Jdi na obsah Jdi na menu
 


42.díl- Člen Anbu Root. Sai!

5. 12. 2010

 

Člen Anbu Root. Sai!

 

(Tato povídka se odehrává před misí ve vodopádové vesnici.)

 

Celý tým 7 s kapitánem Yamatem a Saiem stál v pracovně Hokage. Hokage od Imidariho a Michischigeho dostala hlášení, jenž obsahovalo: „Tým 7 snažil zajmout špeha u Akatsuki, kterého ovládal Sasori. Ten špeh byl Kabuto, ovšem Orochimaru ho vymanil ze Sasoriho techniky a společně ho chtěli na mostě nebe a země zničit. Ale nepočítali, že Sasori je už mrtev a místo něj je tam v přestrojení tým z listové. Došlo k boji mezi Orochimarem a Narutem, který se proměnil v Kyuubiho. Následně se Sai spojil s Orochimarem a vydali se k úkrytu, z dálky je sledoval Yamatův klon.“ Yamato začal mluvit a pověděl Tsunade jak se dále vyvíjela mise: „Poté co se Orochimaru stáhl, ostatní ho pronásledovali až do jeho úkrytu, kde se setkali se Sasukem, který neuvěřitelně zesílil.“ „Dobrá tedy teď jděte domů a počkejte na další pokyny. Ty tady ještě počkej Yamato“ řekla Tsunade a dala Yamatovi slovo. „Ano bylo to tak, jak jste si myslela. Sai měl od Danzoua speciální misi. Měl za úkol eliminovat možnou hrozbu vesnice, a to Orochimarovo budoucí tělo. Sasukeho Uchihu“ pověděl Yamato a pokračoval „A je tu ještě jedna věc, kterou by jste měla vědět, aby se dostal Sai k Orochimarovi dal mu pro něj Danzo tuto složku.“ Tsunade otevřela složku a jako první tam byl Anbu spis Michischigeho Nary a všechny ostatní spisy členů Anbu jednotek. „To snad ne! To sou přísně utajené dokumenty. Jak se k nim ten chlap dostal?“ podivila se Tsunade. „Shizune okamžitě jdi změnit všechna hesla k utajeným spisům!“ Poté okamžitě Shizune odběhla a hned po ní odešel i Yamato.

Mezitím někde v podzemí Konohy. „Nesplnil jsi misi to se ti nepodobá“ řekl Danzo Saiovi. „Omlouvám se pane“ odpověděl na to Sai. „Danzo-sama chtěl bych vás o něco požádat.“ „Ano?“ „Chtěl bych prozatím zůstat členem týmu Kakashi.“ „Nu dobrá, ale pamatuj má slova. Emoce vedou k nenávisti, nenávist k násilí a násilí k válce“ řekl Danzo a odešel. „Začínám pochybovat o pravdě těchto slov Danzo-sama. Na této misi jsem se dozvěděl různé věci o emocích, poutech a přátelích a nejsem si už jistý pravdivosti vašich slov“ pomyslel si Sai.

Druhý den byla Sakura v knihovně a vybírala si několik lékařských knih. Když v tom uviděla, jak u stolu sedí Sai. Šla k němu a zeptala se, co to čte. Sai, ale rukou zakryl svou rozečtenou knihu. „Nechceš jít se mnou a Narutem navštívít Kakashi-senseie? Teď jsi také člen týmu“ řekla Sakura a šli směrem k nemocnici. Cestou narazili na čekajícího Naruta, který nebyl moc nadšený ze Saiovi přítomnosti. Za několik sekund se Sai zeptal, jestli se může zapojit do rozhovoru, který vedl Naruto se Sakurou. A řekl: „četl jsem v jedné knize, že pro rychlé spřátelení je dobré nepoužívat zdvořilostní přípony a používat přezdívky.“ Proto se snažil nějakou vymyslet. Naruto mu pověděl, že přezdívky nemá vymýšlet. A Sakura doplnila, že přezdívky vyplynou sami např. z vlastností člověka a nebo jeho vzhledu. „Hmm“ řekl si Sai a začal si prohlížet Sakuru. „Už to mám. Ošklivko“ řekl Sai. Naruto naprázdno polkl a Sakura začala řvát. Rozmachovala se pěstí po Saiovi. Naruto se ji snažil zadržet, ale taky jednu schytal.

 

V nemocnici seděl na lůžku Kakashi a četl si poslední Jirayovu knihu Icha Icha Tactick (Flirtovací taktiky). Na stolku mu leželi dva předchozí Jirayovi výtisky Icha Icha Paradaise (Flirtovací ráj) a Icha Icha Violence (flirt a násilí). Do pokoje přišli Naruto, Sakura a Sai. „Zdravíme Kakashi-senseii“ pozdravili všichni. „Takže to je Hatake Kakashi bývalý člen Anbu a elitní ninja, o kterém se povídají různé báje“ pomyslel si Sai. Kakashi ukázal rukou, ať jde k němu Sakura blíže a zeptal se: „vidím, že oba mají šrámy, to už se porvali?“ „Ne to ne, ve skutečnosti spolu dobře vycházíme“ odpověděla Sakura a usmála se. „Slyšel jsem, co se stalo na vaší misi, takže si myslím, že budete chtít v co nejkratší době zesílit. Hlavně ty Naruto“ promluvil Kakashi a pokračoval: „mezitím co jsem tady ležel, tak sem přemýšlel jak to udělat a vymyslel sem speciální tréninkový program, na který se perfektně hodíš. No spíše ty jediný ho budeš schopný zvládnout a v jistém slova smyslu překonáš i mě.“ „Já překonám vás“ podivil se Naruto . Ozvalo se klepání a do místnosti vešel Asuma, Ino, Shikamaru a Chouji. „Nazdárek, přišli jsme tě navštívit Kakashi“ pozdravil Asuma. Jakmile vešli dovnitř Shikamaru s Choujim ihned poznali toho kluka, co na ně předtím zaútočil a Sai je samozřejmě poznal také. Chvilku bylo ticho. „Omlouvám se za ten předchozí incident, jen sem chtěl vyzkoušet vaše schopnosti“ omluvil se Sai. Poté přikročil Shikamaru k Narutovi a řekl: „Slyšel jsem od Hokage, co se stalo, když budeš potřebovat s něčím pomoct, klidně řekni.“ „Díky“ odpověděl Naruto. „Ty Sakuro ten kluk, vypadá trochu jako Sasuke“ pošeptala Ino Sakuře. „To ano, ale ve skutečnosti vůbec není jako on“. Asuma si potřeboval s Kakashim promluvit o samotě a tak všechny pozval na barbecue.

 

Všichni už seděli u stolu v restauraci kromě Shikamara. „Kam šel Shikamaru?“ zeptala se Sakura. „Šel pomoct tátovi s nějakými bylinkami kvůli lékům, když je teď Mich mimo vesnici pomáhá mu místo něj on“ vysvětlila Ino a pak promluvila na Saie : „mi se vlastně ještě neznáme já jsem Ino Yamanaka z klanu Yamanaka.“ „A já Chouji Akimichi z klanu Akimichi“ řekl Chouji zatímco se mu sbíhali sliny a dával vepřové na gril. „Ahoj já jsem Sai“ usmál se Sai a začal pro oba vymýšlet přezdívky. Začal přemýšlet na Choujiho přezdívce, Naruto si vzpomněl na Saiův výraz, než vymyslel přezdívku pro Sakuru. Sai se podíval na Choujiho a řekl: „Nazdárek tlouš… “ Chouji zpozorněl, v tom vyskočil Naruto a ucpal Saiovi pusu a řekl: „Nikdy, neříkej před Choujim slovo tlustý, tlusťoch nebo tlustý.“ „Dějě se něco Naruto?“ zeptal se Chouji. „Uf“ oddychl si Naruto. „Hm, vymýšlet přezdívky je vážně těžký. Teď zkusím říct pravý opak. Těší mě, krásko“ řekl Sai Ino, která se začervenala. To Sakura, ale nesnesla a nedopadlo to zrovna nejlépe.

 

Orochimaru není náš jedinný současný problém slyšel jsem další zvěsti o Akatsuki a Senkai. Ti Senkai se prý snaží získat všechny Kekei Genkai a jejich vůdce je Kusabi Dasuda bratr Kikai, kterou jsem chvíli trénoval. Byly jsme na misi a utkali jsme se s Senkai a i s Kusabim Dasudou. A co se týče Akatsuki... . Otevřeli se dveře a do pokoje vstoupil Shikamaru „Nemusítě mě vynechávat z vašeho rozhovoru taky se zajímám o pohyb Akatsuki“ řekl Shikamaru. „Akatsuki už mají hodně bijuu (ocasých démonů) včetně Gaarovo“ pokračoval Asuma „Jak to vypadá s Narutem?“ „Nemá vůbec proti nim šanci, tedy pro zatím“ řekl Kakashi. „Ale brzy začneme se speciálním tréninkem.“

 

Kakashi, Yamato a Naruto stáli na jednom ze cvičišť vesnice. „Naruto, tvůj trénink bude spočívat v začlenění elementu do Rasenganu. Nevím, jestli ti to Jiraya řekl, ale Rasengan není dokončená technika. Bohužel čtvrtému se nepodařilo začlenit jeho element do Rasenganu. Ty se budeš snažit dokončit jeho techniku, která se skládá ze dvou částí a to manipulaci (rotaci a tvarování) a podstatu chakry (síly živlu). Udělám názornou ukázku“ řekl Kakashi. Pozvedl ruku a v dlani se mu začala formovat chakra do tvaru koule. „Rasengan“ „Jak sám vidíš, já také umím vytvořit Rasengan, protože umíš Rasengan zvládl si už jednu část. Ale ty se teď musíš naučit, jak používat živel.“ Rychlé skládání pečetí. „Raikiri“ „U Raikiri na rozdíl od Rasenganu nejen ovládám tvar chakry, ale i živel. „Jedinný problém je že naučení ovládat živel zabere spoustu času a dokonalé ovládání zabere několik let.“ „Tak proč mi to všechno říkáte Kakashi-sensei já potřebuju rychle zesílit a přivést Sasukeho zpět!“ vyhrkl Naruto. „Jo, jo já vím, proto sem vymyslel jak to zařídit mnohem rychleji. Protože používáš často stínové klony, určitě jsi se toho všiml.“řekl Kakashi. „Všiml čeho?“ zeptal se Naruto. „Když zrušíš klon všechny jeho myšlenky, zážitky a zkušenosti se vrátí do původního těla tedy do tebe. Zahrajeme si hru Janken (kámen, nůžky, papír) oba vytvoříme klon a ti půjdou dál abychom je neviděli až skončí zrušíme techniku a ty se přesvědčíš.“ Kakashi i Naruto vytvořili po jednom klonu, kteří vzápětí odešli opodál, aby byli z dohledu. Poté co skončili jednu hru, se rozplynuli a Narutovi už to konečně došlo. Uchechtl se a řekl: „Vsadili jsme se o Ramen a vy jste prohrál senseii, takže platíte.“ „Aspoň, že ti to došlo“ řekl si Kakashi. „Takže, abych to dopověděl, Kage Bunshin no Jutsu (Stínové klonové jutsu) ti pomůže k rychlému posunu, když vytvoříš deset klonů doba se desetkrát zkrátí, když vytvoříš sto klonů, stokrát ten proces urychlíš. Protože máš obrovské množství chakry můžeš vytvořit spousty klonů, takže to co by někomu trvalo týden, ty zvládneš za hodinu, to co by trvalo měsíc, zvládneš za týden, a zkušenosti, které by někdo nabral za rok, ty zvládneš za měsíc. Samozřejmě čím více vytvoříš klonů, tím to bude kratší doba, a tím se to zásadně urychlí.“ „Tady máš speciální chakrový papír. Pomocí něj poznáš jaký je tvůj element. Mezi základní živli patří: oheň, voda, vítr, země a blesk. Stačí ten papírek jen uchopit a pustit do něj trochu své chakry. Pokud se roztrhne, jedná se o vítr, když zvlhne o vodu, shoří tak oheň, rozsype se tak země, zmuchlá tak blesk.“ Naruto si vzal papírek, soustředil se a rozřízl ho na půl. „Takže je to jasné. Vítr.

