Jdi na obsah Jdi na menu
 


47.díl- Silvestrový speciál

31. 12. 2010

Tak a je tu Silvestrovská povídka. Tímto bych Vám chtěl popřát mnoho úspěchů do nového roku, hodně zdraví, štěstí a úspěchů. Také doufám, že se k nám přidají noví členové. Každopádně všechno nejlepší ninjové ;)

Mise zatím nebyli. Bylo několik dní po Vánocích a probíhali přípravy na novoroční ohňostroj. Byly dovezeny různé výbušniny a rachejtle. S přípravami pomáhala i Tenten, jako jedna z expertů přes výbušniny. Všichni pomáhali, s čím se dalo, příprava jídla, saké a sklenic na novoroční přípitek dalo dost práce. Konec příprav nastal den před Silvestrem.

Dalšího dne, totiž na Silvestra byli všichni s rodinou nebo přáteli, až na pár výjimek. Dai se rozhodl strávit nový rok se svou přítelkyní Sakurou. Původně si přál být s rodinou a svým bratrem, ale po hádce s rodiči si myslel, že bude lepší, když radši nepříjde a bude s tím, kdo pro něho hodně znamená, totiž se Sakurou. Rozhodli se, že Nový rok stráví na hlavě 2. hokage. Když tam však přišli, byli překvapeni. Nebyli tam totiž sami. Na hlavě 4.hokage seděl Imidari s Hinatou. Imidari měl jiný problém. Věděl, že jeho klan žije v Mlžné, on se však rozhodl zůstat a být po boku své milované a svých přátel. Když viděl, jak se k nim blíží Dai se Sakurou, vstal, aby se s nimi mohl přivítat. Seděli tam spolu a postupně se k nim přidávali další. Přišli všichni známí, Kakashi, Neji, Shino, Ino, Shikamaru, Chouji, Tenten, Kiba, Naruto, Sai, Kana, Saskia, Hikimaro, Abiru. Ti všichni přišli, aby oslavili Silvestr se svými přáteli. Blížila se půlnoc a tím i čas oslav. Zbývalo jen pár minut. Všichni pozvedli své sklenky se saké a Imdiari s Daiem si vzali slovo. „Tímto bychom vám chtěli poděkovat, že jste přišli. Velmi si toho ceníme a jsme rádi, že tu můžeme být s vámi. Je to nádhera být tu s přáteli nebo s lidmi které považujeme za rodinu. Se svými přítelkyněmi, se svými přáteli, se studenty. Tohle my nerozlišujeme pro nás ste všichni rodina a rodinou zůstanete.“ v tu chvíli propukli v jásot a rachejtle začali střílet. Byla to nádherná podívaná. Všichni tam seděli a pozorovali oblohu. Vstříc novým zítřkům.

 

napsal: Imidari Tensai

Prosím o to, aby jste nepsali hodnocení. Mylsím že na této povídce není nic, co by se dalo hodnotit, bylo to na oslavu silvestra nevěděl jsem co dál tam napsat. Myslím, že to není nic moc, ale je to povídka.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář