Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prosím o přečtení a vyplnění dotazníku

14. 10. 2010

Ahoj chtěl bych vás tímto požádat aby sjte vyplnili následující dotazník. Zkopírujte si ho do wordu a vyplňte, takto vyplněný ho pošlete na e-mail list.ves@seznam.cz     děkuji předem za účast. Toto je překvápko i pro Dai a rád bych aby to vyplnil také.Já si s tím možná pohraju a udělám na to nějakou hezkou tabulku ale to se ještě uvidí :) A abych doplnil prosím o atributy vašich postav né vás :D Tyto informace zpracuji a dám ji na stránky aby sme udělali zase něco zajímavého a zjistíme aspoň kolik vás je aktivních :)

Admin- Imidari Tensai

Jméno:

Věk:

Výška:

Váha:

Datum narození:

Místo narození:

Místo kde žiji:

Znamení zvětokruhu:

Registrační číslo ninji:

Krevní skupina:

Oblíbené jídlo:

Vaše nynější hodnost:

Kdy jste získali a jaké hodnosti:

Splněné mise:

poznámka: některé věci jako znamení zvěrokruhu registrační číslo prosím aby bylo šestimístné a na začátku byla 0 takže pak už jen 5 čísel děkuji :) a typ krve jsou jen ze srandy ale můžou se hodit proto prosím o jejich zapsání, dále u Splněných misí si přeji aby Genin psal pouze mise E-D-C Chunin E-D-C-B a Jounini E-D-C-B-A-S děkuji předem a pište to takto: 12 třídy E, 28 třídy D, 34 třídy C apod. čísla si vymyslete ale prosím ať nejsou příliš přehaná a určitě nepište Genini žádný mise přes 100 to můžou Chunini u těch E,D asi a Jounini ti můžou tak nějak jak chtějí. Výjimkou je Mich ten může i S protože je teď u ANBu a ačkoliv půjde na první misi tak ať to napíše jako že jich už má těch S a A pár za sebou když už je u nich. A k "kdy jste získali a jaké hodnosti" tak tady prosím napište např. kdy jste ukončili akademii, kdy jste se stali chuunini, jonini a další...třeba mich napíše kdy se stal členem ANBU atd. Děkuji :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozor!!!!!!

(Admin- Daisuke Rock, 14. 10. 2010 19:41)

Pro všechny co odeslali tento dotazník od 19:45 pátek 14. října tak aby ho poslali znovu a aktualizovali...pár věcí tam přibylo :-). Děkuji za pochopení :-)

jasne

(Kana, 14. 10. 2010 15:43)

mas to XD