Jdi na obsah Jdi na menu
 


49.díl- Michova mise. Zabij nebo zemři!

25. 1. 2011

Povídku budu psát o tématu jak se Michischige Nara infiltruje do organizace Senkai. Doufám že se vám bude líbit polovina z ní je boj.

Bylo pozdní odpoledne a v kanceláři Hokage stál Michischige Nara. „Jsem tedy připraven a můžu vyrazit.“ Řekl Mich a díval se směrem ke křeslu, které bylo k němu otočené opačnou stranou. Křeslo se zahoupalo a pomalu se otočilo, na něm seděla Tsunade-sama. „Michi doufám, že si zvážil všechna opatření, možnosti a nebezpečí. Víš, že když to zjistí, zabijí tě. A pokud jsou naše informace správně, mělo by jich být okolo 15 a takové přesile se nemůže nikdo ubránit, obvzláště když to byli právě oni, kdo zničili půlku Oblačné vesnice.“ Promluvila Michovi do duše Tsunade. „Ano, jsem si toho jist. Ale já chci ochránit naši vesnici, mé přátele a proto udělám vše, co mi přikážete. I když by to byla otrava.“ Odpověděl ji Mich. „Toho se právě bojím.“ Řekla Tsunade „No tedy přistupme k detailům mise. Před nedávnou dobou, tedy po útoku na Oblačnou se k nám dostali informace, že hledají nové členy. Proto se k nim pokusíš inflirtovat. Chvíli s nimi pobudeš, získáš potřebné informace a potom od nich vypadneš. Vše se pokus udělat bez chyby a tak i bez boje. Výsledek záleží pouze na tobě. Svůj život máš ve sých rukou.“ Prozradila mu kritéria mise. „Je-li to vše. Potom tedy odcházím.“ Řekl Mich, uklonil se a potom vyrazil z kanceláře a hlavou mu procházela tyto slova „Mám život ve svých rukou, no to bude otrava.“ Uchechtl se Mich. Tsunade se opět na židli otočila tentokrát směrem k oknům a pozorovala, jak v setmění mizí Mich v stále větší dálce. „Takový ninja se nenarodí jednou za rok.“ Povzhlédla k nebi a pozorovala padající vločky.

Michova mise. Zabij nebo zemři!

Mich se prodíral hustým lesem „Takže to udělám takhle. Jen doufám, že tu někdo z nich bude. Když tak to budu muset opakovat na více místech a popřípadě zkusím něco jiného.“ Pomyslel si Mich.

O chvíli později se někde v lese objevil velký výbuch. Někdo byl podblíž, podivil se a ihned se k místu rozběhl. Když doběhl na místo, uviděl Miche jak stojí nad jakousi postavou. „Hm. Takže je to ninja.“ Přistoupil blíž k Michovi, ale ten se proti němu ohnal větou „Kdo jsi? Jestli se přiblíž, tak tě zabiju!“. Neznámá osoba k němu dále přistupovala „Já nejsem tvůj nepřítel. 5ekni mi co se tady stalo a kdo to vůbec je?“ zeptala se osoba. „Najednou se tu objevil, nechoval se hezky a já jsem měl zrovna chuť zabíjet a tak jsem ho zabil. Co ti je do toho?“ okřikl se znovu Mich. Osoba přistoupila a byla v dostatečné blízkosti „C-co? To je jeden z nejsilnějších ninjů na světě! To ho zabil tenhle ninja? To není možné. Každopádně vyslechnu si jeho příběch a potom...“ pomyslela si osoba „Podívej, ty jsi opravdu zajímavá osoba, pomůžu ti. Tvá síla nepřijde na zmar. Už nikdy nebudeš sám. A zabíjet budeš moct kdykoli.“ Řekla mu osoba. „Moc ti nevěřím, ale dobrá dám ti možnost mi vše vysvětlit, ale pokud selžeš, zabiju tě!“ zdůraznil Mich. „Jak myslíš, každopádně si chci také poslechnout tvůj příběh. Jo a promiň mé jméno je Haido.“ Představila se Haido. „Pokud je od Senkai, tak to pěkně vyšlo. Navíc je to směšné. Nepoznal ani Stínový klon.“ Pousmál se Mich.

