Jdi na obsah Jdi na menu
 


26.díl - Pravda o Hyuugovi

30. 8. 2010

Takže rozhodl sem se napsat speciální povídku, která bude jen o mě. Tato povídka nebude tak úplně zapadat do děje. Odehrává se před tou Daisukovou to znamená, než kdokoliv odešel, ale chci tímto příběhem vysvětlit několik věcí, takže doufám, že se vám bude líbit.

„Orochimaru co ty tady děláš?!“ vykřikl Imidari. „Chceš se dozvědět pravdu?“ zeptal se Orochimaru. „Jakou pravdu? Co si sakra myslíš?“ „Pravdu o tvých očích.“ zasmál se Orochimaru. „Cože?! to snad…“ nedokázal se udržet Imidari. Orochimaru se otočil a byl na odchodu, když řekl poslední větu. „ Jestli ano vrať se na bojiště a pátrej Byakuganem něco určitě najdeš.“ „A proč to vlastně děláš?!“ vykřikoval Imidari který byl vzteky bez sebe. „Připadá mi to zábavné.“ zasmál se Orochimaru a zmizel. Imidari si na posteli sedl. „Byl to jen sen? Nebo to byl opravdu Orochimaru?“ přemítal v duchu. Už se rozednívalo a tak se Imidari rozhodl, jít se podívat na stadion. Stoupl si doprostřed arény, zapnul Byakugan a něco viděl. Pod zemí v místech kde se při boji schovával Orochimaru něco bylo. Imidari tam došel a začal hrabat. Byl to svitek. Rozevřel ho a začal číst. Když dočetl, sedl si a nedokázal říct jediné slovo. Vstal a chtěl jít domů, když se před ním objevila Hinata. „Tak tady si. Trvalo mi, než sem tě našla, potřebuji s tebou mluvit.“ „Jistě co potřebuješ?“ zeptal se Hianty. „Jde o mého otce. Už spolu nějakou dobu chodíme a já bych chtěla, aby si ho poznal. Už nechci s tebou chodit za jeho zády. Nelíbí se mi to. Proto sem tě přišla poprosit, jestli by si dnes nepřišel a mohli bychom mu to říct. „Myslel sem si, že to řekneš a rád tvého otce poznám.“ pousmál se Imidari.

Jak řekl, tak se stalo. Mířili přímo k hlavnímu domu Hyuuga klanu. Vešli dovnitř a u stolu tam seděl vůdce klanu a Hinatin otec Hiashi Hyuuga. Hinata ho předem spravila o tom, že pří jde i Imidari. Posadili se naproti němu. Chvíli si je jen tak prohlížel, ale pak se rozhodl promluvit. „Jak se jmenuješ?“ „Imidari, Imidari Tensai.“ „Něco jsem o tobě slyšel, prý máš Byakugan a ovládáš ho podobně jako můj synovec. Prý si dokonce přišel i na naše techniky úplně sám, což tě řadí k Nejimu. Nikdy sem tomu však nevěnoval pozornost, nemyslel sem si, že by něco takového bylo možně a přece tu přede mnou teď si. A kde máš vlastně rodiče?“ Imidari sklopil pohled. „Aha chápu, jak se to stalo?“ neubránil se zvědavosti Hiashi. „Pane při vší úctě, není to tak, že by umřeli, tedy alespoň to nevím jde o to, že je ani neznám.“ Hiashi věděl, že se nejspíš dostanou párkrát do trapných chvil, ale myslel si, že se to bude týkat ohledně Hinaty. Ne, ohledně rodičů. Zavřel oči aby to na sobě nedal znát. „Chápu, že se nejspíš teď trápíme všichni vinou, kam se dostal tento rozhovor proto bych rád poprosil o změnu tématu.“ navrhnul Imidari, který konečně zvedl zrak a viděl jak se na něj Hiashi nepřestává dívat. „Ten chlapec mě nepřestane udivovat, nejspíš si budu muset zvyknout.“ pomyslel si Hiashi. „Souhlasím. Hinata už mi řekla, že má přítele a já nevěděl koho. Nebudu se na vás zlobit, ale rád bych věděl, proč jste mi to neřekli dříve?“ Teď si vzala slovo Hinata. „Bála jsem se.“ začervenala se Hinata a pokračovala. „Nevěděla sem, jak budeš reagovat, otče. Proto sem chtěla počkat a teď už vím, že chci být s ním.“ „Dobrá tedy. Nevadí mi to a myslím si, že sis vybrala dobře.“ Oba se na sebe usmáli a radovali, avšak jejich radost náhle zmizela. Na dveře někdo zaklepal. Otevřeli se a stála tam Sakura. „Hinato je to potvrzené si těhotná.“ Imidari i Hiashi zvážněli a podívali se na Hinatu, která se v tu chvíli začervenala. Imidari se usmál a políbil Hinatu na čelo. „Čekáme dítě to je skvělé.“ objal ji Imidari. „Odejdi z mého domu.“ řekl klidně Hiashi a pak začal křičet. „Jestli se ještě jednou přiblížíš k tomuto domu nebo k Hinatě, najdu tě a zabiju.“ jeho křik přilákal několik členů vedlejší rodiny i Nejiho. Imidari viděl, že i kdyby se snažil nějak ospravedlnit, nepomohlo by to. Věděl, že nemá na výběr nic jiného než odejít. Tak se i stalo.