 

Nyní můžeme přistoupit k dalšímu kroku“ Kakashi podal Narutovi lístek ze stromu. „Pokusíš se svou chakrou rozpůlit ten lístek na půl.“ Naruto si vzal lístek do ruky a díval se na něj. „Musím to zvládnout co nejrychleji Dattebayo. Tajuu Kage Bunshin no Jutsu (multi stínový klon). Naruto vytvořil neskutečné množství klonů, přesněji tolik kolik bylo lístků na jednom stromě. Jakmile zůstal strom holý bez jedniného lístku každý Naruto svíral v ruce jeden lístek a snažil se ho svou chakrou přeříznout.

 

Sakura se přišla podívat jak Narutovi jde trénink. V ruce držela balíček s jejími nově připravenými bojovými pilulky. Sakuřiny bojové pilulky jak je i sama nazvala, nebyli jako normální pilulky měli sice stejnou barvu, ale byli větší než speciální pilulky klanu Akimichi. Jak se blížila, tak uviděla Saie, který stál opodál a sledoval trénink. Rozhodla se k němu přijít a pozdravit ho. „Ahoj Saii, copak tu děláš?“ zeptala se Sakura. „Sakura-san?“ otočil se Sai a odpověděl na její otázku: „Dívám se na Narutův trénink.“ „Aha, já jsem přinesla pro Naruta moje vlastně vyrobené bojové pilulky s vysokým obsahem energie. Ochutnej, jestli chceš“ řekla Sakura a vybídla Saie ať si vezme. Sai si vzal a Sakura se otočila směrem k Narutovi a pozorovala jeho trénink. Když si Sai kousl, úplně zezelenal a šli na něj mdloby. Nikdy v životě nejedl nic odpornějšího. Než se Sakura otočila zpět k Saiovi. Už byl pryč a na zemi, kde Sakura položila balíček s pilulkami, ležel papírek a na něm byla nakousnutá pilulka. Na papírku stálo: „Moc děkuji za ochutnávku pilulky, ale už jsem musel jít. Narutovi držím palce. Sai.“

Napsal: Michischige Nara

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

omluva

(Michischige Nara, 6. 12. 2010 20:45)

Vím že to byl až na pár slov "opsaný" příběh, ale když jsem dostal téma něco o Saiovi, tak sem vůbec netušil o čem mám psát a tak jsem se rozhodl takto. Doufám, že příště budu povídka lepší.se bude povídka lepší a bude i lepší hodnocení.

Hodnocení

(Admin- Daisuke Rock, 6. 12. 2010 20:14)

Já mám podobný názor jako Imidari. Vše co jsi napsal už je v originál Narutu a tak jsme se o něm nedozvěděli nic nového. Možná jsme si neporozumněli jak jsem tě žádal o napsaní něco o Saiovi. Nevím noo, mohl sis třeba na konoha.cz najít něco o něm a napsat to tam, nebo si něco i přimyslet (ale bay to nebylo zase přehnané), ale hlavně néé opisovat díl z originálu Naruta. Ty jseš výborný autor povídek, bylo to napsané hezky, ale prostě to téma a vlastně to že jsi to opsal se mi vůbec nelíbilo. Je mi to líto ale dávám 6-7. Doufám, že se takovým omylům všici vyhneme :)

Hodnocení

(Admin- Imidari Tensai, 6. 12. 2010 19:58)

No tato povídka se mi moc nelíbila slyšel jsem od Daie že jsi měl napsat něco o Saiovi tím asi myslel něco jako mám já tedy jeho minulost apo. a to co jsi tu teď psal ty tak se vše stalov v dílech Naruto přesně to stejné i ta přímá řeč byla stejná nebo alespoň dost podobná nevím co na to říct. Jako je hezké že sis dal tu práci ale napsal si to co je v dílech a tudíž by to tady nemělo smysl takže já nevím dal bych tak 5 mrzí mě to ale nemůžu jinak

Hodnocení

(Kikai, 6. 12. 2010 18:06)

Souhlasím s Kanou :) 9

hodnocení

(kana, 5. 12. 2010 21:08)

pekny, me se to libilo. davam 9