Jdi na obsah Jdi na menu
 


7.díl - Příprava na misi

5. 4. 2010

Bylo odpoledne, když byli Nikolay a Imidari požádáni, aby se dostavili do kanceláře Hokage. Kakashi seděl ve své pracovně, když v tom někdo zaťukal.

„Dále.“ řekl Kakashi a opřel se v křesle. Dveře se otevřely a v nich stáli ti, kteří měli přijít. Přistoupili ke stolu a řekli:

„Chtěl jste s námi mluvit Hokage-sama?“

 „Ano“ odpověděl Kakashi a pokračoval: „Mám pro vás misi, ve které budete vy a ještě jeden tým. Ale naskytuje se tu jeden problém.“

„Myslíte Daisukeho?“ zeptal se Imidari.

 „Ano. Nebude schopen ještě několika misí, takže nevím koho k vám připojit.“ odpověděl mu na to Kakashi.

„Já bych o někom věděl.“ navrhl Nikolay.

„A koho tím myslíš?“ zabořil se do křesla Kakashi.

„Jde o jednoho Chunina kterého jsem potkal. Jmenuje se Michischige Nara.“

„Myslíš Shikamarova bratra?“ otázal se Imidari.

„Jo, to je přesně on.“ odsekl Nikolay.

„Dobře.“ přerušil je Kakashi.

„A abych nezapomněl, nepůjdete tam sami. Půjde tam ještě s vámi další tým, jde o složený tým pro tuto misi. Patří tam Sakura, Lee, Naruto a jejich velitelem bude Shino a jako velitel celé mise bude kapitán Yamato. Tak a teď k té misi, jde o úkol, který se odehrává v zemi Měsíce. Podle jedné legendy se při zatmění měsíce otevírají brány do starověkého chrámu, kde by měl být ukrytý svitek s léčebnými technikami. Tyto techniky by nám mohly pomoci zachránit spousty lidských životů. Takže vaším úkolem je odjed tam a vypátrat svitek.“

„Kdy máme vyrazit?“ zeptal se Nikolay.

„Zítra ráno.“ odpověděl Kakashi a pokračoval: „Na najití chrámu máte pouhých sedm dní, jelikož se brány otvírají pouze při zatmění, druhý pokus by byl až za dvě stě let. Více informací neznáme, ale můžete se pokusit zeptat na ostrově Mikazuki krále a královny. Naruto, Sakura a Lee je znají, takže by to mělo být snazší. A jako poslední věc, chci, aby se sem dostavil Imidari. Budou tu i ostatní kapitánové, takže i Shino a Yamato.“

„Ale to není možné, cesta do země Měsíce bude trvat tři dny.“ vyjel Nikolay.

„Nemáte na vybranou!“ zdůraznil Kakashi a naznačil, že jejich hovor je u konce. Po hodině se do kanceláře dostavil Imidari. Zaťukal a otevřel dveře, tam už stáli Yamato i Shino.

„Tak, poslední informace o misi dám vám, vy je potom vyřiďte ostatním. Dostal jsem informace, že po svitku půjde také nějaký klan jménem Kyosho, ale nevíme, jestli ještě někdo jiný, možná po něm půjde i Kabuto, ale to není potvrzené. Ten klan ho chce, aby mohl uzdravit jednoho svého muže, který by měl mít sílu jako ocasý démon. Kdysi se mu říkalo Démon bez ocasu. Naštěstí je teď těžce nemocen, ale oni se rozhodli, že mu pomůžou a s jeho pomocí zaútočí a svrhnou vládu Měsíční země a mnoho dalších. Takže to budou chtít za každou cenu, takže si musíte dávat velký pozor. Dále, Kabuto tam nejspíš bude, aby to získal pro Orochimara a mohl ho uzdravit.“

„Máme tedy věřit tomu, že budou nepříjemnosti? Kolikátá třída mise to je?“ zeptal se Yamato „Ano, přesně tak. Je to mise A, ale může se vyhoupnout až na S, takže musíte být velmi opatrní.“ odpověděl mu Kakashi.

„Teď už to prosím běžte vyřídit svým týmům a přichystejte se, čeká vás těžký týden. Imidari, vyřiď prosím Michischigemu, že jde s vámi, myslím, že to pro něj budou užitečné zkušenosti.“ dopověděl a všichni pochopili, že mají jít. Imidari to šel vyřídit Nikolayovi.

„Čau, tak co ti řekl?“ zeptal se Nikolay hned jak viděl Imidariho.

„Ale nic moc. Měl bych najít Michischigeho, jde s námi. Takže, zatím a přichystej se na boj.“ řekl a přišel k němu. Nikolay ani nestihl odpovědět a Imidari zmizel. Imidari se objevil, až na střeše klanu Nara kde ležel Shikamaru a Michischige.

„Sakra kde se tu vzal? Je rychlejší než já.“ pomyslel si Mich.

„Zdravím vás.“ pozdravil Imidari.

 „Čau Imidari, jak je?“ zeptal se Shikamaru a ani se na Imidariho nepodíval. Pořád sledoval mraky.

„Ale jo, jde to, ale kvůli tomu tu nejsem, jdu vlastně za Michem. Mám po něj totiž zprávu od Hokage-sama.“ Teď už se zvedl Mich a podíval se na Imidariho.

„O co jde?“ zeptal se podiveně Mich.

„Jdeš na misi. Tady v tomto dokumentu najdeš všechno potřebné. Doporučil tě Nikolay, važ si toho, získáš potřebné zkušenosti.“ musel vysvětlit Imidari.

„Ale né, to je otrava.“ odsekl Mich ulehajíce na střechu.

„Být na tvým místě, tak to beru trochu vážně, nezapomeň že už nejsi Genin, teď budeš mít víc misí než předtím a nesmíš je brát na lehkou váhu. Pokud ohrozíš někoho z mého týmu tak to nepřežiješ.“ zvýšil hlas Imidari.

 „Imidari, vím, co tím myslíš, postarám se o to.“ řekl Shikamaru a mrkl na Imidariho který si mohl vydechnout, podíval se vděčně na Shikamara a zmizel.

„O co mu de?“ podivil se Mich.

„Jde mu hlavně o tým, nikdy už nechce vidět někoho umírat, a pokud bude chtít někdo zabít někoho z jeho týmu, klidně ho zabije. I tebe pokud nebudeš dělat, co máš, tak tam zařveš. Tohle není, jak na akademii to si uvědom, tady pude o krk a podle toho jak se Imidari tvářil,  to nic lehkýho nebude a nechce, aby tam byl někdo, kdo jenom ohrožuje jeho tým. A teď už to neřeš.“ vysvětlil Shikamaru. Pak už oba mlčeli a dívali se na oblohu. Imidairi došel k nemocnici a potkal Sakuru s kyticí v ruce.

„Ahoj.“ zvolal. Sakura se otočila, usmála se a zamávala na něj.

„Jdeš za Daiem?“ zeptala se a pousmála se.

„Jo, jdu a mám pro tebe zprávu od Kakashiho. Ale řeknu ti to až u Daie.“ pousmál se. Když došli k Dasukeho pokoji, zaťukali a otevřeli. Dai seděl na posteli a díval se, kdo přišel.

„Jé, ahoj lidi.“ zradostněl Dai.

„Ahoj.“ pozdravili ho.

„Přišel jsem se na tebe podívat, jak je?“ řekl Imidari a posadil se naproti němu. 

„No, už je to lepší, ale pořád se nemůžu moc hejbat.“ zesmutněl Dai.

„Abych nezapomněl, Sakuro, to ohledně Kakashiho. Tak jde o to, že jsi byla vybrána na misi, budeš se toho účastnit v složeném týmu, je tam s tebou Naruto a Lee a váš kapitán je Shino. Dále tam jde s tebou můj tým ovšem bez Daisukeho, kterého nahradí Michischige Nara, nový Chunin.“ prozradil Imidari.

„Ach jo, škoda, že nemůžu jít!“ povzdychl si Daisuke. Imidari zatím podal Sakuře složku, ve které byli bližší informace. Sakura dala kytici do vázy a políbila Daisukeho. 

„Hlavně se mi vrať v pořádku a vy všichni taky." doufal Daisuke. Potom se rozloučili a Imidari se Sakurou se odešli balit na misi. Když Imidari došel domů a vstoupil do pokoje, před ním seděla na posteli Hinata. 

„Ahoj Hinato, co tu děláš?" podivil se Imidari. Hinata k němu přistoupila:

„Víš, dozvěděla jsem se, že jdeš na misi. Proč jsi mi nic neřekl, kdy si mi to chtěl říct?" vyzvídala Hinata.

„Já no...chtěl jsem se nejdřív sbalit abych měl vše připravené na misi, potom bych za tebou přišel. Neboj se..." odpověděl Imidari a obejmul ji. Hinata na něj upřela oči:

„Vím vše o té misi. Prosím tě, kdyby se mělo něco přihodit, stáhni se nebo cokoli něco jiného. Nechci, aby jsi dopadl tak špatně jako Daisuke." prosila Hinata.

„Víš, že je to těžké ale to asi nepůjde. Musíme dokončit misi ať se děje, co se děje. Ale máš mé slovo, kdyby to vypadalo hodně špatně, tak se stáhneme." pousmál se Imidari a hned pokračoval: „Navíc, víš jaká je teď Daisukemu uznávaná úcta. Za to, že se obětoval pro tým, aby mise byla splněna. Ovšem, já si najdu jinou cestu jak být uznáván..." řekl Imidari. Hinata se zamyslela:

„Snad máš pravdu, Imidari." a povzdychla si. Potom se políbili.

„Chtěla bych s tebou zůstat přes noc. Chci být s tebou před tou misí, nikdy nevíš co se může stát, prosím...." prosila Hinata.

„Hinato...rád bych, aby si tu zůstala, ale nejde to. Zítra mám důležitou misi a potřebuju se pořádně vyspat. A pořád se o mě neboj, já se ti vrátím. A mám tu pro tebe taky jednu malou misi..." napíná Imidari: „Potřebuji, aby si dávala pozor na Daisukeho, aby nebyl sám. Uděláš to pro mě?" prozradil ji její úkol.

„ A zbývá mi snad něco jiného?" pousmála se na Imidariho. Potom se ještě políbili a Hinata odešla k sobě domů.

 

.....Pokračování příště…..

Napsal: Imidari Tensai

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář