Jdi na obsah Jdi na menu
 


39.díl - Dávní přátelé

24. 11. 2010

Tak a máme tu další povídku , tentokrát snad odhalíme kdo je ten genjutsu ninja. Doufám, že se vám povídka bude líbit.

Dávní přátelé

 

(první odstavec se odehrává před Saskiiným testem, abych poodkryl, co se stalo a kdo je to)

Den před Saskiinou zkouškou seděla Hokage v kanceláři. Byl krásný den a vše se zdálo normální. Tsunade seděla za svým stolem a něco psala. „Ťuk ťuk“ ozvalo se. „Dále.“ dveře se otevřeli a vstoupila Shizune. „Slečno Tsunade nemáte čas na psaní dopisů. Máte moc práce i bez toho.“ „ Shizune! Myslíš si snad, že nevím kolik mám práce? Toto je však něco co potřebuji rychle vyřídit.“ dopsala dopis a zavřela ho, poté se otočila a dopis dala sokolovi, který měl na zádech batůžek. Ten hned vzlétl a mířil pryč. Tsunade zase začala podepisovat papíry a podle papíru s volnými ninji začala přidělovat, kdo půjde na jakou misi. Asi po hodině někdo zaťukal a vstoupil. Shizune, která stále za Tsunade nevěděla co se děje. Ve dveřích stál muž s maskou, byl to příslušník ANBU. „ Tak si přišel, děkuji.“ „Váš dopis zněl naléhavě tak jsem přišel co možná nejdříve.“ „ Mám pro tebe nabídku, chtěla bych, abys přešel k normálním jednotkám, mám tu pro tebe práci. Navíc několik našich ninjů odchází. Naneštěstí to jsou dva lidé ze stejného týmu, takže bude zrušen.“ vysvětlila Tsunade a opřela se v křesle. „Pakliže to nebude příliš troufalé, mohu se zeptat, kdo a kam odchází?“ „Je to Michischige Nara, který odchází k ANBU a…“ když to dořekla, opřela se lokty o stůl a ruce si dala pod bradu. „ a dalším je Imdiari Tensai, který odchází ke Dvanácti strážným ninjům. Proto bude tým SAS zrušen.“ když slyšel to jméno tak sebou cukl. Tsunade si toho všimla a zeptala se. „ Co se děje?“ „Jak jistě víte tak patřím k Oininům, co však možná nevíte je, že kapitán mého týmu byl Imidari tedy než odešel.“ „To jsem opravdu nevěděla, ale to není to, proč tu jsi ještě si mi neopověděl.“ „Rád příjmu.“ „Dobrá mám tu pro tebe práci, potřebuji, aby si použil Genjutsu abychom mohli uskutečnit test jedné nadané dívky. A teď už si prosím sundej svou masku, teď už nepatříš k ANBU.“ „ Dobře, ale pokud by vám to nevadilo, něco bych chtěl udělat.“ „Ano klidně, ale ode dnes bude tvé jméno Zouri.“

 

(druhý je potom co se Imidari probral, když ho Zouri chytl do Genjutsu)

