí síli a proto plán změnil a pozval oba na barbecue.Při veřeři řekl Asuma,co je bude čekat zítra a pak se rozešli do svých domovů.Druhý den brzy ráno je čekalo pokračování tréninku s chakrou.

     Ráno v šest hodin už všichni stály u vody a Asuma jim ukazoval jak chodit po hladině díky chakře.Hikimaro a Kikai na sebe kývli a udělali společný první krok.Oba stály pevně na hladině. „Říkal jsem ti,že ten večerní trénink pomůže“řekl Hikimaro potichu Kikai.Asuma se jen pousmál a řekl: „Výborně nyní můžeme jít za Hokage-sama a ta nám přidělí dnešní misi.“Už jsou tady to znamená že jejich trénink už skončil“řekla si v duchu Tsunade.“Přistupme k vaší misi,jde o skupinu která terorizuje občany na jihovýchodě země ohně proto bude na vás je zastavit,protože ve vašem týmu není Saskia doplním váš tým na tuto misi jiným shinobim.“Otevřeli se dveře a do místnosti vstoupil zahalený muž. „Hádám že naším náhradním členem je tedy Shino,“řekl Asuma. „Přesně tak.Shino už byl o této misi informován,“zareagovala Tsunade. „Tahle mise je typu B,pokud se to ovšem zvrtne mohla by se z ní vyklubat obtížnosti A,takže buďte opatrní.“ „Jděte“rozkázala Tsunade a nově zformovaný tým opustil kancelář a v několika minutách i vesnici.
     Tým s velitelem Asumou byl na cestě už několik hodin.Pomalu byl čas oběda a tak se usadili na jedné mýtin,kde vyndali svůj oběd.Hikimaro vytáhl rámen a pustil se do jídla. „To jíš zase rámen?“zeptala se Kikai Hikamara,který měl na tváři výraz spokojenosti. „A ješte k tomu ho jí studený.“povzdechla si Kikai.Jakmile všichni dojedli Asuma vstal a povídal:je na čase jít dál.“ „Už jsem poslal pár svých brouků na průzkum,v oblasti jednoho kilometru nejsou ani nepřátelé ani žádné pasti,v té oblasti brouci necítili žádné známky chakry.“pronesl Shino. „Dobrá pokračujeme.“zavelel Asuma.
     Po chvíli řekl: „blížíme se na místo,za chvíli budeme v oblasti kde řádí gang,který máme zastavit,proto buďte napozoru.“ „Brouci cítí cizí chakru někdo tady je.“pověděl ostatním Shino.

     Před týmem se objevil ninja v červeném plášti s oranžovým plameny a řekl: „Katon:Hibashiri“,okolo týmu se objevili plameny které je zasáhli. „Dostal jsem je.“řekl si ninja. „To si nemyslím“řekl Asuma a udeřil ninju,který vzápětí odlétl několik metrů.Zastavil se o kmen stromu.A poté pokračoval v proti útoku,ale než stačil složit všechny své potřebné pečetě objevili se u něj mnoho Shinových brouků kteří ho rozhodili z koncentrace a zároveň byl dezorientovaný.Pak se u něj objevil Hikimaro: „Suiton:Suirou no Justu(Technika vodního vězení).“ Ninja byl uvězněn.Hádám že jsi člen toho gangu co tady v té oblasti znepříjemňuje lidem život co?“zeptal se Asuma. „Přesně tak,ale to že jste mě chytili nic neznamená i když mě zabijete zbytek vás dostane.Dostane i to co chceme my Senkai a vy pocítíte náš hněv,ha ha há.“zasmál se ninja. „Senkai?“divil se Asuma. „Jo přesně tak!“zařval ninja.Bylo to zpět jako kdyby to Kikai znovu prožila.Viděla svého bratra,svou minulost úplně všechno. „Kde je můj bratr?“zeptala se Kikai se sevřenou pěstí.Ostatní se jen na Kikai nechápavě dívali. „Stojím přímo za tebou sestřičko“řekl s chladně klidným hlasem muž ve stejném plášti,jako měl první ninja. „Kde se tu vzal pomyslel si Asuma a ani Shinovi brouci nic nezaznamenali,to není obyčejný ninja“řekl si v duchu Asuma.Shino chraň Hikimara ať udrží vodní vězení já jdu pomoct Kikai“křikl Asuma na Shina a rozběhl se směrem ke Kikai .Kikai přeběhl mráz po zádech,ale na tuto chvíli čekala otočila se se svou katanou a chtěla zaútočit,ale on jí chytil a zlomil jí ruku a Kikai vykřikla bolestí.V zápětí se zeptala: „proč Kusabi proč?“ Kusabi odhodil Kikai několik metrů a běžel proti Asumovi.Najednou se zastavil a zpozoroval něco divného kolem nohou se mu shromažďovali brouci proto vyskočil do vzduchu.Katon:Hosenka no Jutsu(oheň fénixe) a zasáhl shinovi brouky a Hikimara,který potom už neudržel vodní vězení.Mezitím se Asuma objevil za Kusabim a zasáhl ho svým boxerem a Kusabi se rozplynul a zbyl po něm jen kus stromu.Poté se objevil i s tím ninjou na větvi jednoho stromu.A oba použili techniku Katon:Gokakyu no Jutsu(technika velkého fireballu)a najednou byli oba pryč.Jako by se po nich slehla zem Shinovi brouci nic nezaznamenali. „Naštestí jsou všichni jen s malými zraněními.“oddechl si Asuma.Ale kdo byli ti dva to zůstalo neznámé.Jistě věděl jen jedno ten druhý byl velmi dobrý a to že si říkali Senkai.Vracíme se do listové,naše mise už tady končí.

„Aha takže tohle se stalo.“řekla Tsunade.Všichni kromě Asumi jděte domů.“Ano Hokage-sama.“řekl Hikimaro a odešli. „Asumo chci,aby jsi dohlídl na Kikai.musí to teď pro ni být těžké.To je všechno můžeš jít.

Napsal: Michischige Nara

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hodnocení

(Kana, 11. 9. 2010 23:54)

pekné o bylo a líbilo se mi to, myslím, že v klidu můžu dát i 9