Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příprava na zkoušky !!!

12. 12. 2010

Ahoj,

chtěl bych vám oznámit, že se blíží chuuninské a joninské zkoušky. Tak byste se měli na ně pořádně připravit. Až budete připraveni a budete mít pár "es" v rukávu, kontaktujte svého zkoušejíciho, který bude jako minule Daisuke Rock. Zkoušky budou probíhat po době 1 týdne, počína je dneškem, takže zkoušky skončí za týden v neděli večer. Do téhle doby všichni podstoupí testem- pokud budou mít tedy zájem. Pokud by někdo nestíhal ať už kvůli učení, nebo že by byl mimo dosah vesnice, tak se stačí omluvit a dohodnout se na termínu. Pokud se ale někdo neomluví ať už předem nebo do konce tří dnů po uzavření zkoušek, budou mu zkoušky zamítnuty a bude si muset počkat do dalšího termínu zkoušek. Myslím, že jsou kritéria jasná a je to vyhovujicí. Pro případné omluvy piště do komentářů, nebo mi napište přes icq.

Doufám, že je vše jasné váš

Admin- Daisuke Rock

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Daisuke Rock

(Admin- Daisuke Rock, 12. 12. 2010 21:35)

Ještě to proberu s Imidarim. Ale v základních dílech naruta se říkalo že chuuninské zkoušky jsou 2x do roka. Ale nejspíš to uděláme že se povídky buď zvednou po 50 povídkách, nebo po 2 zkouškách ;-)

Jen takový dotaz.

(Kikai, 12. 12. 2010 19:49)

Zvednete lidem věk? Protože chuninské a jouninské se většinou nestanou v jeden rok (ale je to možná možné). Chápu, že se držíte děje, ale tak všem aspoň o rok. Narutovi na začátku bylo 15 a při rozhovoru s čtvrtým už 16. Chci jen vědět jak to s tím věkem bude. :)