Sakura vyšla na hlavy Hokagů. Seděl tam přesně, jak tušila. Posadila se vedle něho a řekla. „Promiň, to co se událo je moje chyba, já vím, ale prosím odpusť mi.“ „Není co odpouštět je to skvělá zpráva. Navíc je lepší aby se to dozvěděl teď, než později od někoho jiného. Podle mě to zase tak špatně nedopadlo.  Už vím, co budu dělat. Musím říct pravdu. To je jediná věc, kterou můžu udělat.“ chystal se k odchodu, když ho Sakura zastavila. „Pravdu? Jakou pravdu?“ „Pravdu, kterou mi řekl Orochimaru. A abych nezapomněl, chtěl bych tě požádat, aby si řekla paní Tsunade jestli by neudělal jeden lékařský zákrok. Myslím, že budu potřebovat pomoc. “ usmál se a zmizel. Sakura tam ještě chvíli seděla a nemohla uvěřit tomu, co právě slyšela.

Objevil se až u hlavní budovy Hyuuga klanu. Zaklepal a odsunul dveře. Seděl tam Hiashi, Neji i Hinata. Hinata rychle zakřičela. „Prosím odejdi nebo tě zabije.“ „Už nebudu utíkat, celý život musím utíkat před věcmi, kterých se bojím. Lidé sou ve své podstatě zvláštní, něco chtějí, ale nedokážou se postavit k této věci čelem. Hlavní však je něco jiného. Pane Hiashi řekl ste, že mě zabijete, když sem pří jdu že? Potom tedy ať se tak stane, pokud nejsem dost dobrý pro vaší dceru. Ale ještě něco vám chci říct, pokud se to má stát dovolte mi prosím, aby se to stalo ve vaší tréninkové aréně, kterou zde schováváte a ať je to přede všemi členy klanu Hyuuga. Můžete mi prosím prokázat tuto službu?“ otázal se Imidari. Hiashi se napil čaje a postavil se. „Dobrá tedy. Neji svolej všechny do arény.“

Všichni už byli v aréně. Neji seděl vedle Hinaty, která plakala. Dole stáli dva lidé. Hiashi se postavil do útočné pozice a zapnul Byakugan. Imidari se nehýbal. „To chceš umřít jen tak? Bez toho aby ses mohl bránit?“ vysmíval se mu Hiashi. „Pokud si myslíte, že mou smrtí něco vyřešíte, pak ano. Rád zemřu.“ Odpověděl Imidari a zavřel oči. Pak už jenom slyšel jak Hiashi vykřikuje. „Vzdušná dlaň.“ Potom Imidari ucítil velký náraz, jak ho odhodil a skončil ve zdi, která se jeho nárazem rozbila. Imidari padnul na kolena, předklonil se a opřel se ještě o ruce. Vyplivl krev a pokoušel se vstát. Dělalo mu to problémy, ale zvládl to. Postavil se na nohy, ale stále byl v předklonu. „Jak to že vstáváš?“ nemohl uvěřit svým očím. „Snad jste si nemyslel, že to budete mít tak snadné.“ zkusil si Imidari vzpomenout co by v tu chvíli řekl Dai. „Než tě zabiju, řekni mi, co tě žene kupředu?“ zeptal se už mírněji Hiashi ale stále kypěl vzteky. „Vaše dcera a to, že ji znovu uvidím. To je to nejlepší proč vstát to je důvod proč i když padnu na kolena, vstanu a jdu dál a pro můj sen, aby na zemi konečně zavládl mír.“ „Proč nenecháš mojí dceru na pokoji? To ti na ni záleží víc než na svém životu?.“ nemohl se ubránit výkřiku Hiashi. „Já vaši dceru miluji a nikdy bych nedovolil, aby jí kdokoliv ublížil. A pokud se ptáte na to, zda je její život pro mě přednější než můj tak ano. Nikdy jsem si nemyslel, že můj život má větší hodnotu než její tak to je. Nikdy ji neopustím, já ji MILUJI!“ už to nevydržel. Co si ten kluk myslí, že říká o jeho dceři, za to zaplatí a tvrdě. Hiashi se rozběhl a dal mu několik úderů a kopů do břicha. Poslední ho odhodil a Imidari spadl na zem a dalších několik metrů jel po zemi, až se zarazil o zeď. Hiashi se otočil a chystal se otočit, když za sebou něco zaslechl. Otočil se. Imidari seděl na zemi a opíral se o zeď. „Rád bych vám něco řekl, pokud dovolíte. Řeknu vám pravdu.“ řekl Imidari. „Jakou pravdu?“ zeptal se už klidněji Hiashi. „Pravdu o ninjovi jménem Hizashi.“ v obecenstvu to zašumělo.

