Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.díl - Nepřátelé Písečné

14. 2. 2010

 

Zatímco se v Listové vesnici připravují chuninské zkoušky a náš nový Speciální tým se plně seznamuje a užívají si prozatímního volna, se mezitím v Písečné vesnici skládají týmy po dvou chuninech nebo Joninech na ochranu geninů, jenž se připravují na cestu do Listové vesnice na chuninské zkoušky.Než se chystali odejít z vesnice, tak k nim promluvil Kazekage: „Doufám, že v Konoze nebudete dělat ostudu a předvedete jim, že jste na vysoké úrovni. Také doufám, že než se vrátíte zpět k nám do vesnice, že z vás bude spoustu chuuninů ale hlavně, ať se všichni vrátíte živý! No, měli byste už vyrazit, máte nejvyšší čas!“oznámil jim Gaara. Pak přikročil ke Kankurovi a pošeptal mu: „Doufám, že to zvládneš uhlídat.Bude nejlepší, když půjdete pohromadě, abyste měli více síly, kdyby se něco stalo.“ Na to Kankurou: „Neboj Gaaro, budu na ně dávat pozor jako by to byli vlastní. Jsem si vědom rizika a byl jsem taky obeznámen se situací.“dodal přesvědčivě Kankuro. Gaara už potom jen odstoupil od Kankura a veřejně prohlásil: „Buďte opatrní a přeji vám hodně štěstí!“poté jen Temari s Kazekagem sledovali jak týmy včetně s Kankurem se ubírají směrem k Listové.

Jak opustili vesnici, se jeden genin zeptal Kankura:

„Kankuro-sensei, co vám to říkal Kazekage-sama? Neměli bychom to vědět, je-li to nějak důležité a taky proč jsou tu chuunini a taky jonini? Vždyť jich tu nebývá tolik.“

Kankuro se na něj podíval: „Hm...máš pravdu..“ řekl Kankuro a dal pokyn, aby se všichni zastavili.

„Takže, měli byste vědět, proč je nás tu tolik a ne jako obvykle, kdy nás jde o hodně méně třeba jen jeden jonin.“oznámil Kankuro: „Je to tím, že se poslední dobou ukazuje spousta informací o nějaké společnosti, která má něco v plánu s Písečnou vesnicí a taky se zemí Větru. Už nějaké jednotky byli touto organizací napadeny, buď jim utekly a nebo se jich vrátilo o hodně méně než před tím.Bohužel, nemůžeme přesně určit, co mají za lubem a ani kolik jich je. Proto Gaara vyslal tolik zkušených ninju, ale taky si nechal na obranu nějaké ve vesnici. Proto je vyhlášená u nás pohotovost, protože hrozí, že nás právě napadnou při cestě do Konohy a proto buďte opatrní, když vám bude něco podezřelého, okamžitě mi to hlaste jasné?!“obeznámil je se situací Kankuro a dal pokyn k pohybu.

Mezitím v Listové vesnici nic netušící obyvatelé prožívali den jako jiný, když mají volno. Daisuke posedával na hlavě Nidaimeho, když v tom za ním se objevil Nikolay Uchiha.

„Ahoj Dai. Jak se vede a co Sakura?“zeptal se rejpavě.

„Čao, tak ty to taky víš?“ zeptal se tázavě Daisuke.

„Prosím tě, to ví snad asi každý.“odfrkl si Nik.

„Hmm říkáš, že každý jo? A co jinak, jak se připravuješ na chuuninskou zkoušku? Víš o tom, že se tam můžeš přihlásit jako zkoušející a přidat si tam svoji vlastní část zkoušky, ne?“ zeptal se Daisuke Nikolaye.

„Jo, to vím a taky se tam přihlásím jako zkoušející!“odpověděl důrazně Nik.

„Tak to ti přeji hodně štěstí. Víš přece, že tenhle ročník by měl být hodně vyrovnaný a taky nejspíš poslední co se tady ukáže Písečná vesnice.“ popřál Nikovi.

„Jo, dík, máš pravdu, právě proto se tam přihlašuji, chci vědět co je v těch geninu z Písečné a taky jaký jsou v porovnání s našimi geniny. Jak říkáš, tenhle ročník bude hafo zajímavej.“ Dodal.

Mezitím v Ichiraku-rámen se sešli Shikamaru a Imidari. A povídají si o tom, co zažili a i o Akatsuki.

„Hele, Imidari, víš, teď ty bitvy proti Akutsuki a Orochimarovi nebudou o nic lehčí, jako dřív, pořád se zlepšují a mají víc a víc démonů. Navíc, ty členy Akatsuki, jenž potkáváme, jsou stále silnější, vem si třeba toho Hidana a Kakuzu, sice jsme je porazili, ale pak se tu objevil ten Pein se šesti těly nebo kolik jich měl a jak Konohu rozmetal na prach. Opravdu mě toho asi ještě hodně překvapí.“ řekl Shikamaru zoufale.

„Máš pravdu, žijeme v bláznivé době a nikdy nebude klid, dokud jednotliví členové Akatsuki ba i Orochimaru budou žít, ale stále tu budou noví a noví nepřátelé.“ dodal Imidari.