O pár hodin později přišli Mich a Haido k jedné skále. „Tak tady má ta tvoje skupinka úkryt?“ uchechtl se Mich a Haido přikývl. Když v tom, se ve skále udělal otvor a z ní vyšla skupinka ninjů v čele ní byl jakýsi blonďatý ninja. Byla z něj cítit obrovská chakra a to poznal Mich i když není senzibil „Musí to být obrosvká chakra. Takovou jsem nikdy necítil. Navíc ani nejsem senzibil.“ Pomyslel si Mich. „Tak si se vrátil? Začínal jsem si dělat starosti. A vidím, že jsi přivedl nováčka.“ Uchechtl se Kusabi. „Ano, má opravdu zajímavou minulost, navíc zabil jednoho z nejlepších ninjů na světě. Sám jsem to viděl.“ Oznámil mu Haido. „Já jsem Kusabi Dasuda, jsem velitel téhle organizace. Určitě tě Haido seznámil aspoň s těmi nejzákladnějšími věcmi. Á vidím, že jsi z Konohy. To musíš znát mojí malou ubohou sestřičku.“ Vysmíval se Kusabi a prohlížel si Miche vážným pohledem. „Ano, znám. Mé jméno je Michischige Nara. A jsem z klanu-“ „Já vím. Jsi z klanu Nara, o tom áme taky informace. Doufám, že ti to nebude vadit, ale máme tam v plánu taky zajít. Nešel by si s náma?“ prohlížel si i nadále Kusabi Miche vážným pohledem a čekal na jeho sebemenší chybu. „Jo, chci se mému klanu pomstít, byl to právě on, kdo mě vyhnal z vesnice.“ Vysvětlil Mich. „Tak kruté. Myslím, že by to pro začátek stačilo, pojď, ukážu ti vnitřek.“ Řekl Kusabi.

Později když si doprohlíželi skoro celý úkryt. Přišli do jedný místnosti „Tak tady budeš spát ještě s dalšími ninji. Teď tě tu nechám o samotě.“ Řekl Kusabi, otočil se a odešel. „Teď mám možnost zjistit něco o Senkai.“pomyslel si Mich. Dal se do kroku a zamířil směrdo místnosti, kterou mu ukazoval Kusabi, kde se shromažďují informace. Mich opatrně otevřel dveře, když uviděl, že uvnitř nikdo není, naposledy se ohlédl do chodby, a když se ujistil, že za ním nikdo není, vešel dovnitř a zavřel za sebou dveře. Několik minut prohledával papíry a dělal si malé poznámky. Najednou uslyšel, jak se někdo zastavil před dveřmi a pomalu oevíral dveře. Mich okamžitě schoval zápisník a otočil se směrem ke dveřím a pomalou chůzí se knim přibližoval. Ve dveřích se objevil Kusabi „Alé, koho to tu máme?“ uchechtl se „Potřebuješ něco?“ zeptal se Kusabi Miche s chladným úsměvem na tváři. „Ne dobrý, hledal jsem ještě některé věci o minulosti Senkai. Musím přeci dobře vědět, za koho bojuji.“ Vymlouval se Mich a vydal se zpět do svého pokoje. „Příště se zeptej mě. Myslím, že by to bylo lepší.“ Zvolal na odcházejícího Miche a nedokázal skrýt svůj obrovský, chladný a zabijácký úsměv. Zato Mich měl úplně jiné starosti.

 O několik dní později. Mich leželk na své posteli a přemýšlel, jak to bude dál. Najednou do dveří bez klepání přišel Kusabi „Michi.“ Řekl Kusabi. Mich se posadil „Ano?“ zeptal se vyzvídavě Mich. „Já, Haido a dalších 13 ninjů jdeme do Travnaté země. Ty tu zůstaneš s dalšími třemi ninji a budete to tu hlídat. Můžu se na tebe spolehnoput?“ vysvětlil mu Kusabi. „Já hcci s vámi! Chcu zabíjet! Už jsem dlouho nezabíjel, mám absťák!“ vykřikl Mich. „Bude to, jak jsem řekl!“ vyjel na něj Kusabi „Musím nejdříve vědět, jestli se o to tzady vůbec dokážete postarat. Slibuji ti, že na příští misi jdeš s námi.“ Slíbil mu Kusabi. „Jetli je to cesta k tvé důvěře. Budu to muset vydržet. Bude to ale otrava.“ Řekl Mich a znovu si lehl na postel. „No právě odcházíme, za týden jsme zpět.“ Rozloučil se Kusabi, odešel z místnosti a zavřel za sebou dveře. Na Michovým obličeji se vyrýsoval úsměv „Je to tu. Nejn, že oslabím Senkai, ale taky o nich něco více zjistím. Jen musím ještě chvíli počkat.“ Pomyslel si Mich.

