Jdi na obsah Jdi na menu
 


35.díl - Na ostří nože. ANBU mise číslo jedna

17. 10. 2010
Na ostří nože
ANBU mise číslo jedna
 
Bylo brzy ráno a nad Konohou svítil měsíc. U brány stáli tři postavy v pláštích s kápěmi na hlavě. Mich k nim přišel a než stačil cokoliv říci začal mluvit jeden z nich, když skončil všichni čtyři byli pryč. Byli tak rychlí, že se zdálo jako by znenadání zmizeli. Rychle se přemisťovali ze stromu na strom. Měli misi, která vyžadovala práci bez chyb. Mezi čtyřčlennou skupinou nebyla žádná komunikace, přesto každý věděl co má dělat. Začalo vycházet slunce a skupinka se pomalu blížila na místo.
     (rozhovor u brány) „Jsme tu všichni“ řekl jeden muž. „Nyní vám povím obsah této mise.“ Všichni pozorně poslouchali. „Naším úkolem bude prozkoumat oblast zvanou Zkáza Shinobiů, protože je tato mise velmi nebezpečná a mohli by se objevit Akasuki, Senkai nebo někdo další, tak se Hokage rozhodla pro Anbu skupinu.“ „Nováčku!!, tohle je především průzkumná mise, takže žádný blbosti.“ Mich kývl a řekl : „já nejsem zrovna typ co jde do věcí po hlavě.“ „V tom případě jdeme“ řekl druhý ninja a všichni byli pryč.
     (zpět na cestě na místo) Tým pokračoval v cestě a najednou se objevil na mýtině „Něco tady nehraje, tady nemá být mýtina, že by to bylo genjutsu?“ řekl si velitel. (Kai-Uvolnit) Jakmile se vymanil z Genjutsu viděl,jak ostatní členové jeho týmu bojují. V tom se u něj objevil ninja a zaútočil na něj katanou, což velitel vykryl svým chráničem na ruce a sahal pro svoji katanu. Boj se přiostřoval! Shurikeny a kunaie létali vzduchem, nechyběli ani souboje mečů. Velitel odrazil útok a přemístil se za svého protivníka, kterého probodl.
     Mich měl už jen jeden falešný výbušný lístek, dva kunaie, jeden shuriken a kouřovou bombu. Byl schovaný za stromem a přemýšlel. Poté vyrazil proti svému protivníkovi, hodil po něm kunai s výbušným lístkem, který ninja odrazil, něž k němu dolétl. „Nevybuchl?“ řekl si ninja. Poté se nepřátelský ninja se rozběhl proti Michovi, který mu hodil pod nohy kouřovou bombu. Pak uskočil pár metrů dozadu a hodil po něm shuriken (Kage Shuriken no Jutsu - stínový klon shurikenu). Shuriken se znásobil na několik dalších shurikenů a měli to namířeno přímo do oblaku dýmu, který vytvořila kouřová bomba. Když se kouř rozplynul, na zemi byli zabodnuté shurikeny,ale ninja tam nebyl. Najednou se objevil u Miche. Probodl mu srdce a Mich pomalu padal k zemi.
     Imidari se rozloučil s Hinatou a pomalu odcházel z vesnice. Hlavou se mu honila spousta myšlenek. Nerad tady nechával Hinatu samotnou, ale práce pro feudálního pána se neodmítá. „Bude ze mě jeden z dvanácti strážných ninjů“ řekl si v duchu a pořád to mu nějak nemohl uvěřit. U brány stál opřený o sloup Asuma. „Takže vyrážíš ?“ zeptal se Asuma. „Ano“ odpověděl Imidari. „Byl jsem zhruba ve tvém věku, když mi bylo nabídnuto ochraňovat feudálního pána, jo to byli časy“ povzdechl si Asuma. „Tak ti přeji hodně štestí a ukaž jim, jak silní ninjové Konohy jsou“ řekl Asuma a rozloučil se s Imidarim, který vyrazil na svou cestu.
     Ninja probodl Michovi srdce a ten poté upadl na zem. Těsně po dopadu ucítil ninja něco zvláštního, nemohl se totiž ani pohnout. „Kagemane uspělo“ (Kagemane no Jutsu - stínová imitace). Mich ležící na zemi se rozplynul. „To snad ne to byl klon?“ řekl si ninja. Tak a teď (Kage Kubi Shibari no Jutsu – stínové škrcení). Mich začal se škrcením, ale jen do té doby dokud ninja neupadl do bezvědomí. Ostatní Anbu mezitím porazili své protivníky.
      „Výborně nováčku, takhle z něj můžeme dostat informace“ pochválil velitel Miche. Velitel k němu přikročil, položil ho do polohy sedu a zapřel o strom. „Kanashibari no Jutsu (paralyzujíci technika) tak a teď se nebude moct hýbat, aspoň nebude dělat problémy, než ho dopravíme do Konohy, kde ho už donutí mluvit.“ (Kuchiyose no Jutsu – technika přivolání). Velitel Anbu přivolal velkého sokola, který vzal do drápů ninju a letěl směrem k vesnici. „Bude tady spousta pastí a nástrah, takže si teď dávejte velký pozor“ řekl Velitel jednotky a společně všichni pokračovali do oblasti zvanou Shinobiho zkáza.
 
Napsal: Michischige Nara
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hodnotenie

(Endaria, 29. 12. 2010 10:56)

No ja som sa zľakla že už umrieš,ale ty si šikovný a nedáš sa zabiť..len tak ďalej!! :D Dávam 9 :)

Hodnocení

(Kikai, 18. 10. 2010 12:48)

Nějak jsem se lekla, když ti probodli srdce. Ale pak ses eozplynul a mě bylo jasný, že nás jen tak neopustíš. :) Dávám 9.

hodnocení

(Kana, 17. 10. 2010 16:45)

pekne, dávám pěkných 9 =)

Hodnocení

(Admin- Imidari Tensai, 17. 10. 2010 16:01)

Povídka byla zajímavá, když ti probodl srdce už sem si myslel že už s náma nechceš být a odstrańuješ svou postavu ale nakonec se to povedlo. Jinak musím přiznat že se ti to povedlo, ale souhlasím s daiem lepší by to bylo delší. Mé hodnocení 9.

Hodnocení

(Admin- Daisuke Rock, 17. 10. 2010 15:30)

Povídka byla zajímavá. Možnáby to chtělo aby když si tam psal o boji a pak se tam najednou objevil Imidari, tak aby si to oznacil ten odstavec ze se tyka neceho jineho, protože me to dost zmatlo. Další je délka, chtělo by to aby další povídka byla nejmíň jednou tolik dlouhá co tahle. Jiank se ti povídka povedla. Mé hodnocení: 9