Imidari se na něho podíval, chytl se za hlavu a začal se smát. „Co se děje Imdiari?“ nechápala Sakura. „Tohle je můj starý přítel, to genjutsu se mi zdálo povědomé, ale neměl by si své Kekkei Genkai plýtvat na něco takového nebo všichni budou vědět, oč jde.“ „Není moc těch, co prokoukli mé Gnejutsu a dokázali se z něho dostat. Dokonce ani dívka, kterou jsem právě zkoušel a která patří do Uchiha klanu o tom neměla žádné tušení.“ „O co tu vlastně jde? Kdo je ten muž a o jakém Kekkei Genkai to mluvíte a odkud se vlastně vy dva znáte?“ zamíchala se do hovoru Sakura. Zouri si vzal slovo. „ Abych to vysvětlil tak právě proběhla zkouška Saskii a já jsem sem přišel abych Imidariho pozdravil. Jsem člen elitních Oininů, kteří mají na práci chytat uprchlé Nukeniny, Imdairi než odešel, byl kapitán mého týmu. Byli jsme spolu dlouhá léta, a když jsem se doslechl, že bude odcházet, chtěl jsem se s ním setkat. A moje Kekkei Genkai je jak to jen říct „Úplná hypnóza“..“ „ vůbec si se nezměnil vždy by si řekl všechno, víc už neříkej nezapomeň že je potajné a neměl by to nikdo vědět.“ pokáral ho Imidari. „Máš pravdu, i když jsem se po tvém odchodu stal kapitánem já, myslím, že bych se měl naučit držet jazyk za zuby.“ zasmál se Zouri. Potom se rozloučili s ostatními a odešli do hospody pokecat nad trochou Saké. Zanedlouho poté za nimi přišla Hinata, pozdravila a sedla si vedle Imidariho, ten jí políbil a napil se trochy Saké. „Tohle je tvá přítelkyně Imdiari? Je vážně krásná.“ „Ano je.“ „A co ta která byla u Hokage v kanceláři? Ta s těmi růžovými vlasy? Myslíš, že je volná?“ začervenal se Zouri. „Pokud nechceš zemřít tak se na tohle už nikdy neptej.“ zamračil se Imidari. „ Co tím myslíš?“ zvedl obočí Zouri. „ Myslím tím jen to, že její přítel je jeden z nejsilnějších a jeden z nejrychlejších lidí v Konoze. A ona sama byla trénovaná samou Hokage a má i její brutální sílu. A navíc pokud by se kvůli tobě měli rozejít tak tě zabiju sám, i přes to že se známe tak dlouho.“ „Chápu, ale netušil jsem, že se někoho bojíš to je silnější než ty?“ děsil se Zouri. „Ne, jsme na tom asi stejně, ale co do rychlosti není podle čeho měřit.“ „Cože?“ „Vím, že se drží zpátky, nikdy neukázal svou pravou rychlost.“ „V tom případě toho máte tedy hodně společného že?“ uchechtl se Zouri. „Možná máš pravdu.“ Imidari se podíval na Hinatu, byla smutná. „Co se děje?“ vyptával se Imidari. „Hinata se k němu naklonila, políbila ho na tvář a pak mu pošeptala: Spletli se, nemáme dítě, byli to výsledky někoho jiného.“ Imidari ztuhnul, nevěděl co říct. „Čí to tedy bylo dítě?“ zeptal se nakonec. „Kurenai.“  „Alespoň pro ně je to dobrá zpráva.“ pomyslel si. „Netrap se, vše bude v pořádku.“ pošeptal ji a dal ji ruku kolem ramen. Přivinul ji k sobě a strávili tak nějakou dobu, než se rozhodli odejít. imidari se rozloučil se Zourim a odešel.

 

Napsal: Imidari Tensai

 

Pokud se chcete o Zourim něco dozvědět najdete ho ve složce: Postavy nevytvořené novými členy. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Odpověď

(Admin- Imidari Tensai, 25. 11. 2010 18:37)

Já vím že to bylo krátké snažil jsem se to co nejvíce prodloužit ale nevěděl jsem jak nebo čím. Těmi rychlostmi se mi zdálo zajímavé tak jsem je tam dal a nakonec ty a Sakura to mě napadlo po tom co jsem mu říkal že Hinata je moje a že on Sakuru viděl v kanceláři :D tak se mi to zdálo zábavné že i já se celou dobu smál :)

Povedenéé

(Admin- Daisuke Rock, 25. 11. 2010 16:41)

Tahle povídka se mi moc líbila :). Ze začátk uto bylop sice také pomalu rozjeté, ale pak to bylo dobré. Ale mám pár připomínek. Jedna z prvních je, že Imidari padl do Genjutsu dřív než Saskia (pro lepší představu a připomenutí si přečtěte předchozí povídku ;)) Dále, že to bylo opravdu hodně krátké. A moc se mi nelíbilo, že si tolik informací nasoukal do jedné A4. Ale zase se mi líbilo jak říká Kikai, že si to udělal dobře s tím dítětem :). A hlavně jak si to napsal s tou Sakurou a mnou a taky si zanechal takové to tajemství (napětí) mezi našim rychlostmi. To jsem se klátil smíchy :). Myslím, že sis to ke konci vylepšil a tak musím dát 9 s odřenýma ušima ;). Ale prosím zkus to příště napsat delší :). Myslím, že by se do toho vlezlo víc, mohlo se vše lépe popsat, a celkový dojem by byl lepší :).

Hodnocení

(Kikai, 24. 11. 2010 18:44)

9. Přišlo mi to takové kratší, ale s tím tématem to bylo super :). Navíc si pěkně urovnal ten problém s Hinátiným dítětem, Kurenai se do děje hodila.