O pár hodin později vstal Mich z postele a vyšel z pokoje. „Kde asi budou?“ pomyslel si a uchechtl se. Najednou Mich uslyšel nad sebou smícha zamířil k němu. Mich se schoval za stěnu a poslouchal jejich rozhovor. Neslyšel nic důležitého a tak za nimi klidným a plynulým krokem přišel. „Tak vy mažete karty?“ usmál se Mich. „Jo.“ Odpověděl jeden ninja, který zároveň vydechnul kouř z cigarety. „A nevíte kde je ten třetí? Mohli bychom společně něco zahrát a líp se poznat. Co myslíte?“ nabídnul jim Mich. „Jak to mám vědět kde je. Hele a co máš jako za problém? Ptali jsme se tě, jestli chceš hrát s náma?“ vykřikl na něj ninja s cigaretou a zuřivým pohledem se na něj podíval, ale potom se opět otočil a zadíval se do karet. „Doma tě neučili cti co?“ řekl mu chladným hlasem Mich a podřízl ho kunaiem. „Co? Ses zbláznil?“ vykřikl druhý ninja a hned šáhl po kataně jenže Mich byl rychlejší a zabil ho. „Tak to by bylo. Teď se jen kouknu po posledním ninjovi.“ Oddechl si Mich a rozběhl se po úkrytu.

