Jdi na obsah Jdi na menu
 


33.díl - Rozpad týmu SAS. Realita nebo lež?

12. 10. 2010

Tak a je tu reakce na Michovu povídku, jelikož jsme se dozvěděli zároveň s vámi že Mich směřuje Do ANBU tak sem na to musel nějak zareagovat, takže doufám, že se vám bude líbit.

Rozpad týmu SAS realita nebo lež?

Ještě téhož dne, kdy podal Mich žádost o ANBU se stalo ještě něco, něco co může ovlivnit další chod týmu SAS. Na místě kde měli přistávat sokoli kteří byli určeni pro převoz dopisů byl klid. Na jednou se objevil stín, hlídka, která tam měla za úkol předávat zprávy, se podívala nahoru. Letěl tam sokol, začal přistávat. Přistál na jednom stojanu. Hlídka k němu hned došla s tím, že se podívá od koho to je. „Rychle pošlete posla s touto zprávou pro Hokage. Je to od Feudálního pána.“ Jak řekl tak se stalo, hned vyběhl posel.

Tsunade byla s Shizune v kanceláři a podepisovali nějaké papíry. V tom někdo zabouchal na dveře. „Dále!“ zakřičela Tsunade, které se nelíbilo, že ji někdo vyrušuje. Dveře se otevřeli a v nich stál ninja. „Co chcete?“ zeptala se podrážděně Tsunade. „Hokage-sama nerušil bych vás, kdyby to nebylo důležité. Je to dopis od Feudálního pána.“ vykoktal ze sebe ninja. Tsunade se opřela v křesle, povzdechla si. „Takže už je to tady. Myslela jsem si,  že se to stane ale ne teď, i když se to vlastně hodí.“  „Říkala jste něco, slečno Tsunade?“ zeptala se s povytaženým obočím Shizune. „ Ne nic zavolej mi sem Imidariho.“ přikázala Tsunade. „To si ani nepřečtete dopis, co vám přišel?“ nechápala Shizune. „ Pokud se nepletu a já myslím, že se nepletu tak vím přesně co tam stojí a byla bych ráda, kdyby to otevřel Imidari a ne já.“ řekla kývla na Shizune a pokynula poslovi, aby ji dopis podal.

Imidari seděl jako skoro vždy na hlavách Hokage. Shizune si to myslela a zamířila rovnou tam. Ležel tam v trávě se zavřenými oči. „Imidair?“ zeptala se Shizune. Ani neotevřel oči, aby se podíval, kdo tam stojí, věděl to přesně. „ Co potřebuješ? Shizune.“ chtěl vědět. „Volá si tě Hokage. Máš ihned přijít je to velmi důležité.“ „Velmi důležité? Co tím myslíš?“ otevřel oči a posadil se. „Nevím víc než ty. Přišel dopis od Feudálního pána a Tsunade si myslí, že je pro tebe.“ postavil se a zmizel. „Hyperaktivní jako vždycky. Ale jeho a Michova rychlost je obrovská.“ Imidari se objevil až v kanceláří Hokage. objevil se přímo v kanceláři, takže ani neklepal. Pokud se Tsunade lekla, nedalo to znát. Po chvíli se tam objevila i Shizune. „Chtěla jste mě vidět Tsunade-sama?“ zeptal se Imidari. „Vlastně ano máš tady dopis.“ odpověděla Tsunade a podala mu dopis. Imidari ho otevřel a začal číst. „Tímto bych chtěl požádat velectěnou Hokage, Tsunade-sama o uvolnění ninji Imidari Tensai ze služby Konohy. Chtěl bych ho přijmout do svých strážců takzvaných Dvanáct strážných ninjů. Doslechl jsem se o jeho činech a jeho týmu a shledal jsem ho vhodným kandidátem na přijetí.“ Imidari si povzdechl. „Rád bych přijal, ale znamenalo by to konec týmu SAS. Takže má odpověď zní…“ „Než opovíš,“ přerušila ho Tsunade. „Mich odchází k ANBU a já jeho žádost přijala, od zítřka nastupuje. Pokud ale chceš, aby tým SAS byl stále v aktivní službě, bylo by tu jedno řešení. Občasné mise. Znamenalo by to že jednou za čas bych povolala tvůj tým a šli by jste na misi, například mise kde je možné vysoké nebezpečí, nebo vysoká obtížnost.“ „Za těchto okolností souhlasím, pošlete Feudálnímu pánovi zprávu. Imidari za dva dny přijde.“ Tsunade se pousmála. Potom Imidari odešel na sraz, který svolal Mich. „Tak tohle si nám chtěl říct jo? No tak to pro tebe mám překvápko.“ pomyslel si Imidari a neubránil se úsměvu.

Na srazu byli všichni přátelé. Gái se svým týmem, Kurenai se svým týmem, Asuma také, taky dočasný velitel týmu Yamato a lidi u jeho týmu. Nakonec tu byl I Kakashi který uzavíral toto malé společenství. „Neví někdo, proč jsme tady?“ šeptali si. Najednou se před nimi objevil Mich. „Zdravím, někteří  vás možná vědí, proč jsem je zavolal, ale většina asi ne. Takže…“ „Jdeš do ANBU.“ řekl Imidari a podíval se na Miche. Miche to očividně překvapilo a byl trochu vyveden z míry. „Ano máš pravdu zajímalo by mě,  jak to víš ale to je teď jedno důležité je že máš pravdu. Od zítřka jsem členem ANBU a jdu na svou první misi s týmem, který mi bude přidělen.“ z davu se ozvali výkřiky překvapení. „jak to myslíš?“ ptali se někteří. I Kakashi byl docela překvapený nevěděl, co bude dělat, ale rychle se uklidnil a vzpomněl si na svůj tým tedy na Naruta a Sakuru. „Chtěl si vědět, jak to vím Michi? Dobře řeknu ti to, tobě i ostatním. Mám pro vás taky novinku. Byl jsem v kanceláři Tsunade. Čekalo mě těžké rozhodnutí ale usnadnilo mi to, že jsem se dozvěděl že odcházíš. je mi líto že Vás všechny opustím a je mi to líto hlavně kvůli Hinatě, Nejimu, Daisukemu a Kakashimu. Zítra odcházím. Byl jsem přijat jako člen Dvanáctí strážních ninjů.“ a schválně tu poslední větu řekl hlasitěji. Nikdo nevěděl, co říct takové dvě překvapení během jednoho dne nikdo nečekal. Hinatě vhrkli do očí slzy. Asuma se pousmál. „Snad taky získáš svou Ohnivou vůli.“ pomyslel si Asuma. Po nějaké době kdy někteří protestovali, jiní gratulovaly, navrhla Sakura oslavu. Všichni šli do restaurace kde je grilované maso a slavili až do noci. Potom se od nich oslavenci odpojili a šli spát, aby byli připraveni na to co je čeká.

Napsal: Imidari Tensai

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hodnocení

(Kana, 12. 10. 2010 21:09)

bylo to pekne a tak za 9
uz se tesim na dalsí XD

No ono šlo

(Admin- Imidari Tensai, 12. 10. 2010 20:32)

hlavně o to že přišla ségra a vyhazovala mě tak sem to chtěl ukončit aby to tu dneska ještě bylo

he tak ale...

(Admin- Daisuke Rock, 12. 10. 2010 20:10)

Jako me by nevadilo kdyby se to odlozilo na zitrek...rikal si mi ze kvuli uceni je mozny ze se to prodlouzi a s tim se spolehal a cekal jsme na to...je to lepsi kdyz to reknes nez kdyz to nereknes vubec...kazdopadne te chcu poprosit aby sis povidku neupravoval!!!!!!! tohle je tva originalni povidka...a nemen ji...kdyby si ji zmenil tak ta povidka upravena by nebyla to "ono"...to by nikdo nemel potom origos povidky kdyby si je menil potom co ti ji ostatni okomentovali...proste ji nemen...aspon vis v cem si udelal chybu ;-)

dobře

(Admin- Imidari Tensai, 12. 10. 2010 20:02)

tak jo takže zítra můžete komentovat znova protože ji prodloužím, jen jsem nechtěl slyšet zase tvé stěžování že to nevyšlo v úterý :D takže zítra toto smažu a výjde nové upravený konec

................

(Admin- Daisuke Rock, 12. 10. 2010 19:48)

nevim to presne ale pokud-li se nemílím tak by mela vyjit specialni povidka v patek ptom v sobotu od miche, v nedeli ode me a ptom by to melo byt zase normalni :-)

Hodnocení

(Kikai, 12. 10. 2010 19:29)

Daisuke má pravdu, ale stejně dávám 8. :) Chci se jen zeptat, kdy bude nová povídka, jestli tento týden o víkendu nebo až příští týden?

Hodnocení

(Admin- Daisuke Rock, 12. 10. 2010 19:11)

Podle mě povídka byla krátká...dala se rozvinout, více o tom rozepsat...a tim by to pridalo i na vice zajimavosti...mozna by to hctelo i jinak zakoncit...treba jak mluvis s hinatou nebo s nekym ale zakoncit nakym debatem o tom, ze ti nekdo neco rekne a ne ze to rychle zakoncis tim ze tam napises ze sli do restauracky...tentokrat jsem na tebe nedolejhal...dalo se to i odlozit...nikdo o tom nevedel ze to ma byt dneska...proto je mé hodnocení: 7 a to zejmena nejvice kvuli délce a kvůli celkovému předlozeni povidky