Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kikai Dasuda aneb síla osudu

8. 3. 2011

Bohužel tiskne mi to srdce, ale musím vám to oznámit. Kikai se rozhodla, že skončí s psaním povídek. Je to její rozhodnutí a musíme to respektovat, i když s těžkým srdcem. Náš web neprožívá zrovna podařené období. Povídek je opravdu málo. Imidari byl nebo ještě je nemocný a tak tu jsem já s Michem. Celkově tu jsme tři ale čtyři je podstatně lepší číslo. Abych to zrhnul, tak pokud se nemílím Kikai čirou náhodou narazila na náš web a v blízké době se stala jeho nedílnou součástí. Povídky měla perfektní a byl na ni spoleh. Teď se bohužel rozhodla, že jí povídky už neberou tolik, co dříve. Postrádá fantazii a nápady. Nabídla se ovšem, že pokud by byla těžká chvíle a my nemohli, takže by nám napsala povídku. Bohužel i tak končí a my to musíme respektovat. Doufáme, že na nás nezapomeneš, uchováš si nás v srdci a budeš na tento web vzpomínat jen v dobrém.

Sbohem, spíše radši naviděnou ti dáváme všichni členové našeho webu a myslím, že ti můžu poděkovat za všechny, že si tu s námi byla a povídky psala, protože nebýt tebe tak nemáme tolik krásných povídek. Doufejme, že k nám někdy opět zavítáš.

S podzravem náš web !

 

 

P.S.: 6ádám všechny členy, co si přečetli tenhle článek, aby mi sem napsali kolik lidí znají, co se zajímají o seriál Naruto aji ty Kikai prosím. A napsali jejich počet, můžou být kdokoli, třeba že je znáte jen přes internet (facebook), tak jim přesto napište, řekněte o čem to je a nabídněte jim, aby se k nám přidali. Pomozte jim, pokud to bude nutné s přihláškou a pošlou ji na email. Já se s nima pak domluvím. Každopádně bychom uvítali nějaké ty nové členy minimálně 2, kteří by byli schopni psát povídky.

Děkuji za pochopení váš Daisuke Rock

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dodatek

(Daisuke Rock, 8. 3. 2011 19:31)

jo a poprosil bych vás jestli by jste mě mohli o stavu možnych prichozich uzivatelu postupne informovat :) jako jak to vypadá a atd :-) předem děkuji

...

(Kana, 8. 3. 2011 19:23)

tak nevím, moc lidí neznám. nebo po nich vím, že nemají čas. ale tak určitě se někdo najde, věřím tomu =)