O pár minut později se Mich zastavil před dveřmi u kterých ho už jednou chytil Kusabi, kde sbíral informace o Senkai. „Nemůžu ho najít. Třeba hlídá venku. Nasbírám informace a pak něco vymyslím.“ Popřemýšlel Mich. Mich otevřel dveře, vešel do místnosti a následujících pár miut se prodíral v papírech a dělal si poznámky. Když to dodělal, utřel si pot z čela „To by bylo.“ Zastčil si zápisník pod oblečení, opřel se o stůl a na chvíli si vydechnul. „Jak jsem předpokládal.“ Když tento hlas zaslechl Mich podlomili se mu málem kolena, naštěstí tomu zabránil a tak nepřipustil, aby si dotyčný myslel, že Miche překvapil. „Víš. Měl by sis dát příště větší pozor. Upřímně mě nenapadlo, že by si zabil ty dva ninji. Copak jsme vám neříkali, abyste věřili hlavně sami sobě?“ uchechtl se ninja. „Kusabi.“ Řekl tiše Mich. „Ano jsem to já.“ Odpověděl mu Kusabi „A taky jsem ten třetí ninja.“ Vysmíval se mu Kusabi. Michovi se nahrnul do obličeje po téhle větě překvapivý výraz „Takže tohle si měl v plánu od doby, co jsi mě tu před pár dny nachytal?“ zeptal se Mich. „Máš pravdu.“ Zasmál se Kusabi „Ale abych to upřesnil. Už od začátku si mi moc neseděl. Znám Konohu moc dobře. Chvíli jsem v ní pobýval a zjistil jsem si potřebné informace a vím, že klan Nara je vysoce inteligentí a na co jsou specializováni.“ Posmíval se Kusabi. „Takže on o mě věděl celou tu dobu?“ zatřáslo Michem celým tělem a pomalu se otočil čelem ke Kusabimu. „Víš, já jsem prošel celý svět. Byl jsem v každé vesnici, kde mají speciální kekkei genkai. Vše jsem si zjistil jak o vesnice tak i o kekkei genkai. Vím všechny slabiny všech vesnic. Kdybych chtěl a měl potřebnou armádu stanu se Bohem Nového světa.“ Zasmál se Kusabi „A teď mi v cestě stojíš ty!“ vykřikl Kusabi a rozběhl se proti Michovi. Kusabi chtěl Miche udeřit pěstí, ale Mich pohotoě uhnul a vyskočil z místnosti. Přitom si z batohu vytáhnul výbušný kunai a hodil ho do stropu místnosti, kde stál Kusabi. „To by ho mělo na chvíli zdržet.“ Povzdechl si Mich a dal se nejbližší chodbou z úkrytu. Když vyběhl ven, rozhlídl se dokola, jestli někoho neuvidí, když nikoho nespatřil, rozběhl se dál. Ovšem po pár krocích prudce zastavil, když před něj skočil Kusabi „Opravdu sis myslel, že mě zastaví ten tvůj chabý pokus o zasypání? Teď už nikam neutečeš. Dělej, dej mi ten zápisník a nezabiju tě hnedka. Ale můžu ti slíbit rychlou smrt.“ Zasmál se Kusabi. „Budu muset bojovat. Jiná cesta tu není. To čeho jsem se nejvíce bál je tu. Boj s bratrem Kikai Dasudy, ninjou jménem Kusabi Dasuda.“ Řekl si Mich a postavil se do bojové pozice. „Takže sis zvolil boj? No umřeš tak či tak. Ale musím ti říct, tvé snažení je zbytečné.“ Řekl Kusabi. Mezi nimi bylo chvíli ticho, které přerušil Mich když hodil několik hvězdic po Kusabim. Kusabi si s nimi starosti nedělal a všechny je chytil do jedné ruky. „To je vše? To umím taky.“ Vysmíval se Kusabi a oplatil mu hod hvězdicemi. Hvězdice byly ohodně rychlejší a Mich se jim vyhnul těsným úskokem do vzduchu. Když dopadl, ohlédl se po jejich trase „Cože? To ty hvězdice udělaly takovou díru? Musel do nich vložit chakru.“ Pomyslel si Mich a zahájil útok. „Stínová imitace.“ Řekl Mich a jeho stín uačal sledovat Kusabiho. „Tohle je tvůj tsyl boje. Už jsem myslel, že ho nepoužiješ.“ Řekl Kusabi. A začal uskakovat před stínem. „Tak mu troěšku naženu strach.“ Pomyslel si po chvíli uskakování Kusabi a plnou silou se odazil k Michovi. Michovi dělal problém ho chytit v té rychlosti, ale přeci se mu to povedlo, když byl Kusabi od něj vzdálen několik pár centimetrů. „Dostal jsme tě!“ pochlubil se s úsměvem Mich. „Opravdu?“ uslyšel za sebou Mich a těsně se vyhnul útoku ze zadu. „Je rychlý. V taijutsu mi bude dělat problém.“ Pomyslel si Kusabi. Mich od něj odskočil dál. „Stínové klonové jutsu.“ Mich vytvořil několik málo klonů a zaútočil s nimi na Kusabiho. KUsabi se jim chvíli bránil, pár klonů i zničil, ale i tak ho dostal pravý Mich, když se objevil z čista jasna pod Kusabim a odkopnul ho pořádným kopancem. Kusabi odletěl pár metrů. Mich k němu s dalším klony přiskočil a začali ho dokopávat na zemi. Jeden z klonů ho vyhodil do vzduchu a ostatní ho vykopli co do největší výšky. Tam se objevil pravý Mich a chytil ho do speciální páky. Kusabi sez toho nemohl dostat a padal hlavou k zemi obrovskou rychlostí k zemi „Tohle je tvůj konec! Sokolí pád!“ vykřikl Mich a dopadl v obrovské rychlosti na zem s Kusabim, který dopadl na hlavu. Mich se stáhnul za svými klony, kteří po únavě zmizeli. Když kouř pomalu mizel, Mich zaostřil zrak a uviděl Kusabiho stín „C-co? Jak to že ještě žiješ? Co jsi to za netvora?“ Vykřikl na něj Mich. „Musím něco rychle udělat“ pomyslel si Mich. Postavil se do pozice, z které ovládá stíny, spojil ruce a vyslal stín, který celý kouř obmotal „Teď!“ pomyslel si Mich a stín zmáčknul kouř do malých rozměrů a po chvíli ho rozvázal. „Tohle by ho mělo zničit.“ Řekl Mich. Mich něco uslyšel za sebou, otočil se a uviděl několik kamenů jak se na něj řítí. Mich před nimi začal uskakovat a přitom zahlédl jak vdáli stojí KUsabi se svým úsměvem. To Miche rozhodilo a nestačil uhnout před jedním z kamenů, který ho srazil na zem. Mich se snažil z nárazu rychle probrat, ale kameny do něj narazily dřív a tak Mich dostal nepříjemné zásahy. Když se otřepal, pokusil se postavit a sledoval Kusabiho, Kusabi ale nabral rychlost a rychle přiskočil k Michovi a chytil ho pod krkem „Je vidět, že o mě moc nevíš. Myslíš, že může někdo snít o tom, že by se stal Bohem světa, aniž by byl jeden z nejsilnějších na světě? To pochybuji. Já si zotročím celý svět!“ zasmál se Kusabi, vyhodil si Miche do vzduchu a udeřil do něj pěstí. Mich odletěl do protějšího stromu, tentokrát se probral rychleji a byl připravenej se bránit „Jak to že jsi přežil ten pád? A jak si se dostal z toho kouře?“ vykřikl na něj Mich. „Možná by ses měl ještě něco přiučit. 5íká ti něco techniika od živlu země Nicota?“ řekl Kusabi. „Takže pomocí Nicoty to přežil. Proč jsem si nedal větší pozor.“ Pomyslel si Mich a hned vzápětí vykřikl „To ale nevysvětluje únik z toho kouře.“. Kusabi se usmál ještě více, chladněji „Náhrada. Všechny tyhle tvoje plány jsem zmařil těmihle lehkými jutsu. Asi ti teď ukážu mojí skutečnou sílu. Chakry mám ještě dost.“ Vysmíval se mu Kusabi. „Živel země: Kamenná destinace.“ Země se začala směrem k Michovi rozštipovat, lámat. Mich před tím uskočil, na to čekal Kusabi „Živel oheň: Technika obří dračí hlavy.“ Na Miche se hrnula obrovská velká ohnivá dračí hlava. Mich ji stihnul uhnout, ale z boku ze strany odkud uhýbal před dračí hlavou, proti němu letěly kunaie, ale Mich se jim ani nesnažil uhnout „Ani se nemusím snažit uhýbat, jdou vedle. Počkat!“ Mich zjistil že kunaie jsou přivázány k sobě provázkem. Nestihl už před nimi uhnout a tak ho připevnili ke stromu, do kterého narazil. Z nebe přiskočil Kusabi „Živel oheň Technika ohnivého draka.“ Vykřikl Kusabi a zapálil provázky plameny „Sakra! Ty provázky jsou napuštěné chakrou. To nemůžu roztrhnout!“ pomyslel si Mich. Oheň se rychle rozhořel a spálil Miche. „To je vše. Myslel jsem, že to byl lepší ninja.“ Pomyslel si Kusabi. „Mám tě!“ vykřikl zezadu Mich „Stínový mlýn.“ Dodal a hodil po Kusabim obrovský větrný shuriken. Kusabi se pokusil uhnout ale větrný shuriken byl hodně rychlý a tak ho zasáhnul do stehna, kde mu udělal obrovskou díru. Kusabi zaskučel bolestí, dopadl na kolena a vytáhl si větrný shuriken z nohy. „Teď je má šance!“ pomyslel si Mich a ve stejnou dobu si pomyslel Kusabi „Musím si doplnit energii.“. Mich přivolal další větrný shuriken „Teď už nemohu minout!“ řekl si MIch, zamířil a hodil větrný shuriken po Kusabim. Kusabi rychle z kapsy vytáhl prášek, čeho si Mich nevšiml a rychle ho spolkl. Kusabimu se okamžitě doplnila chakra, síla a jeho rána se začala rychle hojit. Když už byl větrný shuriken blízko od Kusabiho, Kusabi natáhl ruku a větrný shuriken zastavil jakoby nic. „Co? Jak je to možný? Jak to že ho zastavil? A co ta rána? Jak to že se uzdravuje?“ vykřikl Mich. Kusabi si nemohl uštědřit větší úsměv a chladnokrevně pohlédl na Miche „Teď přišel tvůj konec!“ vykřikl Kusabi a hodil po něm první větrný shuriken, který před chvíli chytil. Větrný shuriken měl nadnormální rychlost a Mich uskočil s takovým štěstím, že mu shuriken stihl ještě roztrhnout kousek oblečení u nohou. Poté hodil Kusabi druhý shuriken „Technika problesknutí“ Mich se stal rychlejší ale to i větrný shuriken, který na něj mířil. Mich udělal ve vzduchu salto a větrný shuriken mu pouze uříznul některé vlasy na hlavě. „Uff. Větší štěstí jsem ani nemohl mít.“ Pomyslel si Mich po dopadu na zem. „Živel blesk: Elektromagnetická vražda.“ Vykřikl Kusabi a z ruky vystřelili několik velkých blesků. Pár se Mich vyhnul a od pár dostal pořádnou ránu. Mich odskočil co nejdál od Kusabiho „Nevím, jak to udělal, ale doplnil si za extrémně rychlý čas sílu a tak i chakru. Nevím, kolikrát to může zopakovat, ale já tohle neumím. Když ho nemůžu zabít, budu muset sáhnout po plánu B.“ pomyslel si Mich. Mich udělal znamení pro vytvoření klonů, ale nestihl to. Ze zadu dostal kopačku přímo do zátylku „C-co? Jak kdy?“ pomyslel si Mich. „Od té doby co si uhnul před shurikeny si se bránil tomu nepravému.“ Prozradil mu Kusabi. Kusabi vzal Miche, chytil ho za jednou rukou za hlavu a druhou za nohy. Trochu si ho povyhodil a pak ho zatlačil celou silou dolů, kde měl nastrčené koleno. Mich zaskučel bolestí, vykašlal trochu krev a převalil se na bok. „živel blesk: Létající bůh blesku.“ Kusabi v sobě načerpal obrovské množství blesku, potom se dotknul Miche a ten to dostal v plné síle. Mich opět zaskučel bolestí. „To je tvůj konec chlapečku!“ vykřikl Kusabi a radostně se usmál. Kusabi vrazil ještě jednou do Miche pěstí, pod tímto útokem popraskjala pod Michem země. Potom Miche vzal, trošku si ho vyhodil a silou ho vykopnul do vzduchu k oblakům. „Přeji příjemné přistání.“ Zakřičel za ním Kusabi. Mich letěl obrovskou rychlostí k nebesům a hlavou se mu prodíraly myšlenky „Co se mnou bude? Budu žít? Zemřu? Vypadá takhle smrt? 6il jsem proto, abych nakonci takhle umřel? Zbytečně? To se nikdo o mé misi nedoví? Zničí teda Kusabi Konohu a ovládne celý svět? Jen kvůli tomu, že už nemůžu a vzdal jsem se dalšího boje?“ Michovi se urojila slza „Neji, Imidari, Kakashi, Naruto. Odpusťte.“ Říkal si Mich a na obloze nad ním se mu zjevili jejich obličeje. „Odpusťte, že jsem nebyl sinější.“ Pozvdechl si Mich. Ze všech postav co viděl na obloze, se nejvíce zvětšil Imidariův a něco se snažil říci „Michi! Ty to nesmíš vzdát! Jsi můj přítel! Nechci, aby si umřel. Máš před sebou dlouhý život. A nechci tě ztratit. Poslouchej! Ještě není konec. Pamatuješ, jak jsme se jednou bavili, co může být před smrtí? Tak se zaposlouchej, ty neslyšíš žádné zvony! Ještě si tě nevolaj! Musíš se vrátit. Musíš se vrátit za přáteli!“ řekl Imidariův obraz a pomalu mizel. „Zvony? Žádné neslyším! Ještě nenadešel čas! Budu žít. Musím jim donést zprávu o Senkai. To je teď můj jediný úkol.“ Mich se dostal z toho všeho do skvělé nálady. Obrátil se ve vzduchu a mířil si to hlavou dolů přímo ke Kusabimu „Multi stínové klonové jutsu.“ Mich vypotřeboval skoro všechnu chakru na poslední úder. Vytvořil asi 20 klonů, které se spolu s ním vrhli na Kusabiho. Při dopadu na něj všichni zaútočil, vyjma Miche a 5 klonů, kteří utekli „Tohle jsem musel udělat, nesnáším utíkání z boje, ale musel jsem to udělat, abych ochránil své přátele v Konoze!“ řekl Mich a utíkal směrem zpátky do Konohy s 5 klony, kteří mu v případě nouze měli pomoct.