„Jo no, ale to nás pak už zastoupí nová nadcházející generace.“ zasmál se Shikamaru.

„V to jen můžeme doufat. Já udělám cokoli, abych tyhle zmrdy vyhladil a jak tě znám, Shikamaru, ty určitě taky. Vlastně, ty ani nebudeš mít na výběr, to by ses musel k nim přidat.“ řekl směšně Imidari a oba se tomu hlasitě zasmáli.

Mezitím se výprava z Písečné vesnice v čele s Kankurem přibližuje k hranicím s Ohnivou zemí. Když v tom najednou kolem nich proletí kunai s výbušninou, jak si toho Kankuro všimne, okamžitě zavolá:

„Všichni se kryjte!“ Jakmile vybuchla výbušnina, ozvalo se:

„Nekonečná tma.“  V tu chvíli je obklopila úplná tma.

„Buďte všichni ostražití! Meko, dělej!“ vykřikl Kankuro.

„Zrušení techniky! Sluneční zář.“ Technika nekonečné tmy byla zrušena a vypadá to, že následná technika tzv. Sluneční zář dočasně oslepí nepřítele.

„Zavřete všichni očí.“ vykřikl Meko. Mezitím se ozvalo:

„Vy si myslíte, že nás oslepíte takovou trapnou technikou? Trochu nás podceňujete! Je vidět, že nás vůbec neznáte!“ vykřikl jeden z nepřátel.

„Dobře, tak to uděláme po mém!“ řekl Kankuro a poslal na ně své loutky.

„Vypadá to, že tahle výprava nebyla zbytečná, opravdu jsme narazili horší na sourozence Kazekageho!“ rozesmál se a s přehledem se vyhnul loutkám.

„Jak to myslíš, to jste na naše týmy útočili, jen abyste našli sourozence Kazekageho? Co máte v plánu?“ vykřikl s údivem Kankuro.

„Zanko teď!“ vykřikl po chvíli netrpělivě na Zanka, aby provedl útok.

„Tanec půlměsíce!“ zvolal Zanka, poté vytvořil tři stínové klony a zaútočil na toho ninju. „Zářicí nebe!“potom hned vytvořil nepřítel 3 klony a jakmile se k nim Zanko přiblížil, všechny vybuchly a to tak přesně, že to Zanku úplně rozdrtilo.

„Néé, Zanko! Ty jeden bastarde, teď jsem se opravdu nasral!“ vykřikl na protivníka. „Myslím, že by tvůj přítel akorát překážel. Mimochodem, jmenuji se Souzu. Bude se ti to hodit vědět, protože  od teď budeme spolu spolupracovat, jasný?“ vypověděl Kankurovi.

„Co jsi to právě řekl? Že se jmenuješ Souzu? Ty musíš být ten, co se snaží ovládnout Písečnou vesnici a celou zemi Větru!“ přesvědčivě řekl Kankuro.

„Ale, ale, ty mě znáš? Taková pocta. Ale je vidět, že znáš jen část našeho plánu.“ zasmál se Souzu.

„Honem, zaberte správná místa a ať už to máme za sebou!“ vykřikl Souzu. V tom vyskočili, další jeho poskoci, obklopili Kankura ze všech stran, že nesthil Kankuro ani zareagovat. „Technika bariéry.“ zahlásili. Tímhle Kankura uvěznili do bariéry.

„Dělejte, doveďte geniny do Konohy a dva z vás dvou půjdou zpět do Písečné vesnice! Pohněte si, běžte oznámit Hokagemu a Kazekagemu co se stalo!“ vkřikl na ně Kankuro. Ti ho okamžitě uposlechli.

Jakmile se to Kagekage dozvěděl, okamžitě vyslal Temari, Bakiho a Meka.

Ve Vesnici ukryté v listí si nechal okamžitě Hokage zavolat členy právě nového vytvořeného týmu, jenž byli Imidari Tensai, Nikolay Uchiha a Daisuke Rock. Jakmile došli do pracovny Hokageho, promluvil na ně Kakashi:

„Jste posláni na misi, kde máte za úkol zachránit Kankura! Bohužel nevíme, co mají za lubem s Kankurem a proto neztrácejte čas a okamžitě to zjistěte!“seznámil je se situací Hokage.

„Ale Hokage-sama, já mám být na chuuninských zkouškách.“ otázal se na Kakashiho Nik. „To se pro tebe ruší, teď budeš v téhle misi, která je daleko důležitější!“ přikázal mu Kakashi „Ale...“ chtěl se vymluvit Nikolay.

„Žádné ale! Chceš snad dát přednost chuuninské zkoušce před záchranou Kankura? Myslím si, že ne, zároveň si vyzkoušíte týmovou spolupráci. Věřím, že se vám podaří Kankura zachránit. Mimochodem, setkáte se na hranicích s jednotkami z Písečné vesnice. Tak můžete vyrazit!“oznámil jim Kakashi a oni se už jen vydali směrem k hranicím mezi Ohnivou a Větrnou zemí.

 

...pokračování příště...

Napsal: Daisuke Rock

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Nikolay Uchiha, 23. 2. 2010 15:08)

Super Luko je to dost dobry.