„Právě se uzavřel mír mezi Oblačnou a Listovou vesnicí. Téhož večera se však něco stalo, něco co mohlo změnit dějiny a znovu otevřít právě zavřené rány. Mohla být započnuta nová válka. Bleskový ninja, který odpoledne podepisoval smlouvu, se teď vkradl do sídla Hyuuga klanu a pokusil se unést Hinatu, která toho dne oslavila své třetí narozeniny. Toho ninju však zastavil a zabil vůdce klanu Hiashi. Nakonec se však ukázala bratrská láska a místo vůdce klanu šel jeho bratr Hizashi.“

„Tento příběh všichni moc dobře známe, nemusíš nám ho vyprávět.“ řekl výsměšně Hiashi. Všichni v obecenstvu souhlasili. „Ano, tento příběh ste možná slyšeli, ale znáte pokračování? Víte co se s ním stalo po oschodu?“ zeptal se ironicky Imidari. Teď do arény vkročili i Neji s Hinatou zaujati vážností hovoru. „Ano byl předán oblačné.“ řekl Neji tázavým pohledem. „To jste si mysleli špatně. Řeknu vám, jak to skutečně bylo.“ všichni zmlkli a dívali se jen na Imidariho, který tam seděl.

„Hizashi byl poslán spolu s několika jednotkami oblačných ANBU do Oblačné. Po cestě se však stalo něco, co nikdo nemohl předpokládat. Jeden z ANBU se najednou postavil proti ostatním a začal je zabíjet. Poté na ně zaůtočili nepřátelé v čele s ninjou, jehož jméno je nám všem velmi dobře známé. Byl to Orochimaru. Povraždil všechny ANBU kromě jednoho, kterému se povedlo utéct. Nechal ho. Řekl, ať ho nikdo nepronásleduje. Orochimaru zatím odvedl Hizashiho do svého úkrytu. Když dorazil do Oblačné a řekl to Raikagemu, vybouchl vzteky. Věděl že Konoha jim dalšího Hyuugu nevydá, že je bláhové se o to vůbec pokoušet navíc by tím řekl, že jejich ANBU sou neschopní, když někoho takového nechali dostat se do Orochimarova úkrytu. Proto tam poslal několik ANBU, ale nezbyli tam po nich žádné stopy. Mezitím se Orochimaru dostal až do svého úkrytu. Ten ANBU co s nimi šel, si sundal masku, byl to kdo jiný než Kabuto. Hizashi byl uvržen do cely, odkud ho později předvedli před Orochimara. „Co se mnou zamýšlíš?“ ptal se Hizashi. „Chci, aby si dal tvůj Byakugan do mých služeb. Přidej se ke mně a staneš se mým podřízeným.“ „To raději umřu.“ odporoval Hizashi. „Jak chceš, to můžu zařídit, ale nejdřív předáš svoje schopnosti někomu, kdo mě bude poslouchat. Naneštěstí momentálně nemám nikoho, který by tvé oči dokázal příjmout. Budeš žít o něco déle, ale neraduj se moc. Zrovna teď Kabuto šel sehnat jednoho chlapce který má velký potenciál příjmout oči i geny.“ když domluvil, mávnul rukou a stráže ho odvedli zpět do cely. Kabuto mezitím dorazil na místo. Stál před branami Mlžné vesnice. Vešel branou dovnitř a zamířil si to do středu města, kde podle jeho informací měl sídlit klan, jehož součástí to dítě bylo. Vkradl se dovnitř a unesl dítě, tehdy mu bylo pouhých devět let. Orochimaru však něco zjistil pozdě. Ten klan dělá odpečetění Kekkei Genkai v deseti. Tedy Orochimaru uděal velikou chybu že ho unesl tak brzo. Kabuto vyběhl z vesnice a utíkal i s ním směrem k Orochimarovi. Když se dostali až ke skrýši, Orochimaru je přijal a hned po té se začalo s pokusem. Hizashimu byli výjmuty oči, které byli ihned implantovány malému chlapci. Poté bylo Hizashimu odebráno množství DNA, které Kabuto upravil, aby tomu dítěti přesně padli. Hizashi následně zemřel a Orochimaru ho nechal odvést Oblačné. Byl přece jen její. Ten chlapec se zotavoval několik týdnů, než si zvykl na nové oči. Poté se však něco stalo, něco co mu změnilo život, do úkrytu vnikli listový ANBU bylo jich nespočet. Orochimaru byl nucen uprchnout a to dítě bylo odvedeno do listové, kde se po sléze stal součástí ANBU. Tehdy se zrodil ninja jménem Imidari Tensai.“