Další den přiběhl Michischige Nara do kanceláře Hokage. „Jsem tu.“ Vykřikl udýchaně, když neslušně vrazil do místnosti. „Michi!“ vykřikla Tsunade a bylo vidět, že ji spadl kámen ze srdce. „Hokage-sama. Tady máte všechny informace, co jsem byl schopný sehnat o Senkai.“ A podal jí zápisník. „Děkuju. Jsem ráda, že jsi zpátky.“ Řekla Tsunade. „Jsem strašně unavený, doufám, že vám nebude vadit, když si půjdu odpočinout a až zítra nastoupím zpátky do ANBU. Ale ještě před tím vám chci něco říct o Kusabim.“ Nabídl Mich. „Poslouchám.“ Řekla Tsunade. „No, takže abych to zkrátil, tak jsem s ním bojoval. Jsem rád, že jsem přežil. Ale to důležitější. Kusabi má vždy několik es v rukávu, ty kombinace co jsem použil, tak jsem s nima dokázal zatím porazit, každého ninju, proti němuž jsem bojoval. Kusabi má 3 elementy, aspoň více neukázal. Byla chvíle, kdy jsem ho málem dostal, ale z ničeho nic nabral obrovskou sílu, tak nebyl silný ani nazačátku souboje, bohužel nevím, co to způsobilo a ani kolik toho měl v zásobě. Ale i přes tohle všechno má jednu velkou slabost.“ Vypověděl Mich. „A ta je?“ zeptala se Tsunade. „Je to taijutsu.“ Řekl Mich. „Takže taijutsu.“ Pomyslela si Tsunade „Michi už můžeš jít. Jo a chtěla bych ti pogratulovat, k tomu že si se stal joninem“ Rozloučila se s ním Tsunade a začala si číst v deníku.

