Jdi na obsah Jdi na menu
 


32.díl - Pozorování, hlášení a rozhodnutí jednoho Shinobi

8. 10. 2010

Pozorování,hlášení a rozhodnutí jednoho shinobi

 

 

Prach se pomalu usazoval.Imidari s Michem uviděli neuvěřitelný boj mezi Devítiocasým Narutem a Orochimarem.Kabuto a Orochimaru se stáhli a připojil se k nim Sai.Yamatův klon vše z bezprostřední vzdálenosti sledoval.Po několika minutách se Orochimarova skupina dala do pohybu. „Co teď uděláme Imidari?Vím že jsme tu měli jen pozorovat,ale teď už se budeme muset zapojit ne?“zeptal se Mich.Na to Imidari odpověděl: „Budeme čekat na další Yamatův rozkaz a pak se uvidí.“ K Yamatovi se dostala zpráva od rychlého ptáka listové v níž stálo: „Potřebuji,abys uvolnil Imidariho a Miche,a poslal je zpět s hlášením.Navíc cestou zpět budou mít za úkol splnit ještě jednu věc…,Tsunade (podpis) “ Yamato dočetl a objevil se u Imidariho a Miche.Oznámil jim,že přišla naléhavá zpráva od Hokage a oni se musí vrátit zpět do vesnice a po cestě vyřídit jednu věc.Oba si vyslechli co ve zprávě stálo a opustili své stanoviště.Yamatův klon mezitím pronásledoval stále Orochimara a spol. a tým 7 je zachvíli začal také pronásledovat.

     Imidari a Mich již byli několik minut na cestě a oba neřekli ani slovo.Zdálo se,že oba přemýšlí nad Narutem.Začalo se stmívat.Mich zastavil a řekl: „Myslím že to bude někde tady.“ Byli na místě,kde se před několika hodinami bojovalo.Stromy byli poškozené a na zemi,trávě i stromech byla krev. „Michi podívej na tohle“řekl Imidari a ukázal ne zem.Na zemi byl krví nakreslen velký symbol.Ani jeden netušil co to mohlo být a kdo to udělal.Od Tsunade jim bylo sděleno že poblíž pobýval ninja za kterého byla vypsaná velká odměna.Mohl to být takřka kdokoliv.Oba vše pečlivě prověřili a pokračovali zpět do listové.

     Když se dostali k bránám vesnice byla už noc.Šli směrem ke kanceláři Hokage,kde se ještě svítilo a Tsunade čekala na hlášení.Jakmile vešli začali mluvit o proměně Naruta,o boji s ním a Orochimaru,o Sai a o tom jak tým 7 nyní pronásleduje Orochimara. „A co prozkoumání místa,kterým jsem vás pověřila?“zeptala se Tsunade. „Aha,tak toto tam bylo.“držela Tsunade papír se symbole,který Imidari nakreslil podle toho,který byl na zemi. „Dobrá tedy běžte se domů vyspat musíte být unavení.“pověděla Tsunade.Imidari odešel a Mich za ním zavřel dveře. „Hokage-sama chci podat žádost o přijetí do speciálních jednotek ANBU“řekl Mich a čekal na reakci. Tsunade se mu podívala do očí a zeptala se: „Ví o tom Kakashi a Imidari?“ „Zatím ne“odpověděl Mich. „Dobrá tedy přijmu tvou žádost a více k tomu to tématu se domluvíme později a teď mě omluv mám tady ještě pár věcí na práci“řekla Tsunade a Mich odešel.

     Mich odešel z kanceláře a šel pomalu směrem domů.Cestou potkal několik lidí a zastavil se na několika místech.Potichu otevřel dveře domu a šel do svého pokoje,kde se převlékl a pokračoval na terasu.Jeho otec Shikaku hrál s Shikamarem Shogi. „Takže už jsi se vrátil“pronesl Shikaku.Táhnul figurkou a pokračoval: „Prý jsi požádal o připojení k ANBU.“(klapnutí figurky) „Ano,při poslední misi jsem si uvědomil,že potřebuji nasbírat další zkušenosti.Bude to otrava ale musím to podstoupit.“ Shikaku jen pokývl o hlavou a dále bylo pouze ticho doprovázeno klepotem figurek o hrací desku.