Když Imidari otevřel oči, všiml si, že sou všichni překvapeni touto novinkou. „A to ti máme věřit? Jak si se takovou hloupost dozvěděl?“ zvážněl Hiashi. „Možná mi nebudete věřit, ale dobrá. Orochimaru to díky němu. Ve snu se mi zjevil a řekl, ať se jdu podívat na bojiště, kde jsme s ním bojovali. Pod zemí byl zahrabán svitek. V tom svitku je vše tohle popsáno.“ odpověděl Imidari. „Máš ten svitek tady?“ nemohl se dočkat Hiashi. „Ano, ale nedám vám ho.“ Hiashi se zamračil. „Co tím myslíš, že nám ho nedáš?“ „Nedám vám ho, ten komu náleží, stojí vedle vás. Myslím, že by si ho měl mít ty Neji. Jednalo se o tvého, a pokud budeš chtít, můžeš ho dát svému strýci, předpokládám, že to bude nejcennější svitek, který máte. A pokud budete souhlasit tak jediný, kdo o tomto bude vědět, by měl být Hyuuga klan a paní Tsunade.“ předal Nejimu svitek a ten řekl. „Pokud ti to nevadí, rád bych tě nazýval svým bratrem.“ „Pane Hiashi? U domu stojí skupina mediků, je s nimi i Sakura a říkají, že tu mají nějakou práci.“ řekl jeden člen vedlejší rodiny. „Cože? Jak se o tom dozvěděli?“ nevěděl Hiashi. „Nebojte se, vše je domluvené, věděl sem, že mě to bude bolet, a proto jsem poprosil, aby přišla. Co je však hlavní pane Hiashi mohu být dál s vaší dcerou a později pomoci jí vychovat naše dítě?“ „Ano, máte mé svolení. Jsi ninja tělem i duší.“ usmál se Hiashi. Imidari to už nemohl vydržet a začala se mu zavírat víčka. Viděl už jenom, jak ho Neji bere do náruče a spěchá s ním nahoru. „Děkuji ti bratře.“ řekl Imidari než upadl do kómatu. Měl nějaká vnitřní poranění ale s tím si Tsunade poradila. Po několika dnech mohl odejít z nemocnice a čekalo ho velké překvapení v podobě oslavy v sídle Hyuuga klanu kterou mu navrhl Daisuke se Sakurou. Oslavovali dlouho povídali smály se.

Toto je konec, dále to pokračuje Daisukeho povídkou.