U skrýše Senkai. „Takže utekl?“ zeptal se Haido. Kusabi přikývl. „A to i s těmi informacemi?“ otázal se Haido. „Jen s těmi nepotřebnými.“ Zasmál se Kusabi a Haido na něj překvapivě koukal. „Myslíš, že veškeré důležité informace budu skladovat na tak lehce dosažitelném místě? Nejsem blázen. Ty informace co má nejsou nijak zvláštní. Hodně z toho se o nás ví.“ Zasmál se opět Kusabi. „Jak geniální.“ Řekl Haido „Kusabi-sama mě snad nikdy nepřestane překvapovat.“ Pomyslel si Haido.

 

Napsal: Daisuke Rock

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hodnocení

(Shizuka, 11. 2. 2011 20:49)

Mé hodnocení je 9 :))Jen tak dal

hodnotenie

(Endaria, 28. 1. 2011 19:01)

iii jaká dlhá kapitola :)juuj..ta misia je zaujímavá..len tak ďalej...je to úžasne napísané..dávam 9:)

Hodnocení

(Kikai, 27. 1. 2011 16:02)

Hodnotím 9. Taky mi trošku nesedělo to s těmi klony a tím doběhnutím do konohy. Kusabi je zmetek :3 pěkně si ho předvedl :3 Celé to bylo ale super a dlouhé :))

něco ode mě

(Mich Nara, 25. 1. 2011 20:34)

to s těmi klony a spotřebou chakry sem Daisukemu řikal, já sem si ten závěr představoval trochu jinak ale je to tak jak to je a já dávám 9

NO..

(Admin- Imidari Tensai, 25. 1. 2011 20:21)

To je sice pravda jenomže máš pravdu Naruta nemůžeš s nikým srovnat tady jde především o to že Naruta má velkou regeneraci díky lišce ten by utíkal i kdyby byl na pokraji smrti a další den by byl zdravej :D

....

(Admin- Daisuke Rock, 25. 1. 2011 20:19)

Ja si myslim ze by to slo. Naruto se uz takhle nekolikrat probtral. Sice nechcu porovnavat Miche s Narutem ale treba ho probral ten rozhovor s tebou :D. No to uz je v celku jedno. Dulezitejsi je ze neumrel :D

Hodnocení

(Admin- Imidari Tensai, 25. 1. 2011 20:16)

No tak povídka se mi vcelku líbila, ale mé hodnocení je 8 jednak se stačilo septat a to za co se tu omlouváš bychom mohli spravit hned a nedělalo by ti to, ale především tam bylo dst chyb i normálně a ten začátek už si zpravil. Dále, nejsem si jistý, že i kdyby to byl sebe lepší ninja, že by tokázal přežít takovou nakládačku jako Mich a pak ještě utíkat do Konohy a na to že už předtím se tam psalo že Mich je unavený a na konci udělá ještě 20 klonů a utíká s nima až do vesnice se mi zdá také divné.

hodnocení

(Kana, 25. 1. 2011 19:57)

to ze je vetsina boj je supr =) a takhle dlouhé..no to se nevidí každý den XD ale mě se to líbilo a tak dávám 9

Omluva

(Admin- Daisuke Rock, 25. 1. 2011 19:52)

Chci se předem omluvit za to, že za uvozovkami je velké písmeno. Je to z důvodu toho, že mi to dělá word a nechce se mi to upravovat. Povídka by mi zabrala daleko více času. Myslím, že je to jen malinká drobnost a není to tak dulezite. Dekuji za pochopení