     Ráno po snídani šel Mich k sídlu Hyuuga klanu za Nejim.Neji právě trénoval s Hinatou.Jeden druhému dávali úder za úderem,které si navzájem vykrívali.“Hinato dáme si přestávku“řekl Neji a s šel směrem k Michovi. „Ahoj,děje se něco?“zeptal se Neji. „Můžeme si promluvit?“zeptal se ho Mich. „Jsme kamarádi už hodně dlouho a proto ti to chci říct jako prvnímu.Hlásím se do zvláštních jednotek.“řekl Nejimu Mich. „Víš ty,že jsem to tušil.“odpověděl Neji. „Přeji ti hodně štěstí,snad získáš to co hledáš“ „Díky Neji,měj se.“rozloučil se Mich

     V kanceláři Hokage.Tak Michi dnes brzy ráno proběhla porada o tvé žádosti.A byla přijata. Zítra za úsvitu se setkáš s dalšími členy ANBU kteří byli vybrání na misi.Sdělí ti podrobnosti k misi.Shizune odveď Miche,dej mu výstroj,masku a další potřebné věci na misi.  

 

Napsal: Michischige Nara

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Endario

(Admin- Imidari Tensai, 9. 10. 2010 15:44)

Na tvou upomínku zareagujeme a budeš b nejbližší povídce kterou napíšu nebo Dai uvidí se ale můžeš se brzo očekávát :)

Hodnocení

(Kikai, 9. 10. 2010 11:40)

Dávám 9, povídka byla trošku nezajímavá(fakt jen trošku), ale to zase prozměnu překonala ta věc s ANBU, tak ať se ti tam s tou maskou daří. :)

hodnotenie

(Endaria , 9. 10. 2010 10:59)

jednoznačne 9...prečítala som si zvyšné kapitoly a páčili sa mi..len som zvedavá kedy tam budem už aj ja....

hodnocení

(Kana, 9. 10. 2010 10:26)

povídka se mi líbila, i když jak řekl, trochu nezajímavé, ale povedla se ti XD jen tak dál a je za 9

dodatek

(Mich Nara, 8. 10. 2010 21:53)

Ja sem to misto bojiste vybral to ktere bylo zmineno v predminule povidce kdy bojoval haiden snad to bylo poznat a kdyz bojoval tak jsem to udelal jen jako pruzkum protoze pak uz prece byl uz nekde s akatsuki

omluva

(Mich Nara, 8. 10. 2010 21:51)

jo za ten boj s hinatou se omlouvám úplně jsem na to zapoměl a to anbu mělo být takový nečekaný,tak sem to tak udělal jak v povidce tak ve skutečnosti

Hodnocení

(Ädmin- Daisuke Rock, 8. 10. 2010 21:47)

Tak jak bych to řekl? Povídka byla zajímavá. Tím v čem si měl pokračovat z povídek předešlých jsem měl na mysli ty dva muže ze Senaki ale má chyba že jsem ti to neujasnil lépe. Jinak opravdu zajímavé, že jdeš do ANBU, ale i tak by si nám to mohl říct jestli by to tak šlo, my bychom ti to schválili ale přeci kdyby si nám to řekl dřív tak by to bylo takové více férovější víš? Ale jako překvápko to bylo hezké :-). Jinak my jako blbost přisla ze cviči Hinata s Nejim, obvzlast kdyz do sebe davaji juuken. To chceš aby hinata potretila? Za tohle by te Imidari asi zabil :D. Jinak ti tdam jednu radu kterou neovlivnuji hodnoceni a to je takova jestli by si mohl delat to ze kdyz dopises vetu a udelas tecku tak za ni jestli by si mohl udelat mezeru. :-)...a taky v prime reci na konci pred uvozovkou na konci ale to neni zase tak dulezite :-). Mé hodnocení je 8. A to předevsim ze mi to prislo kratke a taky kvuli tomu boji mezi hinatou a nejim.

Hodnocení

(Admin- Imidari Tensai, 8. 10. 2010 21:43)

No mě se povídka celkem líbila i když se mi zdálo že tam není nic zajímavého, jediné co tak bylo to bojiště čekal sem že se začne bojovat ale nic což mě trochu zklamalo dále tvůj odchod k ANBu taky trošku neočekávaný a nidko o tom nevěděl. Příště by jsi mě nebo Daiovi měl tuto podstatnou informaci sdělit. Mé hodnocení i když nerad je 7.