Napsal: Imidari Tensai

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

No jo

(Admin- Imidari Tensai, 1. 9. 2010 19:19)

ANo přiběhla za ní Sakura a uzdravila ji ale když umře tak to výjde na stejno :D ale říkám to byl jen příklad i když nejpravděpodobnější :D

Co??? :D

(Admin- Daisuke Rock, 1. 9. 2010 18:45)

Má Sakura? Děláš si srandu? Vyzívám tě na souboj a umřeš!!!.... :D dělám si srandu. Ale jen mě zajímá když tam šla Hinata tak ta neumřela, pouze byla v bezvědomí nebo tak něco, vždyť tam za ní pak přiběhla Sakura nebo ňácí medici a začali ji ošetřovat.

no tak

(Admin- Imidari Tensai, 1. 9. 2010 17:54)

No s tou Hinatou sem si dělal srandu, že bude 18 to ne, ale neni problem proti Peinovi nasadit nekoho jineho Dai nezlob se ale pouziju priklad: Pro Naruto hodne znamená Sakura takže by tam šla ona zeúřela a pak ji Pein oživil ale to je jen příklad a uvidí se jak to nakonec doapdne :)

Máš pravdu :-)

(Admin- Daisuke Rock, 1. 9. 2010 17:23)

Kiaki máš pravdu že je Hinatě 16. Říkal jsem to i Imidarimu a on říkal že si toho nikdo nevšimne a já na to že urcite nekdo jo a prece jenom se nekd nasel. Taky rikal ze z Hinaty udela 18 letou holku ze Imidari? :D. Tak nevím jak to chceš zvládnout. Jo máš pravdu že s peinem to by bylo blby ale ja verim ze Imidari to udela ze uz Hinata tehotna nebude. Jinak vetsinou tu budou naky prehmaty, ktery snad nebudou tak dulezity co se tyce hlavniho deje. Kdyby jsme dělali vše podle pribehu tak by sme toho moc nenapsali. Proto tu jsme a smrt nekoho jako napriklad Orochimara ze ho zabil Sasuke tak Sasukeho muzeme nahradit nekym jinym. To uz se nak vyresi ;-)

Něco se mií nezdá..

(Kikai, 1. 9. 2010 15:34)

Povídka krásně napsaná, ačkoli mi tam nehraje pár věcí...jelikož se povídka podle všeho odehrává ještě než umřel Itachi a další, předpokládám, že věk Kishimotových postav je stejný tudíž je hinátě nanejvýš 16 let. Je sice fajn, že je těhotná, ale takhle mladá :/ Nemá ještě před sebou pěknou spoustu cesty? Zatím se snažíte jít podle příběhu a vypadáto, že do něj taky nějak nezasahujete, ale jak Pein Hinatu probodne... Dobře, dobře, melu nesmysly :) Ale podle sebe dávám 9 :)

Možná Ano

(Admin- Imidari Tensai, 31. 8. 2010 12:34)

Tady nevím v tu chvíli jak by reagoval ale v takovým postavení se octnout, dcera ti představí kluka a dozvíš se že je těhotná. To nevím jak bych zvládl navíc takhle to bylo podle mého názoru zajímavější a přidalo to na dramatičnosti. Ale příjmám tvů názor sám sem si myslel že je to docela přehnané že by se to dalo vyřešit u stolu tak sem to původně i zamýšlel ale nakonec sem to udělal takto. Každopádně ti děkuju za názor.

Hiashi mi vůbec neseděl

(Mich Nara, 30. 8. 2010 23:27)

Povídka byla dobrá zvlášť část s Orochimarem a Hizashim,ale moc se nelíbilo jak tě vykázal Hiashi z domu a pak tě chtěl zabít to se mi zdálo nesmyslné.Podle mého by stačilo,kdyby ten příběh vysvětlil u stolu a vše by proběhlo v klidu.Myslím že Hiashi by takto neragoval.A proto dávám 9.

Velmi si mě potěšil :-)

(Admin- Daisuke Rock, 30. 8. 2010 23:04)

Opravdu si mě potěšil a dostáváš se zpět na vrchol, proto jsem psal to vse jen aby te to nebudilo. Ale presto nemuzu jeste dat plnych 10 nodu. Protoze mi tam jeste neco chazelo a tim myslim to ze v nekterych pasazich si se mohl dele zdrzet. Treba ze si mohl rozepsat vice jak na tebe samotnyho rval Hiashi a pote te vykazal z domu. Jinak se povídka povedla, mé hodnocení: 9

wow

(Kana, 30. 8. 2010 21:18)

si děláš srandu, úplně moc se mi to líbilo a tentokrát dáván plných deset, vážně se ti to povedlo. =)
jo a blahopřeju tobě